Mutfakların en lezzetli ikramlıkları tatlılardan çıkar. Her gün yapılan yemeğin yanı sıra, hamur işleri, kekler, pastalar da yapımı hevesle beklenen ve zevkle yenilen gıdalardandır. Eskiden farklı tatlı alternatifleri denemek şimdiki kadar kolay olamıyordu, çünkü malzeme, ekipman ve tarif bulma sıkıntısı yaşanabiliyordu. Oysa günümüzde hem tarifler ve hem de malzemeler globalleştiğinden, dünyanın çeşitli mutfaklarına ait, değişik tarifler denemek kolaylaşmış gözüküyor.

İyi bir mikser veya çırpıcı, kek ve tatlıların temel ekipmanlarından biridir. Lezzetli ve iyi kabarmış bir kekin püf noktası, malzemenin iyi çırpılmasıdır. Pastanın üzerindeki krema çok iyi çırpılmış ve homojen kıvamda olmalıdır. Mutfakların en sevilen soslarından olan mayonez ise tamamen çırpılmaya dayalı bir sostur. Dolayısıyla iyi bir miksere yapılacak yatırım, lezzetli yiyecek alternatifleri olarak geri dönecektir.

Philips Mikser

Philips mikserler, farklı alternatifleriyle, yapılması düşünülen yemekte, aşçıya yardımcı olacaktır. Genel olarak mikserlerin birkaç farklı çeşidi vardır. Standlı mikserler, el mikserleri, çok parçaya sahip mikser setleri gibi ürünler, farklı amaçlara hizmet etmek üzere tasarlanmışlardır.

Standlı mikserler, kendi haznesi ve bu haznenin oturabileceği bir ayağı bulunan, el değmeden kullanılabilen mikser çeşididir. En önemli avantajı, kişinin elini bağlamıyor oluşudur. Çırpıcı uçlar dönüp çırparken, elleri boş kalan kişi, bu süreçte malzemeleri hazırlamak, eklemek gibi işlerle uğraşıp süreci çabuklaştırabilir.

El mikserleri, hızlıca hazırlık yapılması istenen işlerde kullanılır. Ayran yapmak, krem şanti kabartmak gibi kısa süreli işler için standlı olanı modeli kurmaktansa, bu pratik ürünleri kullanmak daha kolay bir alternatiftir.

Mikser setleri ise, içinde farklı amaçlara yönelik parçaları bulunan setler olarak tanımlanır. Eğer setin içerisinde ayrıca bir el mikseri bulunmuyorsa, blender haznesi içerisinde bir çırpıcı varsa, bu aletler, el veya standlı mikser gibi büyük miktarda hamur işleri yapamaz, hamur yoğuramazlar. Ancak pratik ve küçük çırpma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Philips Mikser Fiyatları

Dünya teknoloji devlerinden biri olan Philips, kuruluşu geçtiğimiz yüzyıla dayanan çok eski bir şirkettir. Hollanda menşeli firma, ampuller, tüpler, tıraş makineleri gibi ürünler üreterek hayatına başlamıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi, onu, tüketici elektroniği, ev aletleri, aydınlatma, kişisel bakım ürünleri ve medikal sistemler gibi elektronik içeren tüm alanlarda, sektörünün belirleyici firması yapmıştır.

Philips mikser fiyatları, standlı veya standsız oluşuna göre farklı fiyat aralıklarında bulunabilmektedir. Bu durumda kullanıcının, hangi amaçlar için bir ürün istediğini net olarak belirlemesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra, farklı özelliklere sahip modellerden kendi isteğine uyan bir modeli, kalite ve uygun fiyat güvencesiyle temin edebilir.

Philips Mikser Modelleri

Philips markalı el mikserleri, kendisi küçük ama işlevi büyük ürünlerdendir. 350 watt güçlü turbo motoru ile sorunsuz kullanıma olanak sağlar. Üç farklı hız ayarı bulunur. Hamur yoğurmak için ayrı, çırpma için ayrı kullanılabilen başlıklarıyla, kek, turta, ekmek gibi farklı çeşitlerdeki ürünleri pratikçe yapmanızı sağlar. Kordon saklama klipsi sayesinde az yer kaplar.

Standlı mikserler, dönen kasesi sayesinde çırpma işleminin hem daha homojen olmasını hem de daha kısa sürede halledilmesini sağlarlar. Kordon saklama klipsi, kordon aletin üzerine sarıldığında düşmemesini sağlayarak derli toplu görünmesine imkan verir. 3 farklı hız ayarı ve turbo hızı ile istenilen hızda çırpma yapma seçeneği sunar. Paslanmaz çelik çırpıcı ve hamur çengelleri, makinede yıkanabilir. Ürünün gövdesi ABS den üretilmiştir. 350 W lık turbo motoru güçten düşmeden işinizi bitirmenizi sağlar. Ürünle birlikte gelen spatulası, kaseyi tam olarak sıyırmak için kullanılır.

Philips'in yüksek kaliteli ve pratik mikser seçenekleri arasından rahatlıkla ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Mikser Fiyatları

.
Marka
.
Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483637/22001/22022/philips