Regal Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

2002 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Regal, yüksek performanslı ürünleri erişilebilir fiyatlara konumlandırmasıyla tanınıyor. Beyaz eşya ve iklimlendirme cihazlarının yanı sıra ses ve görüntü sistemleriyle de adından söz ettiren marka, bilhassa geliştirdiği televizyon modelleriyle kullanıcıların takdirini kazanıyor. Regal ses ve görüntü sistemleri fiyatları ise markanın sunduğu çözümlerin taşıdıkları teknik özelliklere göre değişiklik arz ediyor.

Zarafetiyle Göz Kamaştıran Enerji Tasarruflu Televizyonlar

Ürün tasarımı konusunda daima günceli yakalayan, teknoloji cephesinde ise Zorlu Holding’in bir başka markası olan Vestel’den gücünü ve ilhamını alan Regal, teknoloji tutkunlarına birbirinden başarılı televizyon modelleri sunuyor. Oturma odası ve salonların yanı sıra iş yerlerindeki toplantı salonlarının da görünümünü zenginleştiren ürünler, ince çerçeveli ekranları ve minimal çizgilerle şekillendirilen stantlarıyla öne çıkıyor. Gerek görüldüğü takdirde VESA standartlarındaki askı bölümleri yardımıyla duvara sabitlenerek de kullanılabilen Regal televizyon modelleri, yaşam alanlarına eğlence katan elektronik aygıtlar arasına katılıyor.

Yeni nesil teknolojilerle geliştirildiği ve televizyonlarda yüksek kaliteli panellere yer verildiği için enerji tüketimi konusunda da iddialı hâle gelen cihazlar, A++ ve A+ enerji tüketim sınıfında bulunuyor. Etkin kullanım esnasında düşük düzeydeki güç tüketimini, kapalı konumdayken minimuma düşüren modeller, bu yönleriyle de kullanıcıların takdirini kazanıyor. Hemen her televizyona akıllı enerji tasarrufu sistemini entegre eden Regal, bu yolla cihazların, kullanım senaryoları çerçevesinde enerji tüketimlerini optimum seviyede gerçekleştirebilmelerini mümkün kılıyor.

Yeni Nesil Teknolojiler Regal Görüntü Sistemlerinde

Vestel’in de birçok televizyonunda yer alan Real Vision görüntü iyileştirme teknolojisiyle güçlendirilen Regal televizyon modelleri, 22 inçten 65 inçe kadar geniş bir yelpazede kullanıcılarla buluşuyor. Standart televizyon özellikleri gösteren ürünlerin yanında akıllı televizyon fonksiyonlarına sahip çözümler de bulunuyor. İnternete hem kablolu hem de kablosuz olarak bağlanabilen ürünler, işletim sistemlerindeki uygulamaların konforlu şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. Vestel Smart Center ve Vestel Smart Remote gibi yazılımsal özelliklerle desteklenen modeller, yerleşik web tarayıcıları sayesinde internet sitelerinin geniş ekrandan görüntülenebilmesine olanak veriyor. Gelişmiş yazılımlarından güç alarak akıllı telefon ile kontrol ve ekran yansıtma gibi imkânlara kavuşan Regal televizyonlar, fiziksel bağlantı noktalarıyla da güncel beklentilere yanıt veriyor.

Farklı kaynaklardan görüntü alınabilmesini sağlayan HDMI portları, ses sistemlerine pürüzsüz ses aktaran optik ses çıkışları, Kablo TV ve uydu yayınlarının izlenebilmesine yardımcı olan anten girişleri, depolama birimlerinin takılabileceği USB portları Regal televizyonlarda bulunuyor. Donanımsal açıdan güçlü kılınan ürünler, multimedya fonksiyonlarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Farklı ses ve görüntü formatlarını tanımlayarak depolama birimlerindeki multimedya içeriklerini oynatabilen modeller, teknoloji tutkunlarının ek bir cihaza ihtiyaç duymadan evlerinde sinema rüzgârları estirebilmelerine ortam hazırlıyor.

Soru 1: Almayı düşündüğüm televizyonun akıcı görüntüler oluşturmasını istiyorum; Regal’in geliştirdiği televizyonların ekran tazeleme hızları hangi seviyede?

Cevap 1: Regal televizyonların gerçek ekran yenileme hızları 50 Hz seviyesindedir ancak yazılımsal olarak bu değer çok daha yüksek değerlere taşınarak görüntü akıcılığı artırılabilmektedir.

Soru 2: Popüler video akış hizmetlerine aboneyim, Regal televizyonlarla bu hizmetleri kullanabilir miyim?

Cevap 2: İnternete bağlanabilen ve akıllı televizyon fonksiyonlarına sahip Regal televizyonlarla birçok video akış platformunu takip edebilirsiniz.

Soru 3: Sahip olduğum oyun konsolundaki bazı oyunlarda ve Blu-ray filmlerimde HDR özelliği var; Regal’in geliştirdiği televizyonlarla HDR özelliğini etkin şekilde değerlendirebilir miyim?

Cevap 3: Markanın üst segment televizyonlarında hem HDR10 hem de Dolby Vision gibi teknolojiler yer aldığı için ilgili dijital içeriklerdeki HDR etkilerini bu televizyonlarla deneyimleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Regal Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

40 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Regal Ses Görüntü Sistemleri
  2. Nunamax Ses Görüntü Sistemleri
  3. Kutsan Ses Görüntü Sistemleri
  4. TV Guard Ses Görüntü Sistemleri
  5. WandGlass Ses Görüntü Sistemleri
  6. Bestoclass Ses Görüntü Sistemleri
  7. Tayfun Ses Görüntü Sistemleri
  8. Etiasglass Ses Görüntü Sistemleri
  9. Electroon Ses Görüntü Sistemleri
  10. Coruian Ses Görüntü Sistemleri
  11. Elektrogun Ses Görüntü Sistemleri
  12. Cenex Ses Görüntü Sistemleri
  13. Parmis Ses Görüntü Sistemleri
  14. Maza Ses Görüntü Sistemleri
  15. Swat Ses Görüntü Sistemleri
  16. Zapp Ses Görüntü Sistemleri
  17. Formmaxglas Ses Görüntü Sistemleri
  18. Rewel Ses Görüntü Sistemleri
  19. White Glass Ses Görüntü Sistemleri
  20. Weko Ses Görüntü Sistemleri
  21. Promise Ses Görüntü Sistemleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk
 7. Model Yılı
 8. Ekran Boyutu A-Z
 9. Uydu Alıcı
 10. Wi-Fi
 11. Çözünürlük
 12. Ekran Formatı
 13. Görüntü Teknolojisi
 14. Ambilight
 15. HDMI Girişleri
 16. Tuner
 17. İşletim Sistemi (Smart TV)
 18. Bağlantı Seçenekleri
 19. Curved (Kavisli)
 20. Satıcı A-Z
 • Marka Regal
DSACategoryId/2147483638/17201/regal
Başa dön