Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Nespresso
Nespresso C45 Essenza Plus Black Kahve Makinesi,Siyah

Nespresso C45 Essenza Plus Black Kahve Makinesi,Siyah

Nespresso
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/22001/22348/60003707
· Kampanya 2 Aralık 00:00 – 31 Aralık 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

· İlgili linkten alışveriş yapan müşterilerimiz Nespresso ürünlerinde ;

· • Espresso veya bundle (süt köpürtücü set) kahve makinesi (Inissia Red, Inissia Black, Essenza Plus Black, Essenza Plus White, Essenza Mini Black, Essenza Mini Red, Essenza Mini Grey, Essenza Mini White, Essenza Mini Green, Pixie Titan, Pixie Red, Essenza Mini Red Bundle, Essenza Mini Black Bundle, Pixie Red Bundle, Pixie Titan Bundle,Essenza Plus, Essenza Plus Bundle) için seçili 5* kutu kahve hediye edilecektir.

· Entegre süt çözümlü makine Creatista Pro, Creatista Plus, Lattissima One White, Lattissima One Black, Gran Lattissima White, Gran Lattissima Black, Atelier alımında seçili 10 kutu kahve hediye verilecektir.
· *Seçili 5 kutu kahve: Roma x1, Arpeggio Decaf x1, Livanto x1, Infiniment Espresso x1, Zimbabwe x1
· **Seçili 10 kutu kahve: Volluto x1, Roma x1, Livanto x1, WEX Istanbul x1 Infiniment Espresso x1, Zimbabwe x1, Arpeggio x2, Arpeggio Decaf x2

· Hediye Kahveleri almak için;
· Kapsül kahve hediyesi Hepsiburada.com ve ya Nespresso yetkili satıcılar tarafından gönderilmez. Kapsül kahve hediyenizi almak için 31 Ocak 2022 tarihine kadar için orjinal fatura veya fiş ve makine kutusu üzerinde bulunan seri numarası ibraz ederek; Nespresso Boutique’ler, Nespresso Müşteri İletişim Merkezi 444 20 21 veya 0800 211 01 00 veya https://nespresso.com/tr/tr/contact-us adresi üzerinden talepte bulunmanız gerekmektedir.
·
· Kampanya kurumsal müşteriler için geçerli değildir.

· Kampanya Nespresso’nun sadece yetkili satıcılarında geçerlidir;
· •Toprak Ev Aletleri Ltd. Şti,(Depogünleri)
· •D-MARKET ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ(Hepsiburada)
· •Jumbo Ev Gereçleri Sanayi Ticaret A.Ş
· •Uzay E-Ticaret Hiz. Ltd. ŞTİ (Uzay E-Ticaret)

· Bir siparişin herhangi bir nedenle iptal veya iadesi durumunda, kampanyadan ödül kazanılamaz.
· Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 ürün için faydalanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Nespresso haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

. Müşteriler kahve hediyesi hakkını en geç 31 Ocak 2023 tarihine kadar Başvuruda bulunabilir.

· Nespresso, kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

· Kampanya stoklarla sınırlıdır.


Nespresso C45 Essenza Plus Black Kahve Makinesi Siyah Fiyatı

Herkes gün içerisinde bol bol kahve tüketmeyi sever. Dikkati yoğun bir biçimde toplamak ve konsantrasyonu asla dağıtmamak adına kahve tüketmek çok önemlidir. Tabii kahvenin, performans açısından yüksek seviyede olan bir makinede hazırlanması lazımdır. Bu durumda devreye direkt olarak Nespresso C45 Essenza Plus Black kahve makinesi girer.

Herkes de pişirdiği kahveden tamamı ile memnun kalmış olur. İster bol köpüklü ister sade, her tür kahve bu makine ile rahatça hazır hale gelir. Yumuşak içim ya da sert içim gibi yönlerden de kahvenizi konforlu bir biçimde hazırlamanız adına bu kahve makinesinin sistemi size daimi bir şekilde yardımcı olur. Mutfak ortamı ile büyük bir uyum yakalayan rengi ise gözle görülmeye ve incelenmeye değerdir.

Nespresso C45 Essenza Plus Black Kahve Makinesi Genel Özellikleri

Nespresso C45 Essenza Plus Black kahve makinesi genel özellikleri içerisinde birçok farklı etken bulunur. Basınç gücü son derece yüksek olan bu kahve makinesi her daim otuz ila kırk saniyelik bir sürede su ısıtabilir. Böylece zamanı da kişiye kalır. Dayanıklı maddelerle üretilen haznesi ile de dikkat çeken Nespresso C45 Essenza Plus Black kahve makinesinin estetik duruşu da her mutfağa uyum sağlayan türdendir. 1260 wattlık bir gücü vardır ve her açıdan yeterli olan bir üründür.

Americano, Americano XL, Lungo ve Espresso gibi birçok kahve çeşidi bu ürünle her açıdan hazır hale getirilir. Sadece kapsül kahveler bu makine ile pişirilebilir. Makine içerisinde 8 bin ml. lik bir su haznesi de yer alır. Süt köpürtücüsü olmamasına karşın kahveler her daim köpüklü biçimde hazır hale gelir. Renginin siyah olması bu makineyi daha kullanışlı yapar ve her alana uyum sağlamasını bir hayli kolaylaştırmış olur. Kısa zamanda bol kahve hazırlama mantığında olan herkes bu ürünü çok sever.

Nespresso C45 Essenza Plus Black Kahve Makinesi Uzun Ömürlü Bir Ürün müdür?

Nespresso C45 Essenza Plus Black kahve makinesi ile ilgili sık sorulanlardan biri bu ürünün uzun ömürlü olup olmadığıyla alakalı olur. Bu kahve makinesi, her açıdan yüksek kalitedeki malzemelerle üretildiğinden ötürü uzun ömürlü bir performans sergilemesiyle herkes tarafından bilinir. Düzenli olarak bakımı yapılırsa Nespresso C45 Essenza Plus Black kahve makinesi seneler boyunca aktif olarak kullanılabilir. Hiçbir problem yaratmadan çalışmaya devam eder ve lezzetli kahveler süratli biçimde pişer.

Paslanmaz çelik gövdesi ve şık duruşu ile göz dolduran bu makine, kullanan pek çok kişiyi tatmin eder. Nespresso C45 Essenza ile her şey yolundadır. Birbirinden lezzetli kahveler çok çabuk hazırlanıp sunulabilir. Kahve sever kişilerin her biri de bu ürünün hazırladığı kahve çeşitlerini çok beğenmektedir. Dünya kahveleri içerisinden dilediğinizi seçerek siz de hızlıca hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz çay çeşitlerini de su ısıtma haznesi sayesinde usta bir şef gibi demleyebilir, misafirlerinize keyif ile sunmaya başlayabilirsiniz.

Nespresso C45 Essenza Plus Black Kahve Makinesi Taşınabilir mi?

Nespresso C45 Essenza Plus Black kahve makinesi çok yönlü bir ürün olması ile de beğenilir. İşlevsel özellikleriyle öne çıkan bu kahve makinesinin kullanımı ise son derece ergonomik bir düzeydedir. Karışık olmayan, tamamen sade bir şekilde düzenlenen ayar ekranı sayesinde suyu hangi sıcaklıkta ısıtacağınıza da karar vermiş olursunuz. Kahve türünü de yine akıllı ekran üzerinden hızlı bir şekilde seçerek diğer adımlara geçebilirsiniz. Aynı zamanda da portatif bir kahve makinesidir. Dilediğiniz yere istediğiniz zaman bu kahve makinesini taşıyabilirsiniz.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön