Parex Mob Paspas modellerini evinizi kısa sürede ve hijyen kurallarını uygun şekilde temizleyebilmek için değerlendirebilirsiniz. Zeminde biriken tozları ve yere düşen küçük artıklarla kırıntıları ortadan kaldırmayı sağlayan paspaslar emiş ve çekiş gücü yüksek dokularıyla saç ve kıl gibi maddeleri de temizleyebilmenize olanak tanır. Yer temizleme deterjanlarıyla beraber kullanacağınız sulara daldırıp mevcut suyu sıktıktan sonra zemini boydan boya silebileceğiniz Parex Mob Paspas çeşitleri kısa sürede oturma odanızı ve salonunuza misafirleriniz için son derece ferah ve temiz hale getirebilmenizi sağlar. Pratik bir kullanım yaşatan paspasların sopaları aracılığıyla belinizi ağrıtmadan köşe ve dip noktalara ulaşarak temizliğinizi yapabilirsiniz. Oldukça hafif bir şekilde imal edilen Parex Mob marka paspaslar ve sopaları aracılığıyla kontrolü kolayca sağlayıp evinizin ilgili noktalarını kirlerden arındırabilirsiniz.

Mikrofiber Yüzeyle Temizlik İşlemlerini Kolaylaştırın

Tamamı mikrofiberden üretilmiş paspaslar yerlerdeki tozları daha iyi bir şekilde çekerek bu kirlerden kurtulmanızı sağlar. Yapışkanlık yaratan yüzeyleri sayesinde istenmeyen maddeleri yüzeyde bırakmayan ve suyla buluşunca bu maddeleri temizlik kovanıza bırakan paspas modelleri değiştirilebilir başlık özelliği sayesinde verimlilik yaratır. Kullandığınız paspas yıprandığınızda sopanızı değiştirmenize gerek kalmadan sadece paspas başlığını değiştirerek temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Parex Mob Paspas yüksek emici yapılarıyla su ve deterjandan aldıkları gücü birleştirerek evinizin mikroplara geçit vermemesini sağlar. Parke yüzeylerin yanı sıra mermer ve fayans gibi maddelerle kaplı alanları da kolayca silebileceğiniz paspaslar evinizin farklı noktalarında başarılı bir iş çıkararak gözünüze girmeyi başarır. Kolayca kavrayabilmeniz için ergonomik olarak dizayn edilmiş Parex Mob Paspas sapları ile tek kolunuzla ilgili alanları kısa bir zaman içerisinde silerek daha temiz hale getirebilirsiniz.

Boyu Ayarlanabilir Teleskopik Borular

Parex Mob Paspas ürününü kullanırken yararlanabileceğiniz teleskopik boruların boylarının ayarlanabilmesi sayesinde ölçüsünü kendi boyunuza göre belirleyebileceğiniz bir ev gerecine sahip olursunuz. Kilit sistemiyle paspas kısmını açıp kapatarak ürünü verimli bir şekilde kullanıp temizleyebilirsiniz. Geniş bir alana yayılan paspas yüzeyi aracılığıyla salon gibi büyük alanları dakikalar içerisinde kusursuz bir biçimde silebilme şansına erişirsiniz. Parex Mob Paspas çeşitleri güçlendirilmiş dokularıyla göz doldurarak ultra emiş gücüne sahip olacak şekilde imal edilmeleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Zemini ıslak bırakmayan paspaslar sayesinde su birikintileri oluşturmadan parkenizi silip ardından camlarınızı açarak zeminin kısa sürede kurumasını sağlayabilirsiniz. Parex Mob Paspas ürünleri ile silme işlemini gerçekleştirdikten sonra ürün yüzeyinden kopan hav parçalarıyla karşılaşmayarak kusursuz bir temizleme yapabilirsiniz. Yüzeyde iz bırakmayan yapıları sayesinde paspaslar kullanıcılarından tam not alır.

Zemine Zarar Vermeyen Doku Yapısı

Son derece yumuşak bir dokuyla üretilen Parex Mob Paspas çeşitleri ile parkenizi ya da mermer yüzeyinize zarar vermeden evinizi kirlere karşı koruma altına alabilirsiniz. Silme işleminden sonra temizlik maddesinin bıraktığı kokunun evinize yayılması sayesinde evinize girildiği andan itibaren hoş bir kokuyla karşılaşılır. Parex Mob Paspas modelleri ile daha parlak bir yüzeye sahip olarak evinizin görünümünü geliştirmeyi başarabilirsiniz. Püskürtmeli temizleme araçlarıyla uyumlu bezleri satın alarak kova kullanmadan da yüzeyleri silebilirsiniz. Sıcak ve soğuk suyla beraber kullanılabilir olan paspaslar suyun ısısından etkilenmeden emici yapılarıyla kirleri ortadan kaldırabilmenize yardım eder. Emişi artıran tırtıklı doku aracılığıyla dökülmüş saçları ve kırıntıları daha kolay toplayarak evinizde terlik kullanmadan da yaşayabilirsiniz. Çocuklu aileler ve bebekleri emekleme dönemini yaşayan ebeveynler de hassas bir şekilde yüzey temizliği gerçekleştirebilmeyi sağlayan paspaslardan yararlanarak gönül rahatlığıyla kız ve oğullarını ev ortamında oynatabilir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Parex Mop Paspas Fiyatları

Toplam 24 / 81 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002739/60001323/parex