Yurt içinde ve yurt dışında yürütülen laboratuvar uygulamaları ile ortaya çıkan Redist markası, kadınları anlayan, farklı saç ve cilt tiplerini tanıyıp onlara özel çözümler sunan ürünleriyle kadın dünyasında dikkat çekiyor. Bir Kırmızıgül Kozmetik markası olan Redist Professional, 20 yıllık tecrübesini ve doğadan ilham aldığı fikirlerini hassas içeriklerinde birleştiriyor. Önceleri yalnızca Türkiye’nin tanınmış kuaför ve güzellik salonlarında kullanılıyorken, şu anda Avrupa ve Balkan ülkelerindeki kuaför zincirlerinde de tercih ediliyor.

Redist Ürünleri

Ürünlerini, her kadının cilt ve saç tipinin farklı olduğu bilinciyle geliştiren Redist, formüllerini belirlerken olabildiğince özelleşen tipler saptamak gerektiğini kavramış olarak bu saç ve cilt tiplerinin sorunlarına uygun çözümler bulmayı başarıyor. Genetik ve hormonal sebeplerden beslenme tarzına, bakım ve şekillendirme alışkanlıklarından saça uygulanmış işlemlere kadar pek çok faktör, saç ve cilt durumunu etkileyen unsurlar arasında sayılıyor. Bunlardan en önemlisi olan genetik faktör; saçın rengini, kıvırcık ya da düz olmasını, kalın ya da ince telli olmasını, yağlı ya da kuru olmasını belirlediği kadar kişinin saç dökülmesine olan eğiliminde ve hatta dökülme şeklinde dahi etkili oluyor. Saç teli kalınlığı ve çevresel faktörlere olan dayanıklılık da yine saçın yapısından ileri geliyor. Çeşitli sebeplerle hasar görmüş teller, saç tipine göre ve ihtiyacı olan bileşenlerle beslenip bakım uygulandığında canlılığını ve sağlığını yeniden kazanıyor. Yanlış ve sık kimyasal uygulanması, fiziksel işlemler, yapısına ve tipine uygun olmayan yıkama ve bakım, saçı yıpratıyor. Bu aşamada doğru tercihle müdahale etmek gerekiyor. Saç bakımında prensip, saçı kökten ucuna dek onarmaktır. Redist ürünleri arasında yer alan serumlar, maskeler, yağlar, köpükler ve kremler; etkili formülleri ile bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Sık yapılan sıcak ve kimyasal işlemler sebebiyle yıpranmanın yoğunlaştığı saç uçları için olanların yanında saç köklerine işleyerek saçı içten besleyen ürünler de bulunuyor.

Redist Alışveriş

Doğanın bir parçası olan insan; yine doğadan gelen özlerden faydalanarak sağlık ve canlılık bularak doğadaki dönüşümün bir parçası oluyor. İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu her şeyi eksiksiz şekilde karşılayabilen doğa, insanı her zaman tüm zenginliğiyle kucaklıyor. İnsanın doğasına ve kendi kimyasına uygun çözümleri bulup tercih etmesi de kendisi için yapabildiği basit ama önemli iyilikler arasındaki yerini alıyor. Modern yaşamın bir gereksinimi olarak bakımlı olma ihtiyacı, kadın için daima güncel kalıyor. Günün her anı dikkat çekici olmak için güzel saçlara ve canlı görünen bir cilde ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple cilde ve saça özellikle günlük ya da sık yapılan işlemler esnasında zarar vermenin aksine, bakım yapacak ürünleri tercih etmek gerekiyor. Redist saç renklendirici boyaları; saçında ve görünüşünde değişiklik yapmak isteyen kadınların, bu işlemi bitkisel içeriklerle saçına hiç zarar vermeden yapabilmesini ve göz alıcı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Marka, kadınların en az saçları kadar önem verdiği ciltlerinin bakımını da dikkate alıyor. Bu yüzden çeşitli kişisel bakım ürünlerini formüle ederken kadın teninin hassaslığından yola çıkarak doğanın tazeliğinden ve sonsuz zenginliklerinden esinleniyor. Redist Beauty & Care serisi; kullanıcılarına el, ayak ve vücut krem ve losyonlarının yanında renk açıcı ya da kapatıcı özellikli kremler, maskeler, kokular, oje çıkarıcılar ve epilasyon sonrası bakım yağ ve köpükleri gibi oldukça geniş bir yelpazede başarılı ve sağlıklı ürünler sunuyor. Redist alışveriş deneyiminiz boyunca ilginizi çekebilecek; ihtiyaç duyduğunuzu düşündüğünüz ürünleri incelerken hepsinin de doğal içeriklere sahip olduğu bilinciyle seçimlerinizi gönül rahatlığı içerisinde yapabilirsiniz.

Redist

171 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN