Kişisel hijyenin en önemli araçlarından biri olan tuvalet kağıdı uzun yıllardır kullanılan ve geliştirilen ürünler arasında yer alıyor. Kişisel temizlik amacıyla kullanılıyor olmasından ötürü özel olarak hazırlanan bu ürünlerin hem hijyen sağlaması, hem de cilt sağlığını koruması gerekiyor. Ayrıca sık kullanımdan dolayı çevreye zarar vermemesi gereken tuvalet kağıtlarının suda çözünebilir olması da büyük önem taşıyor. 1857 yılında fabrikalarda üretilmeye başlanan tuvalet kağıtlarının üretiminden yaklaşık 20 yıl sonra günümüzdeki rulo formunda satılmaya başlandığı biliniyor.

Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı Joseph Cattey'nin başlattığı fabrika üretimi ile birlikte insanların hayatına konfor ve hijyen getiren tuvalet kağıdı kullanımı günümüzde yepyeni bir şekle bürünüyor. Uzun yıllardır kaliteli temizlik markası algısını yerleştirmek için çalışmalar yapan Papia, yenilenen ürünleri ile sektöründe pek çok ilki gerçekleştirmeye gayret ediyor. Tuvalet kağıtlarında yüksek emicilik, yumuşak doku ve suda çözünebilirlik gibi temel özellikler bulunması gerekiyor. Papia hem bu özellikleri koruyarak, hem de artı değer katacak farklı yeniliklerle tuvalet kağıtları ile ilgili büyük atılımlar yapmayı başarıyor.

Papia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

“Çünkü daha iyisine layıksın” sloganı ile 2006 yılında beri çalışmalarını sürdüren Papia, geliştirdiği teknolojiler ile Türkiye'nin en kaliteli tuvalet kağıdı markası olmak için hızlı adımlar atmaya her yeni günde devam ediyor. Papia tuvalet kağıdı çeşitlerinin üretiminde kullanılan B-side teknolojisi, sadece Türkiye'de değil, dünyada bir ilk olarak biliniyor. Papia tüm tüketicilere bambaşka ve yenilikçi bir teknoloji sunarak farkını ortaya çıkarıyor. Temizlikte değişim hareketi başlatan Papia, daha iyisini kullanarak daha güzel bir yaşam elde etmenin mümkün olduğu inancı ile ürünlerini sunuyor.

Konfordan vazgeçmeyen ancak çevre dostu olan Papia tuvalet kağıtları, yüksek emicilik ve dayanıklılık sunan 4 veya 6 kat seçenekleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Papia tuvalet kağıtları, yüksek emicilik sağlayan dolgun bir dokuya sahip oldukları için aynı zamanda konforlu bir kullanım da sağlıyor. Dolgun doku özelliği sayesinde Türkiye'nin en yumuşak, dayanıklı ve emici tuvalet kağıdı olma özelliğini taşıyan Papia tuvalet kağıtları, sundukları tasarruf avantajları ile de ön plana çıkıyor. Fiyat ve performans bazlı incelemeler yapılırken tuvalet kağıdının sadece fiyatı değil, kullanım miktarının da incelenmesi gerekiyor. Bu noktada, birçok alanda tek yaprakla çözüm sunmayı başaran Papia tuvalet kağıdı fiyatları bütçenize katkı sağlıyor.

Dünyada ilk olarak kullanılan B-side teknolojisi ile üretilen Papia tuvalet kağıtları, bu teknoloji sayesinde iki yüzünde de eşit derece yumuşaklık sağlıyor. Her yüzü aynı dolgunluğa sahip olan tuvalet kağıtları %100 saf selülozdan üretiliyor ve içeriğinde kesinlikle yapay beyazlatıcılar bulunmuyor. Hem kendinizin, hem de sevdiklerinizin sağlığı için kimyasallardan arınmış ürünleri kullanmanın öneminin farkında olan ve doğayı koruyan ürünlerle çevre kirliliğine destek vermeyen Papia, evlerde güvenli bir tercih oluyor.

Papia'nın tuvalet kağıtlarında kullandığı teknoloji, malzemenin daha iyi olmasını sağlamakla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda ürünün kokusu ve görüntüsü ile ilgili farklılıklar ortaya çıkarmak için kullanılan teknolojiler de bulunuyor. Papia tuvalet kağıtlarında kullanılan parfüm teknolojileri, banyoların mis gibi kokmasını sağlıyor. Hijyenden ödün vermeyen ancak temizlikte ekonomik çözümler arayanlar, cazip Papia tuvalet kağıdı fiyatları sayesinde tatmin edici bir alışveriş deneyimi yaşıyorlar. Çevre dostu çözümler sunan firma, suda kısa sürede çözünen tuvalet kağıtları ile doğanın korunmasında büyük katkı sahibi oluyor. Çevrenizde yer alan her canlının daha güzel bir dünyada yaşaması için tercih edebileceğiniz ürünler sunan Papia ile hayatınızda konforlu bir değişim hareketi başlıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Papia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

32
24
16
12
Konumseçilmedi
Adet
Toplam 24 / 35 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552/papia