Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri

Görünümünüzü farklılaştırmak için kullanılan birçok kozmetik ürünü bulunuyor. Saçlarınız, görünüşünüzü büyük ölçüde etkileyen önemli parçalardan biridir. Bu nedenle, bunları değiştirmek için farklı türlerde makineler piyasada mevcuttur. Bu cihazlarla farklı saç stillerine sahip olmakta özgürsünüz. Philips saç şekillendiriciler, saçınıza farklı ama doğal bir görünüm kazandırmak için özel olarak tasarlanmış birinci sınıf ürünlerdir. Philips saç şekillendiriciler, harika bir kullanıcı deneyimi için, tasarlanır. Eğer bir Philips saç şekillendirici seti satın alma yolundaysanız, bu karınızdan pişman olmanız oldukça zordur. Philips Saç Şekillendirici saçlarınıza dilediğiniz görünümü kazandırmanıza yardımcı olur.

Philips saç şekillendirici modellerinin Isıtıcı malzemesi olan seramik 3 dakika içinde ısınır ve aleti kullanıma hazır hale getirir. Philips Saç şekillendiricinin ısı eki, saçınızı verimli bir şekilde sabitleyen üstün ve etkili seramik kaplamaya sahiptir. Kullanıcının saçlarına doğal bir parlaklık kazandırmasına yardımcı olur. Aleti kuru saçlarda kullanabilirsiniz. Mükemmel bir saç stili yaparak fiziksel görünümünüzü korumaya meraklı biriyseniz, Philips saç şekillendirici en çok kullanacağınız ürünlerin başında yer alır. Bu ürünleri satın alarak saçınıza kıvrımlı ya da düz bir stil kazandırabilirsiniz. Philips şekillendirici, saçlarınızı çok kısa bir sürede şekillendirmenize en iyi şekilde yardımcı olur. Bütün modeller tek bir işlevle sınırlı değildir.  Tüm saç şekillendirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok yönlü cihazlardır. Rol model oyuncunuz varsa ve en çok onun saç stilini seviyorsanız, saçlarınızı aynı tarzda yapmanız böylece kolaylaşır. Saç tipinize göre doğru düzleştiriciyi seçmek oldukça önemlidir. Maşalar veya düzleştiriciler, parlak ve pürüzsüz saçlar elde etmenin anahtarıdır. Saç düzleştiriciler çok amaçlıdır; sadece saçınızı düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda saçınızı kıvırmak için de kullanılabilirler.

Her Saç Tipine Uygun Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri

Her boyutta, malzeme ve şekilde düzleştirici modelleri karşınıza çıkabilir, bu nedenle hangisinin satın alınacağına karar vermek kafa karıştırıcı hale gelebilir. Değerli saçlarınıza zarar vermemek için akıllıca seçim yapmak önemlidir. Saç tipinize en uygun düzleştiriciyi bulmak için Philips saç maşası yorumları ve müşteri dönüşlerini incelemek faydalı olabilir. Farklı saç tipilerine uygun farklı düzleştirici modelleri saç bakımınız açısından önemli bir rol oynayabilir. Örneğin ince telli saçlar daha kolay zarar görür. Birden fazla ısı ayarına sahip bir düzleştirici seçmek bu yüzden faydalı olabilir. Bu, ısıyı kontrol etmenize izin verecektir. Ayrıca, ince saçları düzeltmek nispeten daha kolay olduğu için fazla ısıya ihtiyacınız olmayabilir. İnce saçlar için Philips saç düzleştiricisi seçmek, saçı yumuşatmak ve elektriklenmeyi azaltmak için doğru bir karardır. Seramik plakalar ısıyı eşit olarak dağıtır, ısıyı uzun süre tutar ve kontrol eder. Plakalar, seramik kaplı, seramik plaka veya turmalin plakadır veya turmalinle kaplanmıştır. Seramik plakalar ince saçlar için en iyisidir. Saçınız için en iyi düzleştirici yüksek ısı ayarlarına da sahip olmalıdır. Bu, saçınızı bir veya iki vuruşta düzeltmenize izin verecektir. Düşük sıcaklık ayarınız varsa, saçın aynı bölümünü tekrar tekrar geçmeniz gerekebilir, bu da saç diplerine zarar verme olasılığını artıracaktır. Kalın saçlar için doğru cihazı seçmek daha farklı değişkenlere dikkat etmek anlamına gelir. Örneğin titanyum hızla ısınır ve ısıyı tutarlı tutar. Bu plakalar hızlı bir şekilde ısındığı ve yüksek bir sıcaklığı koruduğu için kalın saçları düzleştirmek daha kolay hale gelir. Saçın aynı bölümünün üzerinden geçmeniz gerekmez, böylece hasarı en aza indirirsiniz. Kıvırcık saçlar kıvrılmaya en yatkın ve düzeltilmesi en zor olanlardan biridir.

Philips saç düzleştirici yorumları cihazların kıvırcık saçlarda bile iyi bir düzleştirme sağladığına işaret eder. Hayatınızı kolaylaştırmak için, tek seferde daha fazla tutuş sağladığından ve daha büyük saç kısımlarını düzelttiğinden daha geniş plakalara sahip yassı bir cihaza yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca bu, şekillendirme sürenizi yarı yarıya azaltır. Kalın saçlar için doğru plakayı seçmek bu yüzden oldukça önemlidir. Turmalin düzleştiriciler, daha düşük sıcaklıklarda bile oldukça etkili olduklarından kıvırcık saçlı olanlar için özellikle iyidir. Saçlarınızı kurutmadan düzleştirebilen seramik plakalı düz cihazları da de seçebilirsiniz.  Yıpranmış saçlar için en iyi düzleştirici birden fazla ısı ayarına sahip olan modellerdir. Bu şekilde, saç tellerinizi ısı hasarına neden olan aşırı sıcaklıklara maruz kalmazlar. Yuvarlak kenarlı biri takılmayı ve saç dökülmesini önleyecektir. Sadece, üzerindeyken bir ısı koruyucuyu kullanmayı deneyebilirsiniz.

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri ile Harika Bukleler

Philips saç maşası dünyanın her yerindeki stilistler tarafından tercih edilmektedir. Renkli saçlar için ısı hasarını azaltmak ve saçı kolaylıkla şekillendirmek için özel bir bukle maşası tasarımları bulunur. Renkli bukle maşası %50'ye kadar daha az solma sağlar. Marka tarafından sunulan 24 mm ile 32 mm arasındaki boyutlandırmalar her saç uzunluğu için ideal bir skala sunar. Bukle maşaları, zor alanlar ve beş sıcaklık ayarı için bir sıcaklık artırma düğmesi ile donatılmıştır. Seramik namlu kurumayı önler ve saçınızı daha da pürüzsüz hale getirmek için saçınıza aktif iyonlar aşılar. Bu tür bir bukle maşası, kelepçesinin namlu etrafındaki bölümü sıkıca sarma ve sabitleme yeteneği sayesinde saçınıza daha yapısal bir görünüm verebilir. Bu maşa genellikle, kesin olarak belirli bir görünüm elde etmek için saçlarını kıvırması gereken kişiler tarafından kullanılır. Bu kullanıcılar, pinup stilini, etkinlik kuaförlerini ve cosplayerleri içerir. Daha rahat bir kıvrılma istiyorsanız, Philips 25 mm saç maşası en iyi seçeneklerinizden biridir.

Birçok saç şekillendirme uzmanı ve amatör bu araca geçiş yapmaya başladı. Bu boyutla çalışmak biraz pratik gerektirebilir, ancak sonuçlar kesinlikle buna değer. Kullanımı daha hızlı ve daha kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda saça daha zahmetsiz ve daha az sert bir görünüm verir. Çünkü günümüzde pek çok insan süper dramatik ve bitmiş saç modellerine ilgi duyar. Bu maşaların bir dizi tek namlulu değnekleri vardır, ancak Philips saç maşası seti farklı namlu boyaları da sunar. Bu setlerin bazıları sekiz adet değiştirilebilir fıçıya sahiptir, bu da kıvırcık stil için gerekli tarzı elde edebileceğiniz anlamına gelir. Bazılarının asa kullanmaktan çekinmelerinin nedenlerinden biri, kıvrılırken yanlışlıkla parmaklarını yakabileceklerinden korkmalarıdır. Tasarım anlayışı sayesinde bu olasılığı oldukça düşüktür ve bazı modeller bir şekillendirme eldiveni ile beraber satılır. Bu maşaların tutacakları olduğundan, tasarımları düz ve normal şekillerle sınırlı değildir, bu da kullanıcıları alet başına yalnızca bir tür kıvrılma elde etmekle sınırlanmamasını sağlar. Kıvrık çubukların kelepçeleri olmadığı için, herhangi bir düzensiz şekil ve boyutta yapılabilir, bu da kullanıcının daha fazla boyut ve karakterle benzersiz bukleler elde etmesini sağlar. Ayrıca, çubuğun tasarımında namlu ve taban dışında başka parça ve mekanizmalar bulunmadığından, saça daha kusursuz bir kıvrım hissi verir.

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri Saçınızı Korumaya Yardımcı Olur

Philips kalın saç maşası modellerini saçınızı kelepçenin üzerine sarıp bir değnek gibi kullanabilirsiniz, bu yöntem saçta alet üzerindeki çıkıntılardan kaynaklanan istenmeyen kıvrılmalara neden olamaz. Daha sıkı ve yapılandırılmış bukleler yapmak konusunda tereddüt ediyorsanız, daha ince bir çubuk kullanmak, daha küçük bölümleri kıvırmak veya her saç bilgesini daha uzun süre sarmanıza yardımcı olur. Böylece geleneksel maşalarda alıştığınız efektlerin aynısını elde edebilirsiniz. Bazı kişiler kıvırcık stilini sever, bu nedenle hayalinizdeki saçları istediğiniz zaman elde etmenize yardımcı olabilecek harika aletlere sahip olmak önemlidir. Artık Philips saç kıvırma maşası ve kıvırma çubukları ile hiçbir şey sizi kusursuz, basamaklı buklelerden alıkoyamaz. Kıvırcık saçınıza duyduğunuz yeni sevgiyi bitirmek ve saçınızı ışıltı ve besleyici bir şekilde canlandırmak için bu kaliteli cihazı kullanabilirsiniz. Bunlar aynı zamanda saçınızı ısı kaynaklı hasarlardan korumak ideal cihazlardır. Saç maşası dışında düzleştiricilerle de belli ölçüde bukleler elde edebilmeniz mümkündür. Ayrıca hasarlı saç için doğru plakayı seçmek oldukça önemlidir.

Philips pro xl saç düzleştirici ısıyı eşit bir şekilde dağıttığı ve şık, pürüzsüz bir sonuç verdiği için her saç tipi için en iyi seçeneğinizdir. Basitçe açıp, saçınızı normal şekilde fırçalayabilirsiniz. Yassı modelleri tercih ediyorsanız, kütikülü düzleşirken kapatmak için iyonik teknolojiyi kullanan titanyum plakalı bir tane seçebilirsiniz. Bu cihazı kullanmak aynı zamanda ekstra parlaklık ve sıfır elektriklenme anlamına gelir. Kaliteli bir saç düzleştirici, saçlarınız için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. Tüm saç tiplerini pürüzsüzleştirebilir, dalgalar ve sıkı bukleler ekleyebilirler, size istediğiniz görünümü ve parlaklığı vermek için harikalar yaratabilirler. Philips geniş plakalı saç düzleştirici, saçınızı şekillendirirken bakımını yapmak için benzersiz bir teknolojiyi kullanır. Saç düzleştiricinizle birlikte bir ısı koruyucu sprey kullanmak en iyi sonuçları garanti eder, böylece saçınız sağlıklı, parlak ve muhteşem kalır. Saç düzleştiricilerin çeşitli genişliklerde bulunduğunu aklınızda tutmak önemlidir. İnce plakalar Genellikle yaklaşık 2,5-3 cm kalınlığındadır ve kısa saçlar için uygundur, daha geniş plakalar yaklaşık 6 cm boyutuna çıkabilir ve kalın saçlı kişiler için daha iyidir. Bu, saçınızın ihtiyaçlarını tahmin eden dünyanın ilk akıllı şekillendiricisidir. Üç bölge teknolojisi, saçın sağlıklı, parlak ve güçlü kalması için ısının korunmasını sağlar. Saçınızın durumundan ödün vermeden size harika sonuçlar verir. Akıllı ütüler, her zaman optimum şekillendirme sıcaklığını sağlamak için bireysel saç liflerinize sürekli olarak uyum sağlar.

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri ile Daha Pürüzsüz Saçlar

Philips taraklı saç düzleştirici geleneksel düzleştiricilerin aksine saçı düzleştirmek için farklı bir teknolojiye güvenmesi bakımından benzersizdir. Elektriklenmeyi azaltmak ve lifleri yumuşatmaya yardımcı olur. Bu teknoloji, saça verilen zararı en aza indirmeye yardımcı olan yumuşak ısı hareketi sağlar. Diğer düzleştiricilerden daha hızlı olduğu ve %50'ye kadar daha pürüzsüz saçlar verdiği kanıtlanan fırça size her seferinde mükemmel salon sonuçları verir. Yüzer plakalardan yapılan bu şekillendirici fırça, saçınızın içinde kayar ve tüm saç tiplerini ve uzunluklarını basitçe düzleştirmek veya kıvırmak için kullanılabilir. Bunu tatiliniz için yanınıza aldığınızdan saç stilinizi devamlı çekici hale getirmeniz kolaylaşır, ve saçlarınız her zaman güzel görünür. Philips taraklı saç maşası üzerindeki daha büyük plakalar, onu lifleri tamamen düzleştirmek için ekstra ısıya ihtiyaç duyan daha kalın ve kıvrımlı saçlar için ideal hale getirir. Saçınızı düzleştirmekten daha fazlasını yapan bir ürün istiyorsanız, bütün bu özellikler onu harika birçok amaçlı şekillendirici yapar. Bu saç düzleştiricinin hasarı önleyen plakaları vardır. Lüks güzelliği seven herkes için mükemmel bir seçimdir ve plakalar saçın canlı ya da sağlıklı görünmesi için yüksek parlaklık sağlar. Gelişmiş seramik ısıtıcılar sadece 15 saniyede ısınır ve 3 farklı sıcaklık ayarına sahiptir, böylece ısıyı saç tipinize göre özelleştirebilirsiniz. Plakaların ayrıca kıvrımlı bir kenarı vardır. Bu onu, gevşek bukleler ve dalgalar oluşturmak için mükemmel hale getirir.

Philips saç şekillendirme seti size farklı ürünlü daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sağlayabilir. Bu sette dahil düzleştiricilerin plakaları, tek seferde daha fazla saçı düzeltmeyi veya kıvırmayı kolaylaştırır. Reaktif sıcaklık kontrol göstergesi ile donatılmış cihazlar saça zarar vermeden şekillendirir. Bu tip bir set, kendinize veya sevdiklerinize mükemmel bir hediyedir. Bazı modeller sadece 30 saniyede 232 dereceye kadar ısınır, böylece saçınızı hızlı ve zahmetsizce şekillendirebilirsiniz. Pürüzsüz plakalar saçınızda kayar; lifleri yumuşatmaya yardımcı olur ve size son derece kıvamlı ve parlak bir yüzey sağlar. Sıcaklık kontrolü üst seviyededir, bu da ısının plakalar arasında eşit bir şekilde dağılmasını ve saçınızın sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Bu saç düzleştiricilerin üzerindeki seramik plakalar, saçın yüksek ısıda bile parlak kalmasını ve beslenmesini sağlar. Hızlı ve zahmetsiz günlük şekillendirme için mükemmel, çok yönlü araç olan bu şekillendiriciler hem pürüzsüz bukleler hem de etkileyici stiller yaratabilir. Tüm saç tipleri ve uzunlukları için uygun olan şekillendirici, yumuşak bir hareketle saçta pürüzsüz bir şekilde kayar, böylece takılma azalır.

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri ile Göz Kamaştırın

2'si 1 arada şekillendirici setleri şık ve pürüzsüzden hacimli dalgalara kadar salon değerinde görünümler oluşturmanıza olanak tanır. Ekstra uzun plakalar, saçı zahmetsizce şekillendirmek için ısıyı hızla aktarır. Şekillendiriciler değişken bir ısı kontrolü ile birlikte gelir ve kontrolü ayarlamanıza olanak tanır. Philips keratin saç düzleştirici plakaları yeni bir çift bölgeli teknolojiye sahiptir ve birkaç saniyede ısınır. Çift bölge teknolojisi, siz düzleştirirken kökten uca optimum sıcaklığı düzenleyerek saçlarınızın düz ve ultra şık olmasını sağlayan iki ısı sensörüne sahiptir. Yuvarlak gövde şekli şekillendiriciyi kolay, çok yönlü, takılmadan şekillendirme için mükemmel kıldığından, parıldayan altın vurgular elde etmeniz kolaylaşır. Yeni bir saç kurutma makinesi mi arıyorsanız, Philips iyonlu saç düzleştirici aynı zamanda saçlarınızı kurutmaya da yardımcı olur. Saçlarınızı kıvırmaktan ve düz saçlarınızı buklelere dönüştürmekten zevk alıyorsanız Philips saç şekillendirici set bunun için mükemmel bir çözümdür. Size hoş bir görünüm veren yumuşak bukleler oldukça büyülü bir görünüm kazanabilirsiniz. Sete dahil olan bukle maşası, mükemmel bukleler elde etmenizi sağlayabilir. Hafif esintide hafifçe sallanan yumuşak buklelere sahip olmak böylece kolaylaşır. Sadece saçınıza göre doğru saç maşasını seçmeniz, maşanın ısınma seviyesini, doğru namlu boyutuna sahip olup olmadığını, saçınızı iyi tutup tutmadığına göre değişkenlik gösterir.

Philips, elektronik güzellik ekipmanları dünyasında tanınmış bir markadır. Markanın saç maşaları tüm saç tipleri ve saç uzunlukları için uygundur. Farklı gövde uzunluklarını kullanarak saçınızı hafif, gevşek, kalın veya dalgalı bukleler halinde şekillendirebilirsiniz. Bukle maşası, saçınızın daha pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlamak için krom plakalara ve seramik kaplamaya sahiptir. Seramik kaplama eşit ısı dağılımına izin verir. Saçlarınızı daha parlak hale getirmek ve zarar görmesini önlemek için tüm bukle maşaları seramik kaplama ve termal teknolojiyle donatılmıştır.  Bukle maşaları bir dakikadan daha kısa sürede ısınır ve uçları soğu kalır. Kıvırıcı bir güvenlik destek tabanıyla birlikte satılırken, şekillendirici daha iyi bir görünüm için keratin ile aşılanmış seramikten yapılmış bir kıvrılma konisine sahiptir. Birbirinden farklı ürün çeşitlerinin tamamına Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz!

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ne İşe Yarar?

Özel günlerinizde, davet veya gecelerde saçınıza hızlıca şekil vererek, dilediğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Kıvırcık, düz veya dalgalı saç stillerini kolayca yapabilmenizi sağlar.

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Avantajları Nelerdir?

Özellikle kısıtlı zamanlarda yardımınıza koşan saç şekillendirme cihazları zamandan tasarruf sağlar. Saç şeklinizi özgürce oluşturabilmenizi mümkün kılar.

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Nasıl Çalışır?

Cihazı ilk olarak fişe takıp açarak, belli bir süre ısınmasını bekleyebilirsiniz. Doğru ısıya ulaştığı zaman kullanıma başlayabilir, dilerseniz saçınızı düzleştirebilir dilerseniz de dalgalı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri

137 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Tipi
Toplam 36 / 137 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?