Doğrudan satış sektörünün lider firmalarından birisi olan Oriflame kozmetik ürünlerinde farklı ve kendine özgü çizgisiyle adından söz ettiriyor. Birçok farklı kozmetik kategorisinde sayısız ürün çeşidine imza atan Oriflame, bayanlara ve erkeklere özel kozmetiklerle bu konudaki ihtiyaçların tamamını tek başına karşılıyor. Kokudan şampuana, bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar farklı alanlarda birbirinden özel ürünlere imza atan firma, sektördeki bu alanda en bol çeşitliliği sunan şirketlerden bir tanesi oluyor. Uzun yıllardır kozmetik sektöründe olmasının deneyimini ürünlerine yansıtan Oriflame, tüm kozmetik ürünlerini titiz bir AR-GE sürecinden geçirerek cilde dost ürünler olarak hazırlıyor. Kullanılacak olan tüm kimyasalların insan sağlığına herhangi bir zarar vermeden seçilmesine büyük özen gösteren Oriflame kozmetik, farklı cilt tiplerine özel ürünlerinin yanında cildi koruyucu nitelikte ürünlere de imza atıyor. Tüm krem kategorisi ürünlerinde etkisi denenmiş kozmetiklere yer veren firma, bu alandaki ihtiyaçları tam ve eksiksiz olarak tespit ederek ürünlerini bu doğrultuda şekillendiriyor. Tüm ürün gruplarında hoş esanslarla üretilen içerikler zevkinize hitap edecek şekilde farklı kokulara sahip bulunuyor. Elde edilen hoş kozmetiklerle kadınların ve erkeklerin daha bakımlı ve güzel görünmelerine yardımcı olan Oriflame ürünleri, genç kalmanın ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın anahtarı oluyor

Oriflame Kozmetik Ürünler Modelleri

Oriflame kozmetik ürünler modellerifarklı ürün gruplarında hoş tasarımlarla sunuluyor. İçeriğinde tatlı bir esans kullanılan ürünler dış tasarımıyla da göze hitap eden ve kaliteli yapıda oluyor. Oriflame parfüm kategorisinde kendini ifade etmeyi seven erkekler ve kadınlar için oluşturulmuş yoğundan hafife birçok farklı koku bulunuyor. Oriflame makyaj ürünleri sezonun moda renkleriyle sunulan ve farklı kategorilerde en kaliteli malzemelerle üretilerek, ciltte akma ya da kusma gibi tesirler yaratmayan kalıcı ürünler oluyor. Tüm makyaj malzemesi gruplarında her cilt tipine ve ten rengine göre farklı ürün bulunmasının yanında kadının güzelliğini ön plana çıkaran ekstra uygulamalara yer veriliyor. Daha koyu rimeller, daha yoğun ruj renkleri, daha tatlı ve hoş allıklar gibi birçok ürün grubunda en üst kaliteyi hedefleyen Oriflame, kozmetik ürünlerinde kadın güzelliğinin altını çizen ürünler tasarlanıyor. Ekstra kapatıcı özellikleriyle fondöten, pudra ve göz altı kapatıcısı gibi ürün gruplarında yoğunluğu arttırılmış malzemelerle tam kapatıcılık sağlayan firma, cilde uyumlu olarak tasarladığı bu ürünleriyle kusursuz makyajın temelini oluşturuyor. Makyaj malzemeleri ve parfümlerden başka yan kozmetik ürünlerde de farklı modellere yer veren kozmetik firması, nemlendirici eldivenlerden nemlendirici çoraplara, makyaj temizleme mendillerinden makyaj pamuklarına kadar kozmetiğe dair aklınıza gelebilecek tüm ürünleri üretiyor.

Oriflame Kozmetik Ürünler Fiyatları

Tüm kozmetik ürünlerinizin alışverişini tamamlamanızı hedefleyen Oriflame markası, çıkardığı farklı ürünleriyle her yaştan kadın, erkek ve çocuğa uygun kozmetik ürünleriyle öne çıkıyor. Bakım kremlerinde tüm yaş gruplarına ve cilt tiplerine özel, gençleştirici, nemlendirici, yenileyici ürünlere sahip olan Oriflame kozmetik ürünler, gündüz ve gece kremlerinden başka maskelerle de cilt bakımını destekliyor.

Oriflame kozmetik ürünler fiyatları bakımından da makul seviyelerde ürün gruplarına sahip bulunuyor. Özellikle parfümlerinde oldukça cazip fiyat avantajı sunan Oriflame markası, üstün kalıcılık özellikleri ve hoş kokularıyla bayanlar ve erkeklerin tercihlerinde üst sıralarda bulunuyor. Makyaj malzemesi gruplarında en ideal ürün içeriklerine sahip olan Oriflame, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. Tüm ürün gruplarında kullanıcılarının satın alabilmesini sağlayabilmek için ideal fiyat politikası uygulayan kozmetik firması, kaliteden taviz vermeden üretilen kozmetiklerle göz dolduruyor. Hayatı güzelleştiren ürünlere imza atan Oriflame kozmetik, cebe dost ürünlerle kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Oriflame Kozmetik Ürünleri

Marka
Parfüm
Cilt Bakımı
Makyaj Ürünleri
Güneş Ürünleri
Toplam 24 / 970 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/oriflame