Philips, içecek, hazırlama ve pişirme, ütüleme ve temizleme, su bakımı kategorileri altında sunduğu ev ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Buhar kazanlı ya da buharlı ütü modelleri, pratik kullanım sağlayan özellikleri ile ütü yapmayı iş olmaktan çıkarıyor. Giysilere zarar vermeyen özel taban yapısına, ayarlanabilir sıcaklığa, zorlu kırışıklıkları anında açmanıza olanak tanıyan buhar teknolojisine ve ergonomik tasarıma sahip Philips buharlı ütü modelleri, kolay ve hızlı ütü deneyimi vadediyor. 

Philips Buharlı Ütü Modelleri

Philips buharlı ütü modelleri ile hassas ipek kumaşlardan keten ya da kot kumaşlara kadar tüm giysilerinizi güvenle ütüleyebilirsiniz. Güçlü performans sunan ütüler sayesinde kumaş dokusuna zarar vermeden tüm kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Sıcaklık ayarı, kumaş türüne göre ütü tabanının ısınma derecesini değiştirmenizi sağlıyor. Ütü dilediğiniz sıcaklığa hızl bir şekilde geliyor. Otomatik buhar kontrolü bulunan modeller, farklı kumaş türleri için en doğru buhar ayarını otomatik olarak gerçekleştiriyor. Philips buharlı ütü çeşitleri, dahili kireç haznesi sayesinde etkili kireç temizliği sunuyor ve böylece uzun süreli buhar gücü sağlıyor. Kireç önleme özelliği aynı zamanda ütünün kullanım ömrünü de artırıyor. Philips buharlı ütü modelleri, damlama önleme işlevi ile de beklentilerinizi karşılıyor. Optimum ağırlığa sahip Philips buharlı ütüleri giysilerin üzerinde hareket ettirirken bileğiniz zorlanmıyor ve yorulmuyor. 

Philips Buharlı Ütülerin Özellikleri

 • Geniş su haznesi, tek seferde daha fazla giysiyi ütülemenize destek oluyor.
 • Çizilmeye karşı dayanıklı gelişmiş taban kumaş üzerinde kolaylıkla kayıyor.
 • Dahili kireç haznesi, oluşan kireci çekerek kendine toplarken, self clean teknolojisi toplanan kireci otomatik olarak ütünün dışına atıyor.
 • Özel taban, kendi kendini temizliyor ve kireçlenme sebebiyle tıkanmıyor.
 • Tabanın tıkanmaması ütünün buhar performansını destekliyor.
 • Hassas uç tasarımı, pile ya da düğmeli kısımlar gibi zorlu noktalara kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanıyor.

Kullanıcı Dostu Detaylar

 • Philips buharlı ütü modelleri uzun kablo tasarımı ile pratiklik sunuyor.
 • 360 derece dönen kablo çıkışı sayesinde giysilerinizi yer değiştirmeden rahatlıkla ütüleyebilirsiniz.
 • Ergonomik tutuş için özenle tasarlanan tutuş yeri konforunuzu artırıyor.
 • Sürekli buhar çıkışı kısa sürede mükemmel ütü deneyimi yaşatıyor. 
 • Şok buhar sistemi en zorlu kırışıklıklar için çözüm sunuyor.
 • Otomatik kapanma özelliği bulunan ütü modelleri, prizde takılı unutulma gibi nedenlerle meydana gelebilecek ev kazalarını önlüyor. 

Rahat Ütü Deneyimi

Philips buharlı ütü modelleri özellikleri ile tüm giysilerinizi ve farklı kumaş türlerini mükemmel bir şekilde ütülüyor. Değiştirilebilir sıcaklık ayarı sayesinde en hassas kumaşa sahip giysilerden en dayanıklı kumaş türlerine sahip parçalara kadar her şeyi rahatlıkla ütüleyebilirsiniz. Güçlü buhar sistemi sayesinde giysilerdeki kırışıklıklardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Kesintisiz buhar sistemini tamamlayan şok buhar çıkışı gereksinim duyduğunuzda işinizi kolaylaştırıyor. Philips ütü modelleri hassas uç tasarımları ile erişilmesi zor noktaları da kolaylıkla ütülemenize olanak tanıyor. Özellikle bol düğmeli giysileri ya da pileli kumaşları ütünün özel uç kısmı sayesinde zahmetsizce ütüleyebilirsiniz. Uzun ve hareketlerinize ayak uyduran kablo sayesinde ütü masasında dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Philips, teknolojisi ile evdeki güvenliğinizi de artırıyor. Ütü, bir süre hareket etmeden bekleme yerinde kaldığında, otomatik kapanma özelliği devreye giriyor. Otomatik kapanma işlevi, ütünün hareketsiz bir şekilde yüzeye temas halinde bırakılması halinde de elektrik akışının kesilmesini sağlıyor. Böylece beklenmedik tehlike durumların önüne geçiliyor.

Güçlü performansı ve kullanıcı dostu detayları ile mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak tanıyan Philips buharlı ütü modelleri Hepsiburada'da sizi bekliyor. Siz de her bütçeye hitap eden Philips buharlı ütü fiyatları ile dilediniz modeli rahatlıkla satın alabilir, hızlı ve kolay ütünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Buharlı Ütüler

342 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 36 / 342 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?