Sebze ve meyveleri uzun süre saklayabilmenizi sağlayacak Profilo derin dondurucu çeşitleri, mutfaktaki en önemli yardımcılarınız arasına giriyor. Yüksek kapasiteli ürünler sayesinde farklı gıda çeşitlerini dondurup gerekli durumlarda kullanabilmeniz mümkün oluyor. Mevsimlik yiyecekleri yılın her günü tüketebilmenize olanak tanıyan derin dondurucular, zengin sofralar hazırlayabilmenize imkan veriyor. Enerji tasarrufu sağlayan ürünler, uzun vadede tasarruf edebilmenizi kolaylaştırıyor. Mutfağınızın boyutu ve kullanım alışkanlıklarına göre, dikey ya da yatay tasarımlı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun modeller, soğuk depolama sürecinde maksimum verim alabilmenize olanak tanıyor. Dayanıklı yapılarıyla öne çıkan derin dondurucular, uzun süre kullanılıyor.

Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

Derin dondurucular sayesinde, sebze ve meyve çeşitleri mevsimlerden bağımsız olarak rahatça tüketilebiliyor. Farklı şekil ve boyutlarda üretilmiş modeller, her mekana uyum sağlıyor. Yatay modeller, üstten kapaklı tasarımlarıyla beğeni topluyor. Büyük parçalı gıdaları saklarken kolaylık sunacak yatay derin dondurucular, sandık tipi olarak da adlandırılıyor. Dikey kullanım imkanı veren modeller de, dar alanlarda verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Değişik türde gıda ürünlerini ayrı çekmecelere koymanız halinde, düzenli bir derin dondurucuya sahip olabilmeniz kolaylaşıyor. Dikey olarak dizayn edilmiş ürünler, görüş açınızı da rahatlatacak raflı yapılarıyla fark yaratıyor. Şık tasarımlarıyla mutfağınızı güzelleştirecek modeller, diğer beyaz eşya modelleriniz ile ahenk içinde bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Profilo derin dondurucu fiyatları ve özellikleri, kullanıcılara verimli bir derin dondurucu performansı sunuyor. Yüksek hacimli modeller, depolayabileceğiniz gıdaların miktarını ve çeşidini arttırıyor. Mevsiminde toplu halde alıp saklayabileceğiniz sebze ya da meyveler ile ev ekonomisine katkıda bulunmanız mümkün hale geliyor. Tasarruf konusuna ekstra özen gösteren kullanıcılar, tercihlerini A + ya da A ++ enerji sınıflarına sahip modellerden yana kullanıyor. Enerji verimliliği sunan fonksiyonel ürünler, yemek hazırlama sürecinde işinize yarıyor. Evlerde en çok zaman geçirilen mekanların başında gelen mutfaklarda derin dondurucuların kullanımı her geçen gün yaygınlaşıyor. Buzdolabı içerisindeki derin dondurucu kısımların da yükünü hafifletecek olan ürünler, şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Derin dondurucular günümüzde, çeyizlerde bulunmasına özen gösterilen ürünler arasına giriyor.

Profilo Derin Dondurucu Modelleri

Sevdiğiniz yiyecekleri uzun süre saklayabilmenizi sağlayacak derin dondurucular, işlevsellikleriyle göz dolduruyor. Domates, biber, mısır ya da bezelye gibi ürünleri dondurup, dilediğinizde yemeklerde kullanabilmeniz mümkün oluyor. Mantı ya da börek gibi hamur işlerinin yansı sıra, et ürünleri de derin dondurucularda depolanabiliyor. Kalabalık aileler için de avantaj sağlayacak modeller, damaklarınızı tatlandıracak lezzetli yemekler pişirebilmenize olanak tanıyor. Derin dondurucular sayesinde, dostlarınızın yemek alışkanlıklarına hitap edecek sofralar hazırlayabilmeniz kolaylaşıyor. Akustik kapı alarmı ya da sıcaklık yükseldiğinde çalan optik ve akustik alarm gibi yenilikçi detaylara sahip modeller, pratik bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Yatay ya da dikey tasarımlı olarak sahip olabileceğiniz Profilo derin dondurucu modelleri, mutfağınıza fonksiyonellik katıyor. Mutfağına elektrikli alet alırken teknolojik özelliklerin yanı sıra estetik görünüme de önem verenler, şık görünümlü derin dondurucuları seçiyor. Uzun süreli saklama imkanı sunan soğuk depolama işlevi, derin dondurucuların yoğun şekilde tercih edilmesine yol açıyor. Evlerinizin önemli beyaz eşyaları arasına girecek zarif modeller, enerji verimliliği sağlayan yapılarıyla beğeni topluyor. Sebze ya da meyve tarzı ürünler ile birlikte, nohut ve kuru fasulye gibi bakliyat çeşitleri de derin dondurucularda saklanabiliyor. Dondurduğunuz ürünleri dilediğiniz an çıkartıp, sevdiklerinize lezzetli yemekler hazırlayabilmeniz olanaklı hale geliyor. Derin dondurucular, sağladığı çeşitli avantajlar ile aile bütçesine de destek oluyor. Görsellikleriyle mutfağınızı tamamlayacak modeller, yemek yapma sürecine kolaylık katacak ayrıntılar sunuyor.

Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Profilo
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Şenocak
  6. Electrolux
  7. Simfer
  8. Arçelik
  9. Beko
  10. Hoover
  11. Sunny
  12. AEG
  13. Regal
  14. Delta
  15. Indesit
  16. Vestel
  17. Hotpoint Ariston
  18. Siemens
  19. Bosch
  20. Grundig
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Enerji Sınıfı
 6. Dondurucu Tipi
 7. Toplam Hacim (lt)
 8. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 9. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Profilo
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN