Mutfakların en temel beyaz eşyalarından ve pişirme gereçlerinden biri olan ocaklar, değişen teknoloji ile farklı modeller olarak mutfaklarda yerini alıyor. Ağırlıklı olarak daha estetik bir duruş sergileyen ankastre ocaklar ve patik kullanımı ile tercih edilen set üstü ocaklar olarak piyasada bulunan ocak türlerine farklı marka seçenekleri ulaşılabiliyor.

Naturel Ocak Modelleri

Değişen dünyaya ayak uyduran bir marka olarak ürettiği beyaz eşya çeşitleri ile dikkat çeken Naturel markası, dünya genelinde yaygınlaşan firmalardan biri oluyor. Özellikle kaliteli tasarımları ile hem müşteri memnuniyetine sahip olan hem de dünya genelinde kalitesi ile adını duyuran markanın ocak çeşitleri arasında ankastre ocaklar, set üstü ocaklar ve klasik ocaklar yer ayrılıyor. Set üstü ocak modellerinde emaye ocaklar, cam ocaklar ve ınox ocaklar bulunuyor. Klasik bir tasarıma sahip olan ve genellikle standart kullanımı ile tercih edilen emaye ocakların yanında şık tasarımı ile dikkat çeken cam ocakların da gittikçe popüler bir kullanım kazandığı görülüyor. Cam ocaklar modern mutfaklara uyum sağlayacak estetik tasarımları ile öne çıkıyor ve önden düğmeli tasarımı, otomatik ateşleme özelliği, gaz kesme emniyeti gibi özellikleri ile de sıklıkla tercih edilen modeller oluyor. Inox yüzeye sahip ocaklar ise çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı tasarımı ile diğer set üstü ocaklardan ayrılıyor.

Markanın set üstü ocak çeşitlerinden sonra en çok tercih edilen ocak modelleri ise ankastre ocaklar oluyor. Ankastre ocak çeşitlerinde estetik açısından dikkat çekici ürünlere sahip olan marka; ızgaralı tasarımı, kontrol panelleri, cam yüzeyi, ocaklardaki beklerin biçimleri ve düğme tasarımı gibi detaylar ile ilgi görüyor. Tasarımın yanında ankastre ocaklarda öne çıkan özellikler ise tüm beklerin aynı anda çalışması, tasarruf sağlama sistemi, kolay temizlenen yüzeyi gibi özellikleri oluyor. Naturel ocak modelleri arasındaki standart ocak çeşitleri ise gazlı, iki ve dört gözlü ürünler olarak bulunuyor. Genellikle klasik tasarımı ile tanınan standart modellerin teknik özellikleri ile de inceleyebilir, tek gözlü mini ocaklara da erişebilirsiniz.

Naturel ocak Fiyatları

Set üstü ocak, ankastre ocak ve standart ocak çeşitlerine sahip olan Naturel markası ocak fiyatları, ürünlerin modelleri ile paralel olarak değişiyor. Beş gözlü ankastre ocaklar hem ebatları hem fonksiyonları hem de tasarımları ile değişiklik gösterdiği için kendine uygun fiyat aralığında satılıyor. Standart dört gözlü ocaklar ise beş gözlü ocaklara oranla daha uygun fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. Normal ankastre ocakların fiyatları ise ürün tasarımına bağlı olarak belirli fiyat aralıkları ile değişiklik gösteriyor ve ürünlerin özellikleri fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Aynı zamanda ankastre Naturel ocak çeşitleri arasında beş gözlü uygun fiyatlı ürünlere ulaşmakta mümkün oluyor. İki gözlü ankastre ocaklar ise küçük ebatlara sahip olduğu için daha cazip fiyatlar ile satılıyor.

Set üstü Naturel ocak fiyatları ise ankastre ocaklarda olduğu gibi ürünlerin tasarımlarına ve özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Cam yüzeye sahip olan Naturel ocaklar ve emaye yüzeye sahip ürünler oldukça uygun fiyatlara sahip oluyor. Set üstü ocaklarda inox ürünler ise diğer ürünlere yakın fiyat aralığı ile kullanıcıya sunuluyor. Yüzeyleri cam ve emaye olarak değişen ürünleri yakın fiyat aralığında bulabilir, uygun fiyata sahip ürünleri seçebilirsiniz. Izgaralı tasarımı ile standart ocak olarak tanınan ürünlerin fiyatları ise ocağın modeline göre değişiyor. Markanın dört bekli ve iki bekli olarak bulunan standart ocaklarının fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Farklı ocak çeşitlerini bulacağınız Naturel markasından mutfağınıza en uygun ürünlere erişebilir, ürünlerin fiyatları ile niteliklerini kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Naturel Ocak Fiyatları

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Naturel
  2. Ventino
  3. Eminçelik
  4. Ferre
  5. Franke
  6. Simfer
  7. Siemens
  8. Kumtel
  9. Arçelik
  10. Çetintaş
  11. ICF
  12. İtimat
  13. Beko
  14. Mekappa
  15. Vestel
  16. Bosch
  17. Silverline
  18. Luxell
  19. Profilo
  20. Termikel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Ocak Tipi
 6. Ocak Yüzeyi
 7. Yakıt Tipi
 8. Gazlı Ocak Gözü
 9. Elektrikli Ocak Gözü
 10. Renk
 11. Genişlik (cm)
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Naturel
DSACategoryId/2147483637/235604/22026
BAŞA DÖN