Hijyen ve temizlik malzemeleri günlük hayatta bir hayli önemli yere sahiptir. Özellikle tuvalet kağıdı kullanımı geçmişten günümüze olmazsa olmazlar arasındadır. Peçete alanında önü marka olan Papia marka yaptığı yeniliklerle ön plana çıkıyor. Papia tuvalet kağıdı kullanım kolaylığı ve pratikliği ile ön plana çıkan özellikleri ile biliniyor. Tuvalet kağıtlarının dayanıklı olması ve pratik bir kullanıma sahip olması oldukça önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Özellikle suya dayanıklı yapılara sahip olanlar hayli pratik bir yapıya sahip oluyorlar. Suya değdikleri anda parçalanan tuvalet peçetelerinin kullanım zorluğu oluyor. Tasarruf etme anlamında da bir hayli zorluk çıkarıyor. Papia tuvalet kağıtları bu anlamda kullanıcılarını epey tatmin ediyor. Papia tuvalet peçetesi özellikle 3 katlı çeşidiyle gayet kompakt bir kullanıma sahip. Tuvalet peçetelerini kullanırken rulodan üç yada dört parça koparmaya gerek kalmadan Papia tuvalet kağıtlarını kullanabiliyorsunuz. İşlevselliği epey fazla olan Papia tuvalet kağıtları rahat ve tasarruflu bir kullanıma sahip. Yumuşaklığı ve emiş gücü kullanıcısını bir hayli tatmin ediyor. Papia tuvalet kağıt ve çeşitlerini Hepsiburada üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Papia Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

Tuvalet peçetelerini çeşitleri bazı yönlerden birbirinden ayıran özelliklere sahiptir. Papia tuvalet kağıdı çeşitleri paket içerisinde bulunan rulo sayılarına göre ,yumuşaklığına göre ve kokulu çeşitlerine göre farklılık gösterebiliyor. Rulo sayılarına göre farklılık gösteren çeşitlerin kaç kişi kullandığına göre tercih edebiliyorsunuz. Papia tuvalet kağıdı 12'li modellerini az sayılı ailelere hitap sayılara sahip. Bunun yanında Papia tuvalet kağıdı 32'li çeşitleri ise geniş aileler tercih edebiliyor. Papia tuvalet kağıtlarının rulo sayılarının yanı sıra kokulu modelleri de epey dikkat çekiyor. Papia kokulu tuvalet kağıdı özel tasarım çiçek kokulu çeşitleri ile banyonuzu veya tuvaletinizi bir hayli hoş kokutabiliyor. Kokusu oldukça yoğun olan bu Papia tuvalet kağıdı çeşitlerinin renkleri de farklılık gösterebiliyor. Klasik tuvalet kağıtlarının renkleri beyaz oluyor fakat Papia kokulu tuvalet kağıtlarını renkleri beyaz yada pembe olabiliyor. Bu çeşitlerinin ve diğer çeşitlerini ön önemli özelliklerinden biri yumuşak bir yapıya sahip olması oluyor. Teninize adete pamuk bir his veren Papia tuvalet kağıtları tahriş etmiyor ve sağlıklı bir kullanımı mümkün kılıyor.  Pamuksu yapısı ve yumuşaklığı sayesinde anti alerjik bir yapıya sahip. Her yaştan bireyin kullanabileceği özelliklere sahip. Diğer tuvalet kağıtlarına oranla daha tasarruflu bir kullanımı mümkün kılıyor. Üç katlı yapısı ile beraber sadece tek yaprağı ile bile kuruşama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Her katında aynı özelliklere sahip oluşu ile epey tasarruflu bir yapıya sahip oluyor. Papia tuvalet kağıdı 16'li tasarlanan çeşitlerini geniş aileler kullanabiliyor. 16’lı modeller de diğer modeller gibi yumuşak ve ipeksi bir yapıya sahip oluyor. 

Papia Tuvalet Kağıdı Avantajları

Tuvalet kağıtlarının Ph değerleri, paraben, boya ve parfüm içermeyen özellikleri epey önemli özellikleri arasında yer alıyor. Papia tuvalet kağıtları bu özellikleri açısından öne çıkıyor. Kokulu çeşitlerinin parfümsüz ve doğal yöntemler ile tasarlanıyor oluşu teninize zarar vermemeyi amaçlıyor. Papia tuvalet kağıdı 4 katlı modeller ise hayli uzun ömürlü bir kullanıma sahip. 4 katlı oluşu tek yaprak kullanımını mümkün kılıyor. Papia tuvalet kağıtlarının toplamda yaprak sayısı 150 olarak biliniyor. 150 yaprak olan Papia tuvalet kağıt çeşitlerinin her yaprağı aynı işleve sahip oluyor. Yüksek emiş gücü ve parçalanmaz yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Hem maddi anlamda tasarruf etmenizi sağlayan Papia tuvalet kağıtları hayli avantajlı yapıya sahiptir. Anti-alerjik yapısıyla ebeveynlerin çocukları içinde rahatlıkla kullanabilecekleri yapıya sahip oluyor. Özellikle çocukların ciltleri ve tenleri boyaya ve parfümlere hassas bir yapıya sahip. Ebeveynler çocuklarının bu gibi durumlara hassas yapılarına epey önem veriyor. Papia tuvalet kağıtları sayesinde çocukların tenleri her zaman güvenli kalabiliyor. Papia tuvalet kağıtları içerisinde parabeni parfüm ve boya içermeyen çeşitlere sahip. Bu sebeple rahat bir kullanım da sağlıyor. Doğal yollarla temin edilen Papia tuvalet kağıtlarını çocuklar da rahatlıkla kullanabiliyor. Yumuşak ve pamuksu yapısı ile tende tahriş ve kızarık gibi olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Rahat ve tasarruflu bir kullanım için Papia tuvalet kağıdı çeşitlerini tercih edebiliyorsunuz. 

Papia Tuvalet Kağıdı Kullanımı

Tuvalet kağıtlarının rahat ve tasarruflu kullanımları başta gelen özellikleri arasında yer alıyor. Papia tuvalet kağıtları ise bu özellikler açısından kullanıcıları bir hayli tatmin ediyor. 3 ve 4 katlı çeşitleri, yüksek emiş gücü ve parçalanmaz yapısı ile beraber tasarruflu bir kullanımı mümkün kılıyor. Özellikle 16’lı ve 36’lı rulo sayılarına sahip olan olan Papia tuvalet kağıtları uzun ömürlü bir şekilde sizlere tasarruf sağlıyor. Rulo içerisinde bulunan yaprakları bir hayli kalın ve çek kopar at özelliklerine sahip. Tek yaprağı bile kurulamanıza yardımcı olabiliyor ve yumuşak yapısıyla sizi rahatsız etmiyor. Özellikle Papia tuvalet kağıtlarının kokulu çeşitleri kullanıcıları tarafından bir hayli beğeni topluyor. Kokusu epey yoğun olan Papia tuvalet kağıtlarını kokusu banyonuzu ve tuvaletinizi hoş çiçek kokusu ile sarabiliyor. Tuvalet peçetesi alanında öncü marka olan Papia peçetelerini siz de istediğiniz zaman tercih edebiliyorsunuz. Emiş gücü, yumuşaklığı ve rahatlığı ile ön plana çıkan Papia tuvalet peçeteleri geçmişten günümüze kalitesine koruyan yapıya sahip.

Papia Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tuvalet kağıtları birçok farklı marka ve farklı çeşitlerden meydana gelerek birden fazla fiyatlara sahip oluyor. Papia tuvalet kağıdı fiyatları ise dayanıklı ve kaliteli yapısıyla fiyat belirlemesi yapıyor. Papia tuvalet kağıdı çeşitleri alanında öncü bir konumda yer alıyor. Kullanımı hem tasarruflu hem de basit oluyor. Papia tuvalet kağıtları çeşitlerine site üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz. Arama motoruna dilediğiniz ürün hakkında bilgileri girerek kolayca bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda hijyen ve temizlik kategorilerinden birçok ürüne de anında ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Papia tuvalet kağıdı çeşitlerini tek tıkla istediğiniz miktarda sipariş verebiliyorsunuz. Özel filtreleme sistemi sayesinde ürün sıralamalarını ayarlayabiliyorsunuz. Ürünlerin fiyatlarını azdan çoğa yada çok az aza sıralayarak hızlıca kendi bütçenize uygun fiyatlara ulaşabiliyorsunuz. İnternet üzerinden güvenli bir alışveriş yaparken aynı zamanda da fiyat araştırmalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Alışverişinizi yorulmadan ve pratik bir şekilde yapmanızı sağlayan bu site aynı zamanda keyifli bir gezinti imkanı sunuyor. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebiliyor ve daha sonrasında bu sekme üzerinden bulabiliyorsunuz. Tek tıkla beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan Papia tuvalet kağıtlarını sepetinize ekleyebiliyorsunuz. Sepete eklediğiniz ürünleri tek tıkla güvenli ödeme yöntemleri ile beraber sipariş verebiliyorsunuz. 

Papia Tuvalet Kağıdı Yorumları 

Gelişen teknolojiler ile beraber online sitelerden satış bir hayli çoğalıyor. Online siteler üzerinden yapılan alışverişlerde önemli bir ayrıntı olarak bilinen kullanıcı yorumları kısmını bu site üzerinden bulmanız mümkün. Papia tuvalet kağıdı yorumları üzerinden kullanıcıların deneyimlerini de okuyabiliyorsunuz. Güvenli alışveriş yöntemleri arasında yer alan yorumlar kısmını okuyarak ürün hakkında farklı bilgilere sahip olabiliyorsunuz. Kullanıcı değerlendirmelerine bakarak en çok beğenilen Papia tuvalet kağıdı çeşitlerine Hepsiburada ile ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ürün hakkında kullanan kişilerin yazdıkları yorumları okumak sipariş aşamasında olan kullanıcılar için bir hayli avantaj sağlıyor. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Papia Tuvalet Kağıdı

78 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Adet
Toplam 36 / 78 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?