1990 yılında faaliyetine başlayan Nurs Lokman Hekim, tamamıyla yerli sermayeyle kurulmuştur. Nurs firması, ülkemiz sınırları içerisinde yetişen ve her sene yok olan yüzlerce çeşit bitkinin insan sağlığına yarayacak şekilde toplanarak işlenmesi ve halka sunulması alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretimini yaptığı tüm ürünleri uzman personelleriyle, yüksek standartlarla ve üstün hijyen anlayışıyla üretmektedir. Nurs Lokman Hekim'in ürün gamında; mesir macunu, şifalı bitkisel çaylar, bal, pekmez, şurup, şifalı yağlar, bitki suları, şifalı bitkisel kremler, bitkisel şampuanlar, sabunlar benzeri tamamıyla doğal ve bitkilerden yapılan ürünler yer almaktadır. Şifalı bitkilerden oluşturulmuş ürün çeşitliliği kozmetik ve alternatif tedavi amacıyla kullanılabilir. Nur Lokman Hekim kalitesiyle üretilen tüm ürünler doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır.

Çeşitli rahatsızlıklara alternatif tedavi yöntemi sunan Nurs Lokman Hekim çayları; sallama, poşet ya da dökme çeşitleriyle üretilmektedir. Farklı bitkilerden karışık olarak üretilmiş ürünlerin yanı sıra en bilinen bitkilerin çayları Nurs Lokman Hekim kalitesiyle tüketicilere ulaştırılmaktadır. Bitkilerin en kalitelileri özel olarak doğadan toplanarak, Nurs Lokman Hekim tarafından kurutulmakta ve çay olarak hazırlanmaktadır. Çeşitli rahatsızlıklarda rahatlama sağlayacak olan çaylarla, alternatif tedavinin yanı sıra hoş kokulu ve lezzetli çay içmenin keyfine varılabilmektedir.

Nurs Lokman Hekim tarafından hazırlanan şifalı sular, farklı bitkilerden üretilmektedir. Demleme yöntemini tercih etmeyerek direkt şifalı suları içmek, banyo suyuna karıştırmak, çeşitli maskeler ve şifalı kremler hazırlamakta kullanmak isteyenler için idealdir. Bitkilerin sularının çıkarılmasıyla üretilen şifalı sular Nurs Lokman Hekim kalitesiyle sunulmaktadır. Adaçayı, biberiye, ısırgan, kekik suyu gibi bilinen ve birçok rahatsızlıkta alternatif çözüm olarak kullanılan şifalı suların yanı sıra funda suyu, gilaburu suyu, çördük suyu gibi alternatif bitkilerin suları da Nurs uzmanlığıyla üretilmektedir.

Kozmetik ürünlerinde bitkisel karışımlar üreten Nurs Lokman Hekim; bitkisel şampuanlar, kremler, maskeler ve tüy azaltıcı sprey gibi farklı çeşitlere sahiptir. Tüm saç tiplerine uygun olan bitkisel şampuanlar; saç derisine faydalı, yeni saç çıkarmaya yardımcı, mat saçlara canlılık sağlayan, ince saç tellerini daha dolgun gösteren özelliklere sahiptir. Tamamıyla doğal bitkilerden üretilen şampuanlar, saç ve saç derisinin tedavi edilmesine yardımcıdır. Sarımsak, zeytinyağı, ısırgan gibi saça son derece faydalı bitkilerden üretilen şampuanlar, Nurs uzmanlığıyla saçlarında fark yaratmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Nurs Lokman Hekim tarafından üretilen maskeler; cildin doğal görünümünü korumaya yardımcı, kırışıklarla savaşmada öncü ve doğal bitkilerden üretilmiştir. Cildine kusursuz görünüm kazandırmak isteyenlerin tercihi olan Nurs maskeler, doğal tedavi uygulamak isteyenler için idealdir. Nurs uzmanlığının en önemli ürünlerinden birisi olan tüy azaltıcı sprey, mevcut tüylerin azalarak yok olmasına yardımcıdır. Doğal kozmetik ürünleri arasında yer alan Nurs Lokman Hekim kremler, kırışıklık azaltmaya yardımcı, cilde sağlık kazandıran özel bitkilerden üretilmektedir. Özel formüllerin kullanıldığı Nurs Lokman Hekim kremler, çeşitli yağların özlerinden ve doğal bitkilerden oluşturulmuştur. Cilde nefes aldıran Nurs Lokman Hekim kremler, cildin kaybettiği nemi ve elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcıdır.

Nurs Lokman Hekim uzmanlığıyla üretilen bitkisel yağlar kozmetik amaçlarla kullanılabileceği gibi alternatif şifa işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Firma tarafından üretilen bitkisel yağlar sürülme ya da içilme yöntemiyle tüketilebilmektedir. Farklı maskeler oluşturmak için rahatlıkla kullanılabilen bitkisel yağlar; baş ağrısını tedavi etmek, bağırsak kurtlarını düşürmek, öksürüğü kesmek, idrarı arttırmak, kan şekerini düşürmek gibi alternatif şifa yöntemleri için de tercih edilmektedir. Tamamıyla doğal bitkilerden üretilen Nurs Lokman Hekim doğal yağlar, en kaliteli bitkilerden seçilerek özel yöntemlerle çıkarılmaktadır. Nurs kalitesi ve güvenirliğiyle sunulan doğal yağlar, cilde faydalı içerikleriyle pahalı kozmetik ürünlere alternatif olarak kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...