Profesyonel ürünleriyle tanınan Moser markası Avrupa'nın lider saç ve sakal şekillendiricileri üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Gelecek odaklı ürünler tasarlayan marka, yenilikçi teknolojileriyle standartları belirliyor. Dünyanın önde gelen saç tasarımcılarıyla birlikte çalışarak yüksek teknolojiyi ürünleriyle buluşturmayı başarıyor.

Moser saç sakal temizleme ürünleri, mükemmelliği hedefleyen tasarımlarıyla öne çıkıyor. Sadece bıçaklarının kalitesiyle yetinmeyen marka, ergonomik ölçülere uygun aletlerinin pratik kullanım sunmasına da yardımcı oluyor. Alanında uzman kuaförlerin kullanmayı tercih ettiği markalar arasında ilk sıralarda yer alan Moser, profesyonel saç tasarımcılarının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek yeni teknolojiler geliştiriyor ve yüksek kalite standartlarında ürünler sunuyor. 

Alman üretimi olan Moser saç sakal temizleme ürünleri, hassas bıçakları sayesinde yaratıcı saç stilleri uygulamalarına imkan tanıyor. Kablolu modellerin yanı sıra kablosuz kullanıma izin veren modellerin de yer aldığı Moser koleksiyonu; standart, fonksiyonel ve stiling çabuk değiştirilebilir bıçaklı setlerden oluşuyor. Setler içerisinde özel tarak uçları, bıçak muhafaza kapağı, bakım yağı ve temizleme fırçası gibi yardımcı parçalar da yer alıyor. Kimi setlerin içerisinde kuaför makası ve özel taraklar bulunabiliyor.

Moser profesyonel saç ve sakal kesme makineleri, pratik kullanıma sahip kesim aralığı ayarlama kolu ile istenilen uzunlukta kesim yapmanıza yardımcı oluyor. Farklı boy ve ebatlarda olan kesim tarak uçları, istenilen saç ve sakal kesiminde istenilen etkiyi yakalamanın en pratik yolunu sunuyor. Saç ve sakal temizliğinin yanı sıra vücut tüylerinin kesilmesi için de kullanılabilen modeller, yüksek kalitede çelikten üretilen bıçak dişleri sayesinde ilk günkü kesim performansını uzun yıllar boyunca koruyor. Kolay değişim mekanizması sayesinde, profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyulmaksızın, saniyeler içinde bıçak değişim imkanı sunuyor. 

Hafifliğiyle dikkat çeken Moser saç sakal temizleme ürünleri, kullanıcılarına konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. El ve bilek yapısı göz önüne alınarak yapılan özel tasarımı, uzun süreli kullanımlarda, kullanıcıların yorulmasının önüne geçiyor. Ses yalıtımlı özel motor yapıları sayesinde, kesim esnasında ortaya çıkan rahatsız edici sesi en aza indiriyor. Çalışma esnasında titreşim seviyesi en aza indirilen Moser ürünleri, en hassas kesimleri bile kolayca yerine getirmenize yardım ediyor. Kablosuz kullanıma izin veren modellerinde hızlı şarj teknolojisi kullanan Moser, düşük elektrik tüketimi sayesinde tek şarjda uzun kullanım imkanı tanıyor. LED teknolojisiyle zenginleştirdiği akıllı modellerinde batarya durumu ile ilgili gerekli uyarları yapıyor, kesim keyfinin yarıda kalmasına engel oluyor. 

Saç ve sakal şekillendirme için ayrı uçları bulunan Moser ürünleri, saç ve sakal modasını evinizin imkanlarında takip etmenize yardım ediyor. Şekillendirilmesi zor olan ense ve favori kısımları için özel olarak geliştirilen modelleri bulunan marka, defalarca kere sökülüp takılabilmesi nedeniyle uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Keskin bıçak uçları yardımıyla kesme ve yolma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanızın önüne geçiyor, hızlı ve temiz bir kesim sunuyor. 

Moser saç ve sakal temizleme ürünleri, kolay temizlenebilir olması nedeniyle de profesyonellerden tam not alıyor. Bakımı son derece kolay olan kesim makineleri, ekstra güçlendirilmiş koruma kapakları sayesinde keskinliklerini uzun süre muhafaza ediyor. Kilitlenebilir özellikli ağız kısmı, istenilen kesim aralığının değişmesine engel oluyor. Kullanışlı aksesuarları yardımıyla her zaman arzu ettiğiniz sonucu almanızı garanti altına alıyor.

Sertleştirilmiş çelikten üretilen Starblade bıçaklar kullanan Moser saç sakal temizleme ürünleri, uzun kullanım ve kalitesine oranla uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Kesim tarak ucu kullanmadan jilet temizliğinde kesim temizliği almanızı sağlayan ürünleri hemen sipariş edebilir, profesyonel kesim kalitesini evinizde uygulamanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Moser Saç Sakal Temizleme Ürünleri

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Moser
  2. Philips
  3. Premier
  4. Remington
  5. Wahl
  6. Braun
  7. Cvs
  8. King
  9. Dearling
  10. Goldmaster
  11. Aprilla
  12. Fakir
  13. Gemei
  14. Eragon
  15. Panasonic
  16. Trina
  17. Babyliss
  18. Powertec
  19. Rowenta
  20. Sinbo
 2. Islak / Kuru
 3. Kullanım Türü
 4. Kullanım Bölgesi
 5. Şarj Durumu Göstergesi
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Kablosuz Kullanım
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Ürün Puanı
 10. Şarj Olma Süresi
 11. Renk
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Moser
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012116/26012161/moser
BAŞA DÖN