Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

Mevsimlik meyve ve sebzeleri mevsimi dışında tüketebilmek amacı ile uzun sürelerde depolamanıza imkan veren ve gündelik kullanım için saklayacağınız besinler için buzdolabı ürünlerine kıyasla çok daha fazla alan sağlayan derin dondurucular, kullanıcılara son derece pratik bir deneyim sunmaktadır. Et, balık ya da tavuk gibi gıda ürünlerini tazeliğini koruyacak şekilde depolayabileceğiniz derin dondurucular, yiyeceklerinizi saklamak için gerekli olan hacmi çok daha yüksek oranlara taşımaktadır. Buna karşılık mutfaklarınıza son derece kolay bir biçimde uyum sağlayabilecek olan Profilo derin dondurucu ürünleri dekorasyon bakımından da kullanıcıların gereksinimlerini göz önüne almaktadır. Bu doğrultuda kompakt bir biçimde tasarlanmış Profilo derin dondurucu ürünleri, sağladığı geniş iç hacme rağmen mutfaklarınızın alanından yapacağınız fedakarlığı olabildiğince düşük bir seviyeye çekmektedir.

Depoladığınız gıda ürünlerinin miktarı fark etmeksizin taze ve bozulmadan uzun bir süre koruyabilecek bir teknoloji ile donatılmış Profilo derin dondurucular, bu bakımdan yüksek standartlarda güvenlik ve kaliteyi kullanıcılarına bir arada sunmayı hedeflemektedir. Hem hacim hem de gıda ürünlerinizin sağlığı ve lezzeti bakımından ilave fonksiyonlar içeren Profilo ürünleri gıda malzemelerinizi uzun bir zaman boyunca ilk günkü lezzet ve tazeliğinde tutabilmektedir. Üstün teknolojisi ve kullanıcı gereksinimlerini ön plana koyan tasarımı ile derin dondurucular, kullanım bakımından beklentilerin çok daha ötesine geçebilecek bir deneyim vadetmektedir. Yemek yapım işleriniz için gereken malzemeleri tek seferde edinerek sık tekrarlarla alışveriş yapma zahmetinden kurtulmanızı sağlayan Profilo derin dondurucu ürünleri, bu sayede özellikle hane nüfusu fazla olan aileler için daha pratik bir yemek yapım süreci sunmaktadır. Nitekim gündelik hayatın yorucu koşturmacaları göz önüne alındığında sürekli alışveriş yapmak ya da almayı unuttuğunuz bir şey var mı diye düşünmek yerine her şeyi elinizin altında tutmanıza olanak sağlayan Profilo, böylelikle yaşamınızı da kolaylaştırmaktadır.

Profilo Derin Dondurucu

1976 yılında kurulan ve ev aletleri üretiminde neredeyse 50 yıla ulaşmaya yaklaşan Profilo, üstün teknolojisi ve kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru bir biçimde analiz eden yapısı ile daima öne çıkan beyaz eşya üreticilerinden biri olmuştur. Kullanışlı ürünlerinin dayanıklı ve enerji bakımından verimliliği yüksek yapısı sayesinde kullanıcıların gözünde hep bir adım önde olmayı başaran Profilo, derin dondurucu ürünlerine de aynı kaliteyi yansıtmaktadır. Bu doğrultuda kullanıcılarını pek çok sorundan kurtaran ve çok daha pratik bir mutfak deneyimi sağlayan Profilo derin dondurucu ürünlerinin geniş çaplı bir araştırma ve geliştirme sürecinin neticesi olarak meydana geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Nitekim kullanıcıların takdirine bırakılmadan önce pek çok zorlu test ile karşılaşan Profilo ürünlerinin performansı farklı koşullar altında sınanmakta ve maksimize edilmektedir. Yüksek sıcak ve soğuk koşullar altında nasıl performanslar gösterdiğine pek çok sınavdan geçen Profilo ürünleri son olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu bakımdan zorlu koşullar altından son derece başarılı bir profil çizen Profilo derin dondurucu ürünleri, her mutfağa rahatlıkla uyum sağlayacak bir kaliteye ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Nitekim Profilo derin dondurucu kullananlar tarafından da öne çıkarılan bu verimli ve yüksek standartlara sahip performans, firmanın son derece önemsediği bir noktadır.

Profilo derin dondurucu ürünleri, buzdolabı ürünlerinin yeterince alana sahip olmamasından dolayı ihtiyacı karşılamadığı zamanlarda ve daha uzun sürelerle saklanması gerekebilecek besinlerin depolanabilmesinde kullanıcılar için son derece pratik bir çözümdür. Bu doğrultuda pek çok özellik barındıran Profilo derin dondurucu, farklı gıda malzemelerinizi ideal bir sıcaklık ortamında korunaklı bir biçimde depolayabilmenize olanak tanımaktadır. Nitekim yiyeceklerinizin dondurucu içerisinde ne kadar süre ile kaldığı fark etmeksizin ilk günkü lezzetini muhafaza etmesini sağlayan Profilo derin dondurucu ürünleri, her türden gıda malzemesinin tazeliğini korumaktadır. Titiz bir çalışma sonucunda özel olarak geliştirilmiş iç tasarımları ile Profilo derin dondurucular, besinlerinize soğutmasına katkıda bulunacak bir hava akımı da oluşturmaktadır. Böylelikle yiyeceklerinizi dengeli bir ortam içerisinde tutan ürünler, yiyeceklerin koku ve dolayısıyla lezzetinin birbirine karışması gibi istenmedik durumlara da engel olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Profilo derin dondurucu inox bir dış kaplamaya sahiptir. Gerek iç rafları ve kenarlarında gerekse de dış yüzeyinde kullanılan bu inoksidatif bir yapı arz eden Profilo derin dondurucular, bu doğrultuda uzun yıllar boyunca paslanma ve aşınma gibi sorunların yaşanmasının da önüne geçmektedir. Böylelikle ilk günkü görünümünü de kullanımınız boyunca tıpkı yiyecekleriniz gibi korumayı başarabilen Profilo derin dondurucu ürünleri, uzun kullanım ömrü ile yıllar geçse bile mutfaklarınızın dekorasyonuna yaptığı şık dokunuşu sürdürmektedir. Bunlara ek olarak Profilo derin dondurucu yatay ve dikey formlarda farklı modeller barındırmaktadır. Böylelikle yiyeceklerinizi depolamak için verimli bir biçimde kullanabileceğiniz ürünler, aynı zamanda mutfak alanlarınızdan tasarruf edebilmenize de olanak tanımaktadır.

Profilo Derin Dondurucu Modelleri

Profilo derin dondurucu sandık tipi ve çekmeceli olacak şekilde iki ayrı formda modeller ihtiva etmektedir. Nitekim Profilo derin dondurucu çekmeceli farklı sayılarda olabilen çekmeceleri ve dikey tasarımları ile daha çok kullanıcıların mutfaklarında daha az yer işgal ederek alandan tasarruf etmelerine imkan sağlamaktadır. Bu doğrultuda alan bakımından ciddi anlamda verimlilik sunan çekmeceli Profilo derin dondurucu modelleri mutfak deneyiminizi çok daha pratik bir hale getirebilecek bir potansiyel barındırmaktadır. Yatay bir tasarım üzerine kurulu olan Profilo sandık tipi derin dondurucular ise iç hacim ve soğutma performansı bakımından verimliliği esas almaktadır. Bu doğrultuda gıda malzemelerinizi yerleştirmek için kullanılacak kapağı üst tarafında olan cihazlar, kapağın açık unutulduğu durumlarda daha uzun bir süre ile yiyeceklerinizin korunmasını sağlayabilmektedir. Benzer bir biçimde çeşitli arızalardan kaynaklı olabilecek elektrik kesintisi gibi sorunlarla karşılaşıldığında iç tasarımından ötürü sandık tipi derin dondurucu ürünleri çok daha verimli bir performans ortaya koyabilmektedir. Böylelikle yiyeceklerinizi bir günden daha fazla bir süre ile bozulmadan taze tutabilmeyi başaran Profilo derin dondurucu sandık tipi modeller son derece geniş iç hacimleri ile de öne çıkmaktadır. Raf içermediği için daha büyük ebatlara sahip olan besinleri de rahatlıkla depolayabileceğiniz Profilo sandık tipi derin dondurucu ürünleri kullanıcılara bu anlamda sınırsız bir özgürlük sunmakta, gıda malzemelerinizi dilediğiniz şekilde depolamanıza imkan vermektedir.

Profilo derin dondurucu 7 çekmeceli modelleri ise dikey bir tasarımın sağladığı alan tasarrufunu iç hacim bakımından geniş bir kullanım ve dolayısıyla konforla bir araya getirmektedir. Çeşitli boyutlardaki rafları ile farklı büyüklüklerdeki gıda malzemelerini yerleştirebilmenizi kolaylaştıran Profilo 7 çekmeceli derin dondurucu ürünleri, buna ek olarak çekmeceli rafları sayesinde kolaylıkla düzenlenebilen bir iç tasarıma sahiptir. Bu doğrultuda kullanıcılarına rahat bir kullanım sunan 7 çekmeceli derin dondurucular aynı zamanda çıkarılabilir çekmeceleri ile çok daha büyük alanlar oluşturmanıza izin vererek farklı büyüklüklerdeki besin malzemelerinizi özgür bir biçimde depolayabilmenize, derin dondurucunun iç tasarımını kişisel kullanımınıza göre özelleştirmenize imkan sağlamaktadır. Benzer bir kullanıma sahip olan Profilo derin dondurucu 6 çekmeceli ürünler de dikey bir tasarıma rağmen geniş iç hacim vadetmektedir. Standart iç tasarımında 1 adet büyük raf ihtiva eden ürünler kullanım alışkanlıklarınıza göre kişiselleştirilmeye müsaittir. Daha küçük bir ürün ancak yine de geniş iç hacme gereksinim duyanlar için tasarlanan Profilo derin dondurucu 5 çekmeceli ürünler ise 4 küçük bir de büyük raf içermektedir. Bunlara ek olarak mutfak tezgahlarının altına yerleştirebileceğiniz mini boyutlarda Profilo derin dondurucu ürünleri de mevcuttur. Profilo 3 çekmeceli derin dondurucu ve Profilo 4 çekmeceli derin dondurucu modelleri bu doğrultuda mutfak alanları çok daha az olan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Böylelikle hem alandan tasarruf ederek verimli bir kullanım imkanı yaratan derin dondurucular hem de sahip oldukları çekmeceli raflar sayesinde konforlu bir deneyim sağlamaktadır. Ancak yine de daha fazla soğutma alanına ihtiyacınız varsa bu ürünlerin daha düşük bir iç hacme sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Profilo Derin Dondurucu Özellikleri

Pek çok gıda malzemesini son derece uzun bir zaman boyunca korunaklı bir biçimde saklayarak daha sonra tüketmenize ve mevsimi dışında kullanmanıza imkan veren derin dondurucu teknolojisi aslında oldukça yeni sayılabilecek bir icattır. Öyle ki bu teknolojik ilerleme gerçekleştirilmeden önce büyük yerleşim yerlerine yeterli miktarda gıda tedarik edebilmek ve pazarlarda belli ürünleri bulabilmek önemli bir problem teşkil etmektedir. Bu bakımdan yaşamı son derece pratik hale getiren derin dondurucular, hem mevsimi dışında taze meyve ve sebze tüketebilme noktasında yarattığı imkan hem de çeşitli ürünlerini bozulmadan saklayabilme konusunda getirdiği pratik çözümler ile hayatımızın vazgeçilmez teknolojilerinden biri haline gelmiştir. Barındırdığı yüksek teknoloji ve üst düzey mühendislik ile Profilo derin dondurucu ürünleri tüm bu olumlu yöndeki gelişmeleri çok daha ileri taşımayı vadetmektedir. Bu doğrultuda yiyeceklerinizin lezzetini süre fark etmeksizin ilk günkü tazeliğinde koruyabilen Profilo derin dondurucu ürünleri, buna ek olarak elektrik kesintisi ve arıza gibi enerji yoksunluğu durumlarında dahi gösterdiği performans ve iç tasarımındaki detaylar sayesinde gıda malzemelerinizin bozulmasının önüne geçmektedir.

Aynı zamanda son derece yüksek bir enerji verimliliğine sahip olan Profilo derin dondurucu A++ enerji segmenti modeller ihtiva etmektedir. Bu doğrultuda yüzde 30’ları aşan tasarruflu enerji kullanımı ile öne çıkan Profilo ürünleri, kaynak kullanımı bakımından ciddi anlamda bir fiyat performans harikasıdır. Nitekim iç tasarımındaki titizlikle de bu performansını destekleyen Profilo derin dondurucular, cihaz içerisindeki havayı eşit ölçülerde dağıtarak ani sıcaklık artmalarının önüne geçmekte böylelikle soğutma performansını maksimize ederken enerji kullanımı ise en aza indirmektedir. Bu doğrultuda yiyeceklerinize uygun ve ideal bir ortam yaratmayı hedefleyen Profilo derin dondurucular üstün teknolojisi sayesinde yeni eklenen yiyecekleri daha hızlı bir biçimde soğutan ayrı bir fonksiyona daha sahiptir. Böylelikle içerideki soğuk havanın gereksiz bir biçimde artmasını önleyen Profilo, enerji verimliliği bakımından son derece titiz bir mühendislik örneğidir. Enerji kullanımındaki verimliliğinin yanı sıra Profilo derin dondurucu nofrost özelliği sayesinde dondurucu içerisinde yer alan cihazların soğuk hava aracılığı ile soğutulmasını sağlamaktadır. Böylelikle Profilo derin dondurucu buzlanma gibi istenmedik durumlara mani olarak yiyeceklerin lezzetinin ve ilk günkü tazeliğinin korunmasını garanti altına almaktadır. Tüm bunların yanı sıra paslanmaz çelik kullanılarak üretilen Profilo derin dondurucu gri renginin getirdiği şıklığı ve modern görünümünü uzun yıllar boyunca tıpkı yiyeceklerinizi koruduğu gibi koruyabilmektedir. Böylelikle uzun kullanım ömrüne rağmen dekoratif görünümünden hiçbir şey kaybetmeyen cihaz, aynı zamanda mutfaklarınızın estetiğine katkı veren bir zarafete sahiptir.

Derin Dondurucu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Derin dondurucu ürünleri, özellikle kalabalık bir aile nüfusu olan ya da yiyecek alışverişini tek seferde yapmak isteyen kimselere sunduğu geniş iç hacmi ile pratik bir kullanım vadetmektedir. Bunun yanı sıra mevsiminin dışında da belli sebze ya da meyveleri tüketmek isteyen veya örneğin Kurban Bayramı gibi fazla miktarda et ürününü depolama ihtiyacı duyanlara da son derece konforlu bir deneyim derin dondurucular, gündelik hayatı oldukça kolaylaştıran cihazlardır. Ancak derin dondurucu ürünleri arasından tercihte bulunurken çeşitli pek çok nitelik zaman zaman kafa karıştırıcı da olabilmektedir. Bu doğrultuda seçeceğiniz üründen maksimum verimi alabilmeniz için belli noktaları dikkate almanız çok daha efektif bir sonuç doğuracaktır. Bu bakımdan ilk önem vermeniz gereken konuların başında mutfak alanı gelmektedir. Seçeceğiniz derin dondurucunun mutfaklarınızda işgal edeceği yer mutfak deneyiminiz üzerinde oldukça belirleyici olacaktır. Bu doğrultuda Profilo derin dondurucu ürünleri çekmeceli ve sandık tipi olmak üzere sizlere iki farklı opsiyon sunmaktadır. Yatay bir tasarıma sahip olan sandık tipi derin dondurucular mutfak alanınızda daha fazla yer işgal etse de çok daha geniş bir iç hacme sahiptir. Dikey bir tasarımda geliştirilen çekmeceli derin dondurucular ise farklı büyüklüklerde olabilmektedir. 3 çekmeceden 7 çekmeceye kadar çıkabilen farklı tasarımları ile Profilo derin dondurucu çekmeceli modelleri, mutfak tezgahının altına yerleştirebileceğiniz ürünlerden çok daha geniş ürünlere kadar geniş bir portföy ihtiva etmektedir. Ayrıca Profilo derin dondurucu yorum ve değerlendirmelerine göz atarak çekmeceli derin dondurucuların rafları sayesinde daha konforlu bir kullanım sağladığını söylemek mümkündür.

Sandık tipi derin dondurucular ise tam aksine gıda malzemelerinizi istifleyerek yerleştirmeniz gereken bir düzene sahiptir. Bu doğrultuda kimi kullanıcılar zaman zaman altta kalan gıda malzemelerine ulaşabilmenin zor olduğuna dair yorumlarda bulunmaktadır. Ancak bu yatay tasarımın ve istifleyerek gerçekleştirilen yerleşim düzeninin daha verimli bir soğutma performansı ortaya çıkardığını da ifade etmek gerekir. Dolayısıyla her iki modelin de farklı avantaj ve dezavantajlar ihtiva ettiği gözden kaçırılmamalıdır. Bu nedenle gereksinimlerinizi ön plana alarak en doğru seçim sizin yapmanız çok daha isabetli olacaktır. Mutfak alanı dışında önemli bir konu da ürünlerin çalışmaları esnasında harcayacakları enerjidir. Profilo derin dondurucu A++ enerji segmenti içerisinde yer alan modelleri ile üstün bir enerji tasarrufu sunmaktadır. Ciddi ölçüde verimliliğe rağmen yüksek bir performans vadeden Profilo derin dondurucu ürünleri yüzde 30’ları aşan oranlarda daha az kaynak kullanımı ile standartların üzerine çıkmaktadır. Aynı zamanda arıza ya da kapağı açık unutma gibi durumlarda dahi içerideki soğuk havayı uzun bir süre muhafaza edebilen Profilo derin dondurucular, bunun için geliştirilmiş özel bir iç mimariye sahiptir.

Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

Ev aletleri üreticisi olarak 50 yıla yaklaşan birikimi ile Profilo, kullanıcılar nezdinde son derece güvenilir ve kullanıcı dostu bir profil çizmektedir. Bu anlamda alışılageldik kalitesini derin dondurucu ürünlerine de yansıtan firma, yiyeceklerinizi süre fark etmeksizin taze tutabilmenize imkan veren derin dondurucu modelleri ile gündelik yaşamı çok daha pratik ve leziz bir hale dönüştürmektedir. Kişiselleştirilebilir iç tasarım detayları ile farklı boyutlardaki yiyeceklerinizi yerleştirmenizi kolaylaştıran Profilo derin dondurucu ürünleri, çok daha konforlu bir mutfağın kapılarını ardına kadar açarak sizlere standartları aşan bir deneyim sunmaktadır.

İleri soğutma teknolojisi ile öne çıkan Profilo ürünleri, kullanıcılar açısından fonksiyonel pek çok farklı özellik barındıran çeşitli modelleri beğeninize sunmaktadır. Bu doğrultuda Profilo derin dondurucu buzdolabı fiyatları modellere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak Hepsiburada’nın son derece avantajlı Profilo derin dondurucu fiyatları ile ürünlere uygun maliyetlere sahip olmanız mümkündür.

Profilo Derin Dondurucu Kaç Derece Olmalı?

Profilo derin dondurucu ürünlerinin sıcaklığı -18 derece olmalıdır. Ancak duruma göre -16 ya da -20 gibi farklı derecelere ayarlamak da kullanışlı olabilir.

Profilo Derin Dondurucu Kapasitesi Nedir?

Profilo derin dondurucu ürünler pek çok farklı model barındırmaktadır. Bu doğrultuda dondurucu kapasitesi de modellere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Profilo Derin Dondurucu Nasıl Temizlenir?

Derin dondurucunuzu temizleme işlemine başlarken öncelikle cihazı prizden ayırmanız gerekir. Buna ek olarak elektrikli cihazlar ya da sert ve keskin cisimler kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Daha fazla bilgiye Profilo derin dondurucu kullanma kılavuzu aracılığıyla erişebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Derin Dondurucu Fiyatları

6 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Dondurucu Tipi
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/profilo