Sofralık zeytin çeşitleri, zeytinyağı ve zeytinyağı içerikli kişisel bakım ürünleri üreticisi Namlı; Gemlik, Edremit ve Akhisar’da bulunan zeytin ağaçlarından özenle toplanan zeytinleri işleyerek kullanıcılarla buluşturuyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken Namlı, çocuklardan yetişkinlere kadar oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi için üretim gerçekleştiriyor. Markanın ürünleri arasında klasik ve özel yöntemlerle geliştirilen çeşitli alternatifler yer alıyor. Zeytinin doyumsuz lezzeti ve ciltte mucizeler yaratan özellikleriyle hayat bulan birbirinden kaliteli ürünler, kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

Zeytinyağlı Sıvı Sabun, Banyo Sabunu ve Şampuanlar

 • Onarıcı etkisi ve paraben içermemesiyle dikkat çeken Namlı zeytinyağlı şampuan çeşitleri, saç diplerine bakım yaparak saç dökülmesinin önüne geçiyor, kuru saçları yumuşak hale getiriyor, sağlıklı ve parlak saçlar elde edilmesini sağlıyor.
 • Markanın tüm saç tipleri için uygun zeytinyağlı saç bakım kremi çeşitleri, nemlendirici ve besleyici özellikleri sayesinde saçların canlanmasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor.
 • Doğal bir içeriğe sahip olan Namlı zeytinyağlı banyo sabunu, cilt bakımına özen gösteren kullanıcılar tarafından düzenli şekilde kullanılabiliyor.
 • Cildi temizleyip ferahlatan zeytinyağlı sıvı sabun çeşitleri, canlandırıcı ve doğal içerikleri sayesinde egzama, sedef ve deri hastalıklarının tedavi edilmesini de mümkün hale getiriyor.
 • Namlı Zeytinleri ürün yelpazesinde yer alan süpermarket ve kozmetik / kişisel bakım ürünleri, 50 ml ile 5 L arasında değişen paket seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.

Kahvaltı Sofralarına Lezzet Katan Namlı Zeytinleri

Izgara yeşil zeytinden salamura siyah zeytine, Edremit çizik yeşil zeytinden domat kırma yeşil zeytine kadar birçok farklı tür, Namlı Zeytinleri aracılığıyla sofralara geliyor. Olgunlaştırılıp çekirdekleri çıkartıldıktan sonra içlerine limon, sarımsak ve biber gibi lezzetlerle dolgu yapılan yeşil zeytin çeşitleri, kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasına giriyor. Sofralık işlem gören salamura dilimli siyah ve yeşil zeytin çeşitleri, kahvaltıların yanı sıra pizza, poğaça ve salata yapımında da tercih ediliyor. Marka yaratıcısının ismine özel olarak sınırlı sayıda üretilen Mehmet Durmaz Efsanesi, doğal kurutulmuş Gemlik sele zeytinlerini, damak tadını ön planda tutan tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Özel Tekniklerle Üretilen Sızma Zeytinyağı Çeşitleri

 • Taş değirmenlerde ezilerek hamur durumuna getirilmiş zeytinlerin çuvallara yerleştirilerek preslenmesiyle üretilen Namlı taş baskı sızma zeytinyağı çeşitleri, besin değeri bakımından zengin olmalarıyla dikkat çekiyor.
 • Zeytinlerin yıkandıktan sonra sızdırılması ve filtrelenmesiyle elde edilen özel hasat sızma zeytinyağları, yemekler, soslar ve salatalar için ideal bir alternatif oluyor.
 • Ekim ve Kasım aylarında siyahlaşmaya başlamadan toplanan zeytinlerin işlenmesiyle üretilen Namlı erken hasat sızma zeytinyağı, besleyici ve leziz yapısıyla öne çıkıyor.
 • Erken hasatla toplanan zeytinlerin soğuk sıkım yönteminden geçirilmesiyle elde edilen çocuklara özel sızma zeytinyağı çeşitleri, düşük asit oranlı olmaları nedeniyle 0 - 12 yaş arası çocuklar tarafından tüketilebiliyor.
 • Namlı Zeytinleri tarafından üretilen kantaron çeşnili zeytinyağı, kantaron çiçeğinin zeytinyağı içerisinde bekletilmesi ve bitki özünün yağa karışmasıyla elde ediliyor.

Soru 1: Namlı Zeytin Çeşitleri Nasıl Üretiliyor?

Cevap 1: Namlı zeytin çeşitleri, hasat işleminin ardından sele ya da salamura yöntemleriyle olgunlaştırılıyor. Zeytinler, türlerine göre çekirdek çıkarma, dolgu, dilimleme ve ızgara gibi işlemlerden geçirildikten sonra tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Soru 2: Namlı Sızma Zeytinyağı Çeşitleri Hangi Teknikler Kullanılarak Üretiliyor?

Cevap 2: Markanın sızma zeytinyağı çeşitleri, taş baskı, özel hasat, soğuk sıkım ve erken hasat teknikleri kullanılarak üretiliyor.

Soru 3: Zeytinyağlı Kişisel Bakım Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Cevap 3: Namlı zeytinyağlı sabun, saç kremi ve şampuan çeşitleri, kurumuş ciltlerde ve yıpranmış saçlarda yenileyici ve canlandırıcı etkiler meydana getiriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Namlı Zeytinleri

23 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Miktar A-Z
 5. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön