Philips Elektrikli Ev Aletleri

Elektrikli ev aletleri, günümüzde her evin ihtiyacı ve çeyizlerin önemli bir parçası olma özelliği gösterir. Evdeki rutin olan birçok iş bu aletler ile sağlanır. Philips, kaliteli ve son derece kullanışlı elektrikli ev aletleri üretir ve tüm bu ürünlerin farklı modellerine online olarak erişilebilir.

Ütü Faslını Eğlenceli Kılan Güçlü Ütüler

Ütü yapmak, ütü kalitesine bağlı olarak güç uygulamayı ve ciddi boyutta efor sarf etmeyi gerektirebilir. Bu yüzden ütüleme işi erkekler için de kadınlar için de can sıkıcı bir duruma dönüşebilir. Fakat yeni nesil Philips ütüler ile ütü yapmak artık bir zahmet olmaktan çıkar. Philips ütülerdeki yoğun buhar gücü sayesinde her tür giysi, ütüyü bastırmaya ya da özellik ayarlamasıyla yönlendirmeye gerek kalmadan kolaylıkla dümdüz hâle gelir. Ayrıca, DynamiQ modu ile en uygun buhar miktarı ayarlanır ve böylece su haznesi sık boşalmaz. Bu sayede ütü yaparken ekstra zaman kaybı yaşanmaz. Ütülerdeki son teknoloji taban malzemeleri sayesinde ütü, giysiler üzerinde kolayca kayar ve ütü işlemi daha da kolaylaşır. Uzun süren ütü işlemi kolları hayli yorabilirken Philips ütülerde yer alan kullanışlı tutma kolları ile ütüye yön vermek oldukça kolaydır ve elde acı hissi oluşmaz. OptimalTemp teknolojisi kullanılan ütülerde sıcaklık ayarı otomatik olarak yapılır ve her kumaş çeşidi için sıcaklığı manuel olarak ayarlamaya gerek kalmaz. Aynı zamanda giysilerin yanma tehlikesi de minimuma iner. Kireç önleme teknolojisinin bulunduğu ütülerde buhar performansı azalmaz ve giysilerde tortu oluşumu gibi bir sorun baş göstermez. Böylece ütü uzun süre güvenle kullanılabilir. Elektrik gücü yüksek olan ütü modellerinde hızlı ısınma gerçekleşir ve ütü işlemine en kısa sürede başlanır. Su haznesi oldukça büyük olan buhar kazanlı ütülerde kıyafetlere şok buhar uygulanır ve yüksek pompa basıncı sayesinde ütü performansı maksimum düzeydedir.

Her Türlü Toz, Kir İle Savaşan Süpürgeler

Toz torbalı ya da torbasız çok sayıda süpürge çeşidi bulunur. Toz torbasız modellerde hazne direkt boşaltılabilir. Torbalı modellerde ise torba dolduğu an yerinden çıkarılarak çöpe atılabilir. Her iki kullanım da uygundur ve burada kullanıcıya farklı seçim şansı sunulmuş olur. Ayar ve kapatma/açma tuşları borusu üzerinde bulunan modellerde süpürgenin açılıp kapanması ve derece ya da fonksiyon ayarları kolayca yapılabilir. Borunun tutma yerinde özel kol bulunan modeller, kullanım açısından büyük bir rahatlık sunar. Eğilmeden, sağlığa uygun olmayan bir vücut hareketinde bulunmadan kolayca temizlik yapılabilir. Kendi kendini toplayan kablo ile süpürge iş bitiminde seri şekilde yerine kaldırılabilir. Kullanılan PowerCyclone 4 teknolojisi ile hava ve toz birbirinden kolayca ayrıştırılır ve böylece ultra hijyen sağlanır. AirSeal özelliği ve EPA 10 filtre sistemi sayesinde hava dışarı püskürtülmeden, alerjiye neden olan her türlü madde ve ince tozlar yakalanarak sağlıklı ve temiz bir hava oluşturulur. TriActive özellikteki başlık halı, parke ve fayans gibi her türlü zeminde bulunan toz ve büyük parçacıkları tek hamlede çeker. 3 farklı hareketi tek bir seferde gerçekleştirmeyi başaran bu başlığın tabanı halıyı açar, geniş ağzı büyük parçaları çeker, yan fırçaları ise mobilya ve duvar diplerinde yer alan tozları toplar. Diğer temizleme aparatları ile de perde, koltuk araları ve süpürgelik gibi farklı alanlarda detaylı bir süpürme işlemi gerçekleştirilebilir. Dikey şarjlı süpürgeler ile prize bağlı kalınmadan her ortamda kolayca temizlik sağlanabilir. Başlıklarda bulunan led ışıklarla süpürülen alan daha ayrıntılı bir şekilde gözlenir ve daha etkin bir temizlik sağlanabilir. Muhteşem emiş gücü, ortamda kir bırakmaz.

Philips elektrikli ev aletleri ile;

  • Her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun olabilen son teknoloji ütü çeşitleri ile kolay ve keyifli ütü deneyimi yaşanabilir.
  • Tasarım ve kullanılan yeni teknolojiler sayesinde kalite konusunda öne çıkan süpürge modelleri ile her ortam tertemiz yapılabilir.
  • Online alışverişte kullanıcılar için farklı modelleri görme ve kıyaslama ile en uygun olanını seçme gibi bir avantaj söz konusudur.

Philips kalitesini her anlamda yaşatan elektrikli ev aletlerini Hepsiburada.com'dan detaylı olarak inceleyebilir ve belirlediğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

2266 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Ütüler
Ütüler
Süpürgeler
Süpürgeler
Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları
Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 2266 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/philips