Balkanlardan gelen kültürel lezzetleri, Anadolu'nun damak tadıyla birleştiren Ramiz, ızgara et konusunda sahip olduğu ustalığını yöresel ve ev yapımı lezzetlerle yaşatmaya devam ediyor. Manisa ve Akhisar bölgesinde yetişen meyve, sebze ve bitkiler kullanılarak hazırlanan ürünler, Ege topraklarından çıkan lezzetlerin tüm Türkiye'ye ulaşmasını sağlıyor. Ramiz restoranlarında yemeye doyamadığınız tatlar, paketli ve tüketime hazır şekilde kapınıza kadar ulaşıyor. 

Ramiz'le Bütünleşen Geleneksel Tarifler

Ege Bölgesi'nin geleneksel yöntemleri eşliğinde hazırlanan Ramiz ürünleri, reçelden turşuya kadar onlarca çeşidi sofralarınıza taşıyor. İncir, mandalina, enginar gibi sebze ve meyveleri tüm doğallığıyla katkısız olarak işleyen marka, yörenin ruhunu yaşamak isteyen gurme damaklara bu ayrıcalığı yaşatıyor. Aşina olduğunuz reçel türlerini bölgesel ürünlerle destekleyen reçeller, dalından toplanan meyvelerin aromalarını tatmanızı sağlıyor. Boya ve koruyucu madde kullanılmadan klasik yöntemlerle hazırlanan marmelat ve reçeller, kapağını ilk açtığınız andan itibaren ev yapımı tadını sizlere sunuyor. 

Kahvaltılara yöresel lezzetler katan acı sos ve zeytinler, tüketirken yörenin oksijen dolu coğrafyasını hissetmenizi sağlıyor. Zeytinin tüm türlerini sizler için paketleyen Ramiz; kırma, çizik ve siyah zeytinin sofralık ve zeytinyağı olarak en kalitelisini tüketmenize imkan tanıyor. Doğanın içinde, yeşilin kalbinde büyüyen ürünleri sürdürülebilir yöntemlerle işleyerek satışa sunan marka, bal kabağının reçelini ve çekirdeklerini aynı doğallıkla tüketilir hale getiriyor. Firmanın restoranlarıyla özdeşleşen yemeklerin tamamlayıcısı turşular, acı ve tatlı çeşitleriyle tadına doyulmaz aromaları evinizde yaşamanız için hazırlanıyor. Yerel lezzetleri herkese ulaştırmayı amaçlayan Ramiz, bölgenin yüzlerce yıldır süregelen tatlarınızı keşfetmeniz için aradığınız kolaylığı bir tık kadar yakınınıza getiriyor.

Doğallığın Farkını Yaşayın

Kurulduğu coğrafyanın sunduğu kaynakları en iyi şekilde kullanan Ramiz, hayvansal ve bitkisel ürünlerin en doğal olanını sizlerle buluşturuyor. Hazırladığı et ürünleri çeşitleriyle damaklarda ve kalplerde yer edinen marka, bitkilerin doğallığını kullanarak tadına doyulmaz lezzetler ve bakım ürünlerine hayat veriyor. Bölgede yıllardır hazırlanan ev yapımı sabunlar, geleneksel yöntemlere yeni eklemeler yapılarak sizlerle buluşuyor. Zeytin yağından gelen yoğun içeriğine kükürt, kekik, propolis ve meyan özleri eklenen sabunlar el ve vücut bakımınıza doğal alternatifler sunuyor. Cilt bakım işlemlerinde güvenle kullanabileceğiniz ürünler, günlük olarak uygulandıklarında parlak ve nemli bir cilde sahip olmanıza katkıda bulunuyor.

Yörenin lezzetlerine turistik seyahatler yapmadan ulaşmanıza imkan tanıyan Ramiz, tek tıkla aradığınız ürüne sahip olmanızı sağlıyor. Namı tüm ülkeye yayılan Ege domatesleriyle zeytin ağaçları arasında hazırlanan ve bitkilerin kokularını taşıyan tarhanalar, içinizi ısıtan lezzetleri sizlere yaşatıyor. Tamamen doğal süreçlerde ev yapımı olan tarhanalar, nefes alabilen kumaş torbalarda muhafaza edilerek satışa sunuluyor. Acılı ve acısız çeşitleri bulunan ürünler, damak tadınıza göre seçim yapmanıza imkan tanıyor. Bitkilerden gelen aromaları onlarca farklı üründe kullanıcılarla buluşturan Ramiz, ustalık alanı olan et ürünlerinin en seçkin çeşitlerini de beğeninize sunuyor. Ramiz restoranlarında yediğiniz ürünleri aynı içerik ve tatlarla hazırlayan marka, ister kahvaltıda isterseniz ızgara üzerinde baharatlar eşliğinde et ziyafeti yaşamanıza katkıda bulunuyor.

Soru 1: Ramiz Ürünlerinin Doğallığı Nasıl Sağlanıyor?

Cevap 1: Tarım Bakanlığı onaylı olarak, yüzyıllardır sürdürülen geleneksel ev yapımı yöntemlerle katkı ve koruyucu madde kullanılmadan hazırlanıyor.

Soru 2: Ürünlerde Kullanılan İçeriklerin Tamamı Yöresel midir?

Cevap 2: Ürünlerde yer alan sebze, meyve ve bitkiler yerel tadı korumak ve yaşatmak adına Akdeniz ve Ege bölgelerinde yetişen ürünler arasından seçiliyor. 

Soru 3: Satışa Sunulan Gıda Maddeleri Kargo Süreçlerinde Nasıl Korunuyor?

Cevap 3: Satış anına kadar uygun şartlarda saklanan ürünler, kargoya verilirken ısı ve ışık görmeyecek şekilde paketleme yapılarak sizlere gönderiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ramiz

63 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön