Özel Mutfak Aletleri

Ailenize ve sevdiklerinize lezzetli yemekler yaptığınız mutfakta, işlerinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracak ürünler özel mutfak aletleri arasında sizlere sunuluyor. Pizza yapma makinesinden meyve soyucuya kadar çeşitli ihtiyaçlara hitap eden ürünler, zaman alan birçok işi kısa sürede bitirmenizi sağlıyor. Yemek yapmaktan gıdaları ambalajlamaya kadar, zaman alan zahmetli işleri pratik bir şekilde halletmeye imkan veren özel aletler sayesinde, mutfak işlerini keyifli hale getirebilirsiniz.

Özel Mutfak Aletleri

Özel mutfak araçları arasında buharlı pişirici, yoğurt, pizza ve çorba yapma makineleri gibi pişirme ürünleri yer alıyor. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan krepleri hazırlamak için kullanılan elektrikli krep yapma makinesi, tam kıvamında pişmiş, lezzetli krepler yapmaya imkan veriyor. Pişirme gereçleri arasında bulunan buharlı pişiriciler ise sağlıklı yemekler hazırlamanızı ve sofraları donatmanızı sağlar. Pişirme cihazlarının yanında yemek yaparken kullanacağınız püre makinesi, meyve soyma makinesi, dijital tartı ve et termometresi gibi ürünler işlerinizi kolaylaştırıyor.

Pratik bir kullanım sunan cihazların yanında, çeşitli meyveleri kurutmak için kullanılan meyve kurutma makineleri ile kışa hazırlanabilirsiniz. Taze ürünlerin içindeki nemi alan kurutma cihazı ile her türlü sebzeyi ve meyveyi kısa bir sürede kurutabilirsiniz. Aynı zamanda kuruttuğunuz meyve ve sebzelerin yanında, et ve peynir gibi besinleri daha uzun süre saklamak için kullanacağınız gıda vakumlama makinelerini de inceleyebilirsiniz.

Özel mutfak aletleri arasında dondurma makinesi, çikolata şelalesi makinesi, pamuk şeker makinesi ve kornet makinesi gibi ürünler de sizleri bekliyor. Dondurma makineleri ile çocuklarınıza meyveli ve karamelli dondurmalar yapabilirsiniz. Hazırladığınız sıcak çikolata ile kolayca çalıştıracağınız çikolata şelalesi makinesini ise çeşitli davetlerde kullanabilir ya da ailenizle eğlenceli vakit geçirmek için kullanabilirsiniz. Özel davetlerinizde ve çay sunumlarının vazgeçilmezi olan muffin kekler hazırlamak için, muffin makinelerine de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kahve makinesi, tost makinesi ve su ısıtıcı gibi farklı parçalardan oluşan setler de özel mutfak aygıtları arasında uygun fiyatlarla sizlere sunulur.

Sudaki kireci arındırmak için kullanılan su artıma cihazlarında ise farklı ürün çeşitleri bulunur. Suyu içindeki bakterileri ve kloru yok eden su arıtma cihazlarından uygun olanı seçerek, temiz ve sağlıklı su içebilirsiniz. Su artıma cihazlarının yanı sıra, özel mutfak aletleri arasında şarabın mantarını birkaç saniyede çıkaran şarap açacağı, masadaki yiyecek ve içeceklerin soğumasını engelleyen kablosuz elektrikli nihale gibi ürünlere ulaşabilirsiniz.

Pratik ve işlevsel bir kullanım sunan ürünler arasında körelmiş mutfak bıçaklarını ve makas gibi çeşitli kesici aletleri bilemek için kullanılan bıçak bileme makineleri de yer alır. Her evde olması gereken aletlerden biri olan bıçak bileme makinesi farklı fonksiyonları ile ağzı körelmiş bıçakları, makas gibi çeşitli aletleri bilemenize imkan tanır.

Bıçak Bileme Nasıl Yapılır?

Kesici aletlerin körelmiş ağızlarına keskinlik kazandırmak için farklı aletlerle yapılan bıçak bileme işlemi, kullanılacak aletlere göre değişir. Masat ya da bileyici ile bıçağı bilemek için bıçağın ağız kısmını bastırmadan, dipten uca doğru hafifçe çekmek gerekir. Masat ya da bileyici türünde bileme aletlerinde bıçağı fazla bastırmak ve doğru açıyla bileme işlemini yapmamak bıçağın iyi bilenmesini engeller.

Elektrikli bileme aletlerinin kullanımı ise daha basittir. Farklı kesici aletler için, farklı bileme bölümleri bulunan elektrikli bıçak bileme cihazlarına, kesici alet yerleştirilmeden önce, cihaz açma tuşu ile çalıştırılır. Bıçak ağzı oluk kısmının tabanına değince, bıçak üç - dört defa ileri geri çekilir ve bileme işlemi tamamlanır. Bıçakları kolayca bilemeye imkan veren cihazlar ile aynı zamanda makas gibi farklı aletleri bileyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özel Mutfak Aletleri

421 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü
Toplam 41 / 421 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?