Ağız ve diş bakımı alanında dünyanın önde gelen markası OralB, geniş ürün yelpazesi ile hepsiburada.com’da tüketicilerini bekliyor.

50 yılı aşkın bir süredir ağız ve diş bakım ürünleri üreten Oral-B, diş fırçası endüstrisinde hayata geçirdiği yenilikçi ürünleriyle dikkat çekiyor. Tüm dünyada tüketiciler ve diş hekimleri tarafından en çok tercih edilen marka olan Oral-B, manuel ve şarj edilebilir diş fırçası çeşitleriyle tüketicilerine ulaşıyor. Oral-B ürün gamında, diş fırçalarının yanı sıra diş ipleri, ağız çalkalama suları gibi diş sağlığında tamamlayıcı olan bakım ürünleri de bulunuyor. Beyazlatma, önleyici bakım, özel bakım gibi farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan zengin ürün yelpazesinde, çocuklara özel ağız ve diş bakım ürünleri de bulunuyor.

Şarj edilebilir diş fırçalarıyla endüstride öncü bir rol üstlenen Oral-B, 1991 yılında geliştirdiği titreşimli döner fırçalama teknolojisi ile ürettiği ürünlerle öne çıkıyor. Oral-B şarjlı diş fırçaları, bakteri plağını temizleme ve diş eti çekilmesini azaltma konusunda etkili olan titreşimli döner fırçalama teknolojisine sahip bulunuyor. Farklı teknolojilerle geliştirilen Oral-B şarjlı diş fırçaları, fırçalama performansları, fırça kılı sistemleri, ergonomik tasarımları ve kolay kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kendiniz ve aileniz için özel ihtiyacınız olan diş ve ağız bakım ürünlerine Oral-B’nin marka sayfasından ulaşabilirsiniz. Ağız ve diş bakımında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri marka sayfasından filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
group-circle

Oral-B

732 takipçi
1Bürün
Vitrin
Tüm ürünler