Eldiven

Ofis temizlik eldivenleri hem kullanıcıların temizlik malzemeleri ile uzun süreli temasını önler hem de elde var olan bakterilerin yüzeylere bulaşmasına engel olarak daha hijyenik temizlik sağlar. Eldivenler toz alma, bulaşık yıkama, yer temizliği, çöp boşaltma, buharlı temizlik esnasında kullanıcıları temizlik cihazlarıyla ve kimyasallarla temastan korur. Uzun süre alan ofis temizliklerinde eldivenin yanı sıra maske gibi ek malzemelerle koruma tamamlanabilir. Farklı işlerde kullanmak için alternatif eldiven çeşitlerinden yardım alabilir, temizliğin kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. 

Kullanışlı Ofis Temizlik Eldivenleri Çeşitleri 

Ofis temizlik eldivenleri arasında kullan at türü tek kullanımlık modellere ve uzun süreli kullanım için tasarlanan kalın ürünlere rastlanabilir. Kullan at eldivenler, ameliyat eldiveni olarak bilinen daha ince materyallerden imal edilir. İçi pudralı veya pudrasız olan çeşitleri bulunabilir. 10'lu, 20'li, 50'li ve 100'lü paketlerde satılan eldivenlerin, beyaz, siyah ve şeffaf çeşitlerini görebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için tasarlanan ofis temizlik eldivenleri ise yıkanarak defalarca kullanıma uygundur. Bulaşık yıkarken kullanım için tasarlanan parmakları hassas tutuş sağlayan özel eldivenlerin yanında içi dokulu, temizliği kolaylaştıran eldiven modelleri de bulunur. Yer silerken kullanılabilecek, avuç içi dokulu ve sert zemine uygun eldivenlerin yanında, içinde fırçalamaya yarayan çıkıntılar bulunan modellere de rastlayabilirsiniz. 

Neden Ofis Temizlik Eldivenleri Tercih Etmelisiniz?

 • Ofis gibi geniş alanlarda temizleyiciler ile temizlik yapmak uzun zaman alır ve cilt uzun süre temizleyicilere maruz kalır. Kimyasal ile uzun süreli temas, ciltte kuruluğa veya tahrişe neden olabilir. Eldiven, kullanıcıların temizlik ürünleri ile temasına mani olur. 
 • Temizlik eldivenleri, özel dokuları, destekli parmak uçları ile temizlik etkisini pekiştirir. Fırçalama, ovalama gibi eylemlerde ellerin zarar görmesini engellerken temizliği daha kolay yapmanızı sağlar. 
 • Temizlik eldivenlerinin bazıları limon, elma, vişne gibi kokular bulundurur. Bu sayede özellikle kötü kokulu alanların temizliği kolaylaşır. 
 • Elde bulunan sıyrık ve açık yaralar bakterilerin bulaşması için fırsat oluşturur. Bu durumda eldiven takmak sağlıklı temizliği mümkün kılar. 
 • Çok amaçlı eldivenler birçok farklı yerde kullanılacak kadar işlevseldir. Banyoda, mutfakta, açık ofislerde, cam temizliğinde veya toz almada eldiven takılabilir. Kullanışlı ürünler, oldukça ekonomiktir. 

Ofis Temizlik Eldivenleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Fırçalama gibi sürtünme gerektiren işler yaparken ekstra güçlü eldivenleri seçmelisiniz. İnce eldivenler yırtılabileceğinden dayanıklı modelleri tercih etmelisiniz.
 • Bulaşık yıkama gibi sağlam tutuş gerektiren işlemlerde, hassas tutuş sağlayan özel eldivenleri almaya dikkat edebilirsiniz. 
 • Eldivenlerin bazıları standart boyutlarda olsa da özellikle ameliyat eldivenlerinde küçük, orta ve büyük bedenler bulunur. Ellerinizin büyüklüğüne göre bedeninize uygun olan eldivenlerden tercih etmelisiniz. Böylelikle eldivenler elinize tam oturur ve elinizden çıkmadan hareket özgürlüğü sağlar. 
 • Çöp boşaltma gibi mikrop geçişine müsait olan işlerde bileklere kadar uzanan eldivenlerden tercih etmelisiniz. 
 • Bazı eldivenlerde fırçalama için kullanabileceğiniz dokular bulunur. Eğer elinizle yüzeyi temizlemek istiyorsanız bu tip ürünleri seçebilirsiniz. 
 • Mutfak işlerinde pudrasız eldivenleri kullanmalısınız. 

Ofis Temizlik Eldivenleri Fiyatları 

Ofis temizlik eldivenleri fiyatları modellerin tek kullanımlık veya uzun kullanıma uygun olmasına göre değişiklik gösterir. Uzun süreli kullanıma uygun olan ürünler birim fiyatta diğerlerinden daha yüksek fiyatlıdır. Tek kullanımlık eldivenlerin ise çoklu paketlerinin az sayıda ürün bulunduranlardan daha tasarruflu olduğunu görebilirsiniz. İhtiyacınıza, kullanım alanına, bütçenize, hatta koku zevkinize göre dilediğiniz ofis temizlik ürününü alabilirsiniz. Farklı onlarca markanın yüzlerde ofis temizlik eldiveni ürününü bir arada bulabilir, özelliklerini inceleyerek dilediğiniz ürünü seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ofis temizliğinde hijyen sağlayan eldivenleri zaman kaybetmeden sipariş verin, temizliği kolaylaştırın. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Temizlik Eldivenleri

13 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 13 / 13 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?