Bebek bakımı unutulmaz anlarla dolu zorlu bir serüvendir. Bu zorlu süreçte bebek bezleri ebeveynlerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştırır. Önlem bebek bezleri farklı yaş gruplarına özel üretilen seçenekleri ile bebeğinizin gelişiminde size destek olur. Esnek yan bantlara, süper emici iç yüzeye ve yumuşak dokuya sahip bu bebek bezleri ile çocuğunuz gün boyu rahat eder.

Hem Güvenilir Hem Hesaplı

Bebek bakımında alt bezleri çok gerekli ürünlerdir. Sık ve çabuk tükenen bu bezler aile bütçesinde büyük masraf oluşturur. Önlem bebek bezleri dayanıklı ve kaliteli yapısının yanında ekonomik paketleri ile de aile bütçesine destek olur. Farklı kilolarda ve aylarda olan bebeklere uygun bedenleri bulunan bu bebek bezleri ile çok masraf yapmadan bebeğinizin konforunu sağlayabilirsiniz. Yenidoğan bebekler için ekstra kuruluk ve üstün pamuksu yüzeyi ile hassas dokunuş sunar. Cildin nefes almasına imkân veren hava kanalları sayesinde pişik oluşumuna engel olur. Gece boyu bebeğinizin sorunsuz ve deliksiz uyku uyumasına yardımcı olan emici şeritleri ile sıvıyı içine hapseder. Yan kanatlarındaki bariyerleri sayesinde sızdırmayı önler ve sorunsuz bir gün geçirmenize destek olur. Önlem bebek bezleri erişilebilir fiyat seçeneği ve çoklu paketleri ile bütçenize katkı sağlar.

Önlem Alan Annelerin Mutlu Bebekleri

Önlem bebek bezleri uzun süredir araştırma yapan uzmanları sayesinde bebeklerin narin cildine uygun şekilde üretilmiştir. Pamuksu yüzeyi, sıvıyı bezin tüm iç yüzeyine eşit şekilde dağıtan hatları, ekstra emici şeritleri ve hava kanalları ile ultra kuru bir gün sağlar. Bebeklerin hassas cildine uygun yapısı sayesinde kızarıklık, sivilce, pişik ve kaşıntı gibi cilt problemlerine engel olur. Bebeklerin sağlıklı gelişimine büyük önem veren, hassas ciltlerine uygun maddeler ile üretilen Önlem bebek bezleri evde, yolculukta, tatilde gece gündüz güvenle kullanabileceğiniz pratik ürünlerdir. Önlem bebek bezlerinin avantajları şunlardır:

  • Süper emici tabakaya sahip olduğu için sıvının anında emilmesini sağlar. Uzun süre ekstra kuruluk sunar.
  • Sızdırmaz bariyerleri doğru kullanım ile sıvının dışarı çıkmasına engel olur.
  • Ön yüzeyinde ve arka yüzeyinde bulunan elastik yan bantları bebeğinizin rahat hareket edebilmesine imkân verir.
  • İç yüzeyinde bulunan emici tanecikleri sıvıyı içine hapsederek bebeğinizin sorun yaşamasına engel olur.
  • Pamuksu yapısı ve gelişmiş tasarımı ile bebeğinize konfor sunar.
  • Alman Dermatest Laboratuvarları'ndan onaylı üstün performansa sahiptir.

Ekonomik Paketler ile Önlem

2000 yılından beri gelişmeye ve araştırmaya ara vermeden devam eden Pakten güvencesindeki Önlem bebek bezleri uygun fiyat seçeneği ile ebeveynlerin beğenisini kazanır. Uluslararası kalite standartlarında ürünleri ekonomik fiyatlar ile sunmaya çalışan Pakten Sağlık Ürünleri, gelişmiş çalışmaları ve üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti sağlar.

Mega boyları olan paketleri ile tek seferde uzun süre kullanabileceğiniz kadar bebek bezi almanıza imkân veren Önlem bebek bezleri, dayanıklı yapısı ile bebek bakımında size kolaylık sağlar. Yüksek emiciliği ve ekstra kuruluk sağlayan mikro emici tanecikleri ile gece boyu bebeğinizin huzurla uyumasına yardımcı olur. Sıvıyı içine hapseden yapısı bebeğinizin hassas cildiyle temas etmesini engeller. Cildi sürekli temiz ve kuru kalan bebeğiniz pişik sorunları ile çok sık karşılaşmaz. Siz de dünya standartlarında üretilmiş, bebek cildine dost, üstün performans gösteren, dayanıklı bebek bezi arıyorsanız Önlem bebek bezlerini deneyebilirsiniz. Erişilebilir fiyat seçeneği, büyük boy paketleri, her bedene uyum sağlayan ebatları ile Önlem bebek bezleri, tasarruf etmenizi sağlar. Yerli üretime sahip olan Önlem bebek bezleri ile bebeğinizi büyütürken hem hesaplı hem kaliteli ürünleri tercih etmiş olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Önlem Bebek Bezleri

78 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 37 / 78 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?