Profilo Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri günümüzde mutfaktaki en büyük yardımcılardan biridir. İster geniş ister çekirdek aile olsun, her evin olmazsa olmazı haline gelen bulaşık makinelerini seçerken de özenli ve titiz olmakta fayda vardır. Bulaşık makineniz, alırken de kullanırken de size sorun çıkarmamalı, aksine hayatınızı kolaylaştırmalıdır. Son teknolojiyle geliştirilen Profilo bulaşık makineleri performansları, kullanım kolaylıkları ve şıklıklarıyla mutfaktaki vazgeçilmeziniz olmaya adaydır.

Profilo Bulaşık Makinesi Fiyatları

Beyaz eşya alırken uzun ömürlü olması önemlidir. Her daim elinizin altında olması gereken bir ürünün, sizi yarı yolda bırakmaması gerekir. İşte bu yüzden Profilo bulaşık makinelerinin en önemli özelliklerinden biri dayanıklı olmalarıdır.

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, çay saatleri, aralardaki tatlı kaçamaklar ve elbette tüm bu yiyecek/içeceğin hazırlanma sürecinde ortaya çıkan bulaşıklar yüzünden, makinenizi sık sık kullanmanız gerekir. Tüm bu bulaşığı elde yıkamak çok zamanınızı alacağı gibi daha fazla su harcar ve daha çok yorulursunuz. Oysa Profilo bulaşık makineleri ile su tasarrufu sağlarken, bulaşık yıkamak için harcadığınız zaman ve enerjiyi kendiniz için daha keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makinesi Modelleri

Çok programlı, az programlı, uygun fiyatlı, A sınıfı, ankastre veya yarı ankastre ürünler arasından nasıl bir bulaşık makinesi düşünüyorsunuz? Siz sadece aradığınız özellikleri belirleyin. İhtiyaçlarınıza uygun bir Profilo bulaşık makinesi mutlaka vardır. Önemli olan size en uygun bulaşık makinesi modelini seçebilmeniz. Çünkü uzun süre kullanacağınız bu önemli yardımcının isteklerinizi tamamen karşıladığından emin olmalısınız. Mesela bulaşık makineniz ağır yağlı bulaşıklar için uzun süreli hijyenik programa, daha hafif bulaşıklar için ise kısa süreli bir programa sahip olmalıdır. Ayrıca bulaşıkların çizilmeden, parlak ve tertemiz olmasını sağlamalıdır.

Teknik özelliklerin yanında bulaşık makinesinin görüntüsü de sizin için önemli mi? Zamanınızın büyük bir bölümünü mutfakta geçiriyorsanız, gözünüze hoş gelecek, genel mutfak tasarımına ve renklerine uygun bir bulaşık makinesi tercih etmek hakkınızdır. İşte bu yüzden Profilo modelleri üstün teknik özellikleri ve dayanıklılıklarının yanı sıra şık tasarımları, estetik görünümleri ve renk seçenekleriyle de ihtiyaçlarınıza hitap edebilmek için dizayn edilirler.

Profilo Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Türkiye'nin en köklü beyaz eşya markalarından biri olan Profilo'nun bulaşık makineleri, uzun yıllardır milyonlarca evde keyifle kullanılır. Her kullanıcının ihtiyacı farklı olduğu gibi zevkleri, beğenileri ve seçtikleri modeller de farklılık gösterir. Ancak tüm kullanıcıların Profilo ürünleri seçmelerindeki ortak nokta dayanıklılıktır. Kullanıcı geri dönüşleri, Profilo marka bulaşık makinesi seçenlerin, ürünleri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabildikleri için, markadan memnun kaldıklarını gösterir.

Bir diğer ortak kullanıcı görüşü ise servis hizmeti ve hızıdır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında, gerek kurulum/montaj gerekse yıllar içinde olabilecek her türlü ihtiyaç için Profilo yetkili servislerinin hızlı ve kaliteli hizmetlerinin yarattığı memnuniyeti görmek mümkündür. Satın alma sürecindeki ürün çeşitliliğinin sağladığı kolaylığın, kullanım süresi boyunca satış sonrası hizmetlerle de sürmesi, kullanıcıların memnun olduğu diğer özellikler arasındadır.

Küçük çocuklu evlerdeki en büyük sorunlardan biri çocukların evdeki her şeyi merak ederek, öğrenme hevesiyle karıştırıp kurcalamalarıdır. Bu durumdan en çok etkilenenler de şüphesiz düğmeleri, ışıkları ve ses çıkarmaları sebebiyle elektronik aletlerdir. Çalışan bir bulaşık makinesinin düğmeleriyle oynamak, kapağını açmak, makineyi kapatmak gibi hareketler, makinenin bozulmasına sebep olabilir. İşte kullanıcıların Profilo markasını tercih etmelerindeki bir diğer önemli sebep de, bulaşık makinelerinin bu küçük kaşiflere karşı da dayanıklı olmalarıdır. Eğer sizin de evinizde meraklı küçük çocuklarınız varsa, kapak ve tuşlar için özel çocuk kilidi bulunan ürünleri alarak, endişeden kurtulabilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makinesi Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Profilo
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Bosch
  6. Miele
  7. Samsung
  8. Electrolux
  9. Altus
  10. Hoover
  11. Vestfrost
  12. Grundig
  13. Arçelik
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Profilo
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/profilo
Başa dön