Bir Unilever markası olan Omo, 1960'lı yıllardan itibaren Türkiye pazarında da boy göstermeye başlıyor. Deterjan denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan marka, çamaşır makinelerinin yaygınlaşmasından sonra sunduğu etkili ürün alternatifleriyle popülerliğini giderek artırıyor. Günümüzde her çamaşır türü için özel deterjan çeşitleri üreten Omo, sıvı deterjan konusunda da kullanıcılara zengin seçenekler sunuyor. Sıvı deterjan kullanmayı tercih eden kullanıcılar, yıkayacakları çamaşır türüne göre Omo sıvı deterjan seçimi yapabiliyor. Renkli, beyaz ya da siyah çamaşırlar, canlılıkları korunarak başarılı şekilde temizleniyor.

Pratik Kullanımlı Sıvı Deterjan Çeşitleri

Omo sıvı deterjan çeşitleri içerisinde bebekler için özel olarak geliştirilmiş, hassas yıkama ürünlerinden en zorlu lekeleri etkin biçimde temizleme olanağı sağlayan ürünlere kadar birçok alternatif bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar yoğun yıkanması gereken çamaşırlar için farklı, narin çamaşırlar için farklı Omo sıvı çamaşır deterjan çeşitlerinden faydalanabiliyor. Omo, kullanıcılara ürün seçimi yaptıktan sonra yıkama sayısına göre ürün hacmini belirleme şansı da sunuyor. Her ürünün üzerinde kaç yıkama için kullanılabileceği bilgisi yer alıyor. Dolayısıyla tüketici aldığı ürünün kaç yıkama için kullanılacağından haberdar olarak seçim yapabiliyor.

Omo ile Mis Gibi Kokan Çamaşırlar

Omo sıvı deterjan çeşitleri çamaşırları tüm lekelerden arındırıp temizlerken güçlü içerikleri sayesinde aynı zamanda güzel kokmalarını da sağlıyor. Yıkanıp tertemiz olan çamaşırlar, uzun süre mis gibi kokuyor. Omo kullanıcılara farklı kokulara sahip sıvı deterjan çeşitleri sunuyor. Böylece kullanıcılar ürün seçimi yaparlarken koku konusunda da zevkleri doğrultusunda seçim yapma şansına kavuşmuş oluyor. Omo sıvı deterjan ürünlerinin seçenek zenginliği, kullanıcı memnuniyetini de beraberinde getiriyor. Kullanıcılar farklı kokuları aynı temizleme performansıyla deneme fırsatı elde ediyor.

Çevreyi Önemseyen Kullanıcılar İçin Doğa Dostu Paketler

Omo sıvı deterjan çeşitlerini üretirken çevreyi önemseyen ve plastik atık üretmek istemeyen kullanıcıları da atlamıyor. Markanın standart deterjan şişeleriyle sunduğu ürün alternatiflerinin dışında doğa dostu sıvı deterjan paketleri de bulunuyor. Doğaya karşı duyarlı olmalarının yanı sıra bütçe dostu da olan sıvı deterjan paketleriyle plastik kullanımı minimum seviyeye düşürülüyor. Plastik tüketimi %55 gibi önemli bir oranda azalmış oluyor. Omo’nun doğa dostu sıvı deterjan paketleri, pratik yapılarıyla depolama, kullanım ve şişeye dolum bakımından da kullanıcılara kolaylık yaratıyor.

Omo Sıvı Deterjanla Güçlü Temizlik

Omo, kirlenmek güzeldir sloganıyla kullanıcılar için ürün geliştiriyor. Markanın güçlü temizlik çözümleri içerisinde yerini alan sıvı deterjanlar, ön yıkama gereksinimini tamamen ortadan kaldırıyor. Çamaşır yıkama süreleri ciddi bir şekilde kısalıyor. Kullanıcılar hem zamandan yana hem de ekonomik bakımdan tasarruf elde etmiş oluyor. Renkli çamaşırların uzun süre canlı kalması, zorlu lekelerin net şekilde yok edilmesi sağlanıyor.

Tüm Belalı Lekelerin Başarıyla Üstesinden Gelen Omo

Omo sıvı çamaşır deterjanlarıyla kahve, ruj, çikolata, margarin, domates, çamur, vişne suyu ve mürekkep gibi birçok belalı lekenin üstesinden kolay ve hızlı bir biçimde gelinebiliyor. Omo, kızarmış balık kokusundan ter kokusuna kadar istenmeyen tüm inatçı kokuları giderme konusunda son derce etkili çözümler sunuyor. Çamaşırlar her yıkama işlemi sonrasında aynı ferahlık ve canlılık seviyesinde kalıyor.

Beyaz, Renkli ve Siyah Çamaşırlar Kontrol Altında

Omo sıvı deterjanlar sağladıkları özel korumayla beyaz çamaşırları lekelerden net şekilde arındırıyor. Renkli çamaşırların uzun süre ilk günkü formlarında kalmalarını mümkün hâle getirirken farklı renklerin birbirlerine karışmasını da engelliyor. Siyah çamaşırların ise yıkamaya bağlı solma ve grileşme gibi problemlerle karşılaşmasının önüne geçiyor. Kullanıcılara malzeme ve renk fark etmeksizin giysilerini uzun yıllar sorunsuzca kullanma olanağı sağlanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Omo Sıvı Deterjan Fiyatları

68 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler