1981 yılından bu yana mutfak eşyaları üreten Nehir, günlük ve özel günler için uygun çatal kaşık bıçak setlerinden tencere ve tavalara kadar birçok ürünü, geniş ürün yelpazesinde bulunduruyor. Yeni evlenecek çiftler için tasarlanan şık ve zarif çeyiz setleri de markanın ürün gamında bulunuyor. Çatal kaşık bıçak ve tencere takımlarından oluşan çeyizlik setler, mutfağınız için gerekli ve ihtiyacınız olan tüm eşyaları içeriyor. 

Günlük kullanıma özel üretilmiş çatal kaşık bıçak çeşitleri, yemek ve pasta takımlarından oluşuyor. İhtiyacınıza göre ayrı ayrı satın alabileceğiniz yemek ve pasta için olan ürünler, dilerseniz komple set olarak da temin edilebiliyor. Nehir çatal kaşık bıçak çeşitleri, paslanmaz çelikten ve birinci sınıf ham maddeden, üstün teknoloji kullanılarak üretiliyor.

Tasarımlarda estetik özelliklerin yanı sıra kaliteye de birinci derecede önem verilen Nehir çatal kaşık bıçak çeşitlerinin tasarımında 18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik kullanılıyor. Bulaşık makinesinde de güvenle yıkanabilen ürünler, çok uzun yıllar dayanıklılığını koruyor. Hassas yıkama programında yıkandığı taktirde, parlaklığını da muhafaza eden Nehir çatal kaşık bıçak çeşitleri, benzersiz şıklıkta sofralar kurmanıza uzun yıllar katkı sağlıyor. 

Misafirleriniz için şık sofralar kurmak istediğinizde binbir çeşit ürün çeşidiyle zevkinize hitap eden Nehir çatal kaşık bıçak çeşitleri, et, balık ya da tatlı servisinizde size kusursuz bir destek sağlıyor. Her tür yemek için özel olarak üretilmiş tasarımlar, yemeğin ritüeline uyum sağlayan ve konforlu kullanıma imkan veren özellikler taşıyor. Balık için çatal bıçaklar, tatlı için çatal ve kaşık çeşitleri gibi birçok ürün, Nehir'in zengin ürün çeşitleri arasında bulunuyor. 

Nehir Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Çatal, kaşık, bıçak çeşitlerinin yanı sıra yemekleri servis edebilmeniz için gerekli olan servis takımları da Nehir ürünlerinin önemli bir bölümünü oluşturuyor. Zevkinize uygun ve rahat kullanabilmeniz için ergonomik olarak tasarlanmış servis takımları, spatula, maşa, servis kaşığı, kevgir gibi parçalardan oluşuyor. Servis takımı, çelik malzemeden üretilmiş olup parlak görüntüsüyle göz dolduruyor. Birçoğu modern tasarımlarla şekillendirilen Nehir çatal kaşık bıçak takımı setleri, klasik ürünleri tercih eden kullanıcılar için klasik formlarda da tasarlanıyor. Çelik çatal bıçak kaşık takımları, klasik dokunuşlarla şekillendirildiğinde altın suyuna batırılarak sarı ve klasik bir görünüme kavuşturuluyor. Klasik modellerin ağız kısımları keskin ve çelik malzemeden, sap kısımları ise Polistiren plastik adı verilen ve FDA onaylı ham maddeden üretiliyor. Gıda ile temas ettiğinde sağlık için herhangi bir tehlike oluşturmayan güvenli malzeme, çatal kaşık bıçak takımına eskitilmiş görünümü kazandırmaya yardımcı oluyor. 

Nehir çatal kaşık bıçak takımı, tüm set bir arada ya da yalnızca çatal, kaşık ya da bıçak gibi ayrı ayrı gruplar halinde de satın alınabiliyor. Bu yanıyla da ihtiyacınıza göre kendi çatal kaşık bıçak takımınızı oluşturmanıza imkan sağlıyor. Dilerseniz düzine ya da 6'lı adet biçiminde set oluşturulabiliyor. Nehir çatal kaşık bıçak takımlarının modern tasarımları arasında, Titanium malzeme ile kaplanmış dayanıklı ve şık ürünler de bulunuyor. Doğayla ve insan sağlığıyla uyumlu malzeme, parlak ve göz alıcı görünüme sahip bulunuyor. 

Çatal kaşık bıçak takımları, Nehir'in ürün çeşitliliğinin büyük bölümünü oluşturuyor. Ayrıca, çatal kaşık bıçak takımı dışında, tencere ve tavalar, çay setleri gibi daha birçok ürün, Nehir mutfak eşyalarının çeşitleri arasında bulunuyor. Çelik tepsi, çay kaşığı, şekerlik ve çay süzgeçleri gibi aksesuarlar da bu seride Nehir'in ürün gamında yer buluyor. 

Birbirinden şık ve kaliteli mutfak eşyaları tasarlayan Nehir çatal kaşık bıçak takımı fiyatı ile de dikkat çekiyor. Yüksek kalitedeki ürünleri en ekonomik fiyatlarla müşterilerinin kullanımına sunmayı hedefleyen markanın ürünleri, özelliklerine göre farklı fiyatlara sahip bulunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nehir Çatal Kaşık Bıçak ve Takımları

322 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 322 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/235155/22231/nehir