Samsung Bulaşık Makinesi

Hem aileler hem de tek yaşayanlar için hayatı kolaylaştıran bir çözüm olan bulaşık makinesi, tüm teknolojik yönleriyle gelişmeye devam ediyor. Bulaşığınız az olsa da çok olsa da makineler her açıdan daha büyük avantaj sağlıyor. Bu ürünler hem kendinize zaman ayırabilmenizi hem de enerji ve su tasarrufu yapabilmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca temizlik ve hijyen konusunda da başarılı olan bu modeller yüksek sıcaklıklarda çalışıyorlar. Leke bırakmayan teknolojiler ile geliştirilerek kusursuz bir temizlik sağlıyor. Günden gün özelliklerine yenilerini ekleyen bu makineler artık daha kısa sürede daha etkili yıkama yapıyor. Kurutma özellikleri açısından da gelişerek buharın çıkışını otomatik olarak gerçekleştiren modeller Samsung bulaşık makinesi çeşitleri arasında bulunuyor.

Samsung, yenilikçi tutumu ile kullanıcıların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayan ve çağın teknolojisini kullanan modeller sunuyor. Ürünlerin tüm özelliklerini kullanıcıları ve çevreyi düşünerek tasarlayan marka, enerji tasarrufuna ekstra önem verdiğini kanıtlıyor. Enerji sınıfını A, A+ ve üzerinde tasarladığı ürünler hem kullanıcıların cebine hem de doğaya dost bir tüketim imkânı sunuyor. Gelişmiş kapasite ve çok programlı yıkama özellikleri sayesinde aradığınızı bulacağınız modeller Samsung tarafından üretiliyor. Ayrıca dijital göstergeye sahip LED panel gibi güçlü donanım özellikleriyle dikkat çeken ürünler sunuyor. Birçok açıdan güçlü teknik özelliklerinin yanı sıra ürünlerin estetik özellikleri de modern tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Mutfağınızın dekorasyonunu ve havasını değiştirecek şıklıkta bu ürünler yıkama ve hijyen konusunda en büyük yardımcınız haline gelecek. Düşük sesli çalışan bu makineler ile bulaşık derdinden hızlıca ve sessizce kurtulabilirsiniz. Ürünlerin geniş iç hacmi sayesinde farklı boyutlardaki tabakları da rahatlıkla yerleştirebiliyorsunuz. Farklı programlarla yapacağınız yıkamalarda daha fazla enerji ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Samsung Bulaşık Makinesi Hem Zamandan Hem Enerjiden Tasarruf

Bulaşıklar kimi zaman dağlar gibi birikirken kimi zaman da makineyi bile doldurmayabiliyor. Böyle durumlarda makinenin dolmasını beklemek hem artıkların kurumasına hem de temiz çatal, kaşık ve tabak ihtiyacının artmasına sebep olabiliyor. Samsung bulaşık makinesi modelleri yarım yük programı özellikleri sayesinde makine tam dolmadan da zaman ve enerji tasarrufu yaparak yıkama yapabilirsiniz. Bu programı bulaşığı yalnızca üst veya alt kısma yerleştirerek kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi kullanarak hem su hem de enerji tasarrufu edebilirsiniz. Düşük enerji ve su kullanımı ile dağlar gibi biriken bulaşığı hızlı ve hijyenik bir şekilde temizleyebilirsiniz. 4, 13 ve 14 kişilik yemek takımlarını alabilecek kapasitede seçenekleriyle her evin ihtiyacına uygun çözümler sunan Samsung, yenilikçi özelliklerle konforunuzu artırmayı hedefliyor. 55 veya 60 dakika kadar kısa bir sürede bulaşığı tertemiz eden bu beyaz eşyalar farklı program özellikleriyle ideal yıkama imkânı sunuyor. Su sıcaklığı ve durulama süresi artırarak hijyeni maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Esnek iç alanı ile alt veya üst kısmın alanı artırılarak daha yüksek kullanım alanı oluşturulabilir. Böylece makineye sığmayan parçalar için alan oluşturabilir ve bu parçaları elde yıkamak zorunda kalmazsınız.

Fonksiyonel ve kullanışlı yerleştirme alanlarına sahip modeller ile hem alt hem de üst bölmeyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ekstra raf özelliği ile hafif parçaları yerleştirebileceğiniz esnek bir alana da sahip olan modeller, tüm bulaşığı alabilecek şekilde tasarlanıyor. Samsung ankastre bulaşık makinesi çeşitleri yalnızca fonksiyonel olarak değil tasarım olarak da geliştirilerek modern ve şık modeller sunuyor. Böylece mutfağınızın dekorasyonunu da ankastre şık beyaz eşyalar ile tamamlayabilirsiniz. Anlaşılabilir ve okunabilir LED paneli bulanan modeller ile yıkama işlemini takip edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin beyaz ve inox renk alternatifleri modern bir dekorasyona uygun seçenekler sunuyor. 48 desibel ses düzeyi ile çalışan bu ürünler rahatsızlık vermeden hızlı ve etkili temizlik sağlıyor. Samsung bulaşık makinesi kullanımı anlaşılabilir paneli sayesinde daha kolay hale geliyor ve farklı programlar arasından dilediğiniz ayarda yıkama yapabilmeniz mümkün oluyor. Program sayısı ve özellikleri modeller arasında değişiklik gösterebiliyor. Hem iç hem de dış tasarımı kullanışlı ve şık olan ürünler hayatınızı kolaylaştırırken göz zevkinize hitap edecek.

Samsung Bulaşık Makinesi ile Hijyenik ve Hızlı Yıkama

Bulaşıkları elinizde yüksek sıcaklıkta yıkamanız pek kolay olmuyor. Bu sebeple hijyen ve temizlik konusunda makinede yıkama yapmak daha uygun ve konforlu bulunuyor. Samsung 5 programlı bulaşık makinesi modelleri sıcaklık ve durulama ayarları ile maksimum seviyede hijyen sağlıyor. Ayrıca kısa sürede bulaşıkları yıkayarak size daha fazla zaman kazandırıyor.  Hızlı yıkama programı bulunan modeller, 60 dakika gibi kısa bir sürede tüm bulaşığı yıkayabiliyor. Böylece ihtiyaç duyduğunuzda kısa programı tercih ederek bulaşıkları hızlıca yıkatabilirsiniz. Ayrıca durulama süresini uzatarak veya sıcaklığı artırarak gerek duyduğunuzda daha hijyenik bir yıkama sağlayabilirsiniz. Sessizce ve akıllı bir şekilde çalışan ürünler panel üzerinden işlemleri ve yıkama süresini takip edebilme imkânı da sunuyor. Şık ve modern tasarımına iç kısmının fonksiyonelliği de eklenince vazgeçilmez bir tercih haline gelen bulaşık makinesi modelleri farklı program sayısı ve özellikleri ile geliştiriliyor. Bu yönleriyle kullanıcıyı memnun etmeyi ve farklı ihtiyaçlara hitap etmeyi başarıyor. Ürünlerin hem program özellikleri hem de tasarım özellikleri yenilikçi bir tutumla geliştiriliyor ve bireylerin ihtiyacını keşfederek karşılamayı hedefliyor.

Samsung 7 programlı bulaşık makinesi gelişmiş programları ile üstün kontrol sağlıyor. Program özelliklerine göre 4 ve 6 programlı modeller de bulunuyor. Enerji sınıfı özellikleri ile güçlü tasarruf sağlayan modeller düşük su tüketimi ile de çevre dostu tutum sergiliyorlar. Modellerin küçük büyük tüm bulaşıkları uygun şekilde dizilmesi için tasarlanan alt ve üst rafların yanı sıra ayarlanabilir ekstra raf ile esnek kullanım avantajı sunuyor. Modeller arasında alt ve üst rafların 5 santim oynatılabilmesi de mümkün olan seçenekler bulunuyor. Böylece bardak, tabak, tepsi gibi farklı şekle, uzunluğa ve büyüklüğe sahip bulaşıklar da rahatlıkla makinede kendine yer bulabiliyor. Yarı yük modu gibi gelişmiş bir özellik sayesinde makineyi tam doldurmanıza gerek kalmadan çalıştırabilir, aynı enerji ve su tasarrufunu sağlamak mümkün oluyor. Bu programda yalnızca alt veya yalnızca üst rafı doldurarak yıkama yapabilirsiniz. Tertemiz bir yıkama işlemini en hijyenik ve en tasarruflu şekilde yapan ürünler hayatınızı kolaylaştırarak kendinize zaman ayırmanıza yardımcı oluyor. Samsung bulaşık makinesi yorumları incelendiğinde kullanıcıların modelleri kullanışlı ve şık bulduğu anlaşılıyor. Ayrıca kullanıcılar kalite ve uzun ömürlü kullanım açısından oldukça memnun olduklarını ifade ediyorlar. Samsung, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini tüm ürünlerinde olduğu gibi beyaz eşyada da en üst seviyede tutuyor.

Samsung Bulaşık Makinesi Çığır Açan Teknolojik Özellikler

Zorlu ve kirli bulaşıklarla kolaylıkla baş edebilen bulaşık makinesi modellerinde çığır açan teknolojik özellikler bulunuyor. Kurumuş kirleri bile zorlanmadan temizleyip leke bırakmayan Zone Booster teknolojisine sahip modeller Samsung ürünleri arasında bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde makine yalnızca alt veya üstten değil sağ ve soldan da püskürtme sağlayarak yıkanmayan bir bölge bırakmıyor, yıkamanın yoğunlaşmasını sağlıyor. Böylece tek bir yıkama ile hiçbir kalıntı ve leke bırakmadan kusursuz temizleme sağlanıyor. Waterwall teknolojisi bulunan modeller ise yüksek basınçlı bir su duvarı oluşturarak ulaşılması zor yerleri ve alt raftaki bulaşığı mükemmel biçimde temizlemeyi sağlar. Ayrıca bu teknolojilerden faydalanırken su ve enerji tasarrufundan da ödün vermezsiniz. Samsung A++ bulaşık makinesi modelleri ile maksimum enerji tasarrufu sağlayarak doğaya koruyabilir ve cebinizi yakan faturalardan kurtulabilirsiniz. Enerji sınıfı A+++ olan modelleri de tercih edebilir ve daha fazla tasarruf yapabilirsiniz. Düşük su tüketimi ile su faturalarınızı da kontrol altına alabilirsiniz. Esnek raf özellikleri, geniş iç hacmi ve raf düzeni ile her türlü bulaşığı yerleştirebileceğiniz modeller farklı program özellikleri ile birbirinden ayrılıyor.

Samsung bulaşık makinesi programları 2, 4, 5, 6 ve 7 programlı seçenekleri ile farklı özellik ve yeniliklerle bulunuyor. Program başına su tüketimi ise 9 litre ile 14 litre arasında modele göre değişiklik gösteriyor. Eko modu programı ile daha fazla enerji tasarrufu mümkün oluyor. Bardak yıkama programı ise bardakları kusursuz bir şekilde yıkamanız için hazırlanmış bir program olarak bulunuyor. Uzun programlar ile daha uzun durulama ve daha yüksek hijyen sağlayabilirsiniz. Kurutma özelliği ile damlacık bırakmadan yıkayarak tabak, bardak, çatal ve kaşık gibi her türlü bulaşığı tertemiz ve kullanmaya hazır bir şekilde bulmanızı sağlıyor. Ayrıca düşük ses seviyesine sahip bu modeller ev halkını rahatsız etmeden çalışmasına devam ediyor. Dijital paneli bulunan modeller ile yıkama işlemini dakika dakika takip edebilir, program seçiminizi kontrol edebilirsiniz. Esnek raf özellikleri bulunan ürünler ile rafları 5 santim aşağı veya yukarı kaldırarak alan açabilir, uzun tabaklar veya farklı bulaşıklar için alan oluşturabilirsiniz. Ayrıca 3. ekstra raf çatal, kaşık, bıçak ve kepçe gibi bulaşıkların yerleştirilebilmesi için kullanılabiliyor. Samsung bulaşık makinesi fiyatları bütçe dostu ekonomik seçenekler sunuyor. Bununla beraber fiyatlar modele ve modelin program veya özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Samsung Bulaşık Makinesi ile Daha Modern Mutfaklar

Çağın getirdikleriyle beraber görsellik her alanda oldukça önemli bir unsur olarak karşınıza çıkıyor. Evinizin kalbi mutfağınızda da dekorasyon ile karşınıza çıkan görsellik, zevkli seçimler yapmayı zorunlu kılıyor. Samsung tam ankastre bulaşık makinesi modelleri modern, şık ve özel tasarımlarıyla daha modern mutfaklar tasarlamanıza yardımcı oluyor. Hem çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler hem de şıklık Samsung ile mutfağınızı süslüyor. Anlaşılabilir LED ekranı bulanan modeller hem daha kontrol edilebilir özellikler sunuyor hem de daha modern görünüm sağlıyor. Modern mutfakların hayatı kolaylaştıran yönü de markanın ürettiği makinelerde bulunuyor. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebileceğiniz bu modeller yenilikçi yönleriyle etkili yıkama, hijyen ve temizlik sağlıyor. Esnek raflar ile farklı uzunluklarda bardak veya tabakların yerleştirilmesi de mümkün oluyor. Eğer kadeh veya kupa gibi yükseklik gerektiren bardakları yerleştirecekseniz üst rafı 5 santime kadar aşağıya indirerek alan açabilirsiniz. Geniş servis tabaklarını veya uzun borcamları yerleştirmek için de üst rafı yukarıya kaydırarak alan açabilirsiniz. Ürünlerin birçok program özelliği ile tasarrufunuzu ve kullanım konforunuzu artırabilirsiniz. Yarım yük modunu seçerek yarısını doldurduğunuz makineyi çalıştırarak hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeye devam edebilirsiniz.

Samsung 4 programlı bulaşık makinesi inox renk ve A++ enerji sınıfı özellikleriyle bulunuyor. Şık tasarımı ve özel renginin yanı sıra gelişmiş teknolojik özellikleri hayat konforunuzu yükseltiyor. Kendinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için daha kısa sürede yıkama işlemini tamamlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Esnek alana ihtiyaç duyarsanız rafları ayarlanabilen ürünleri tercih ederek dilediğiniz gibi raf alanını yönetebilirsiniz. Ayrıca alt rafta bulunan dişleri katlanabilen seçenekler ile raf alanını farklı bir şekilde yönetebilir ve dilediğiniz gibi yerleşim sağlayabilirsiniz. Tekerlekleri ile kolayca rafları çekerek doldurup boşaltabilirsiniz. Gömme kol özelliği ile görsellik açısından mutfakta tüm mobilyalarınıza hoş bir uyum sağlıyor. Sade ve hoş görünümünün yanı sıra çok fonksiyonlu özellikler sunuyor. Samsung gri bulaşık makinesi ankastre ürünlerle dekorasyonda hoş bir uyum sağlıyor. Yarı ankastre model tasarımları da farklı bir hava ile mutfağınıza hem modern hem de klasik bir görünüm katıyor. Program sayısı ve niteliği sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun ayarlama yapabilirsiniz. Daha uzun ve daha kısa sürelerde programları kullanabilir, bulaşığın durumuna göre program seçebilirsiniz. Birçok esnek özellikle ihtiyaçlarınızı ön planda tutan ürünler zaman tasarrufu, geniş alan ve güçlü temizleme gibi fonksiyonlar içeriyor.

Samsung Bulaşık Makinesi Güçlü ve Nitelikli Donanımıyla

Teknoloji her alanda yenilikler getirirken beyaz eşyaları da değiştiriyor. Beyaz eşyalar arasında büyük öneme sahip bulaşık makinesi tasarımları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Samsung 6 programlı bulaşık makinesi hem program özellikleri hem de güçlü ve nitelikli donanımıyla kusursuz bir kullanım deneyimi sunuyor. Program sayısı ve özellikleri değişkenlik gösterse de Samsung ürettiği ürünler ile kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. Esnek kapasite özelliklerinin yanı sıra güçlü temizliği ile sizi memnun edecek ürünler farklı tasarım, donanım ve kapasite seçenekleriyle alternatifler sunuyor. İhtiyacınıza, bütçenize ve dekorasyonunuza uygun bir seçim için kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. 2, 4, 5, 6 ve 7 program seçenekleri ve 4, 13 ve 14 kişilik kapasite seçenekleri bulunuyor. Program özellikleri ile daha kısa veya daha uzun yıkama yapmanız mümkün oluyor. Ayrıca zorlu veya özel bulaşıklar için de programa sahip ürünler bulunuyor. Bebeğinizin bulaşığını da güvenle yıkatabileceğiniz makineler hassas ve hijyenik yıkama modu ile bulunuyor. Özellikle program anlamında seçim yaparken beklentilerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Zorlu bulaşıklarınız varsa çok kirli ve yağlı tabakları, tencereleri dahi mükemmel bir şekilde ve tek seferde kusursuz temizleyebilen Zone Boost ve Waterwall teknolojisine sahip programları içeren modelleri tercih edebilirsiniz.

Samsung 5 programlı bulaşık makinesi yorumları gösteriyor ki tek yıkama ile mükemmel ve lekesiz bir temizlik yapan bu ürünler kullanıcıları memnun ediyor. Yarım yük ve esnek raf özelliği de ürünlerin kullanım avantajlarını artıran özellikler arasında bulunuyor. Esnek raflar ile elde bulaşık yıkamanıza gerek kalmıyor, farklı uzunluktaki tabak, tencere ve bardakları yerleştirebileceğiniz alanlar oluşturabiliyorsunuz. Yarım yük modu ile tek rafın dolması tasarruflu yıkama yapmanız için yeterli oluyor. Kolay doldurma ve boşaltma sağlayan iç tasarımı sayesinde zorlanmadan yerleştirmek de mümkün oluyor. Enerji sınıfı seçenekleri A, A+, A++ ve A+++ olan ürünler enerjiden tasarruf ederken çevreyi de korumaya yardımcı oluyor. Düşük su tüketimi ile geleceği koruma altına almayı hedefliyor. Ürünler tek yıkamada kusursuz temizlik sağlıyor ve ön yıkama gerektirmiyor. Böylece ekstra su tüketiminin önüne geçilmiş oluyor. Bu tasarruflar ile hem doğayı koruyabilir hem de cebinizi rahatlatabilirsiniz. Aynı zamanda kusursuz ve hijyenik temizliğinde keyfini çıkarabilir, kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Aradığınız Samsung marka bulaşık makinesi modellerini Hepsiburada’da kolayca bulabilirsiniz! 

Hangi Samsung Bulaşık Makinesi Tercih Edilmeli?

Üstün Samsung kalitesiyle üretilen bu ürünler kullanıcıya geniş bir yelpazede sunulur. Farklı boyut ve fonksiyonlarla tasarlanan bulaşık makineleri arasından ihtiyaca uygun modeller rahatlıkla seçilebilir. 

Samsung Bulaşık Makinesi Kaç Parça Bulaşık Alır?

Geniş ailelerin sıklıkla tercih ettiği bu ürünler tek seferde çok sayıda bulaşık temizleyebilmektedir. Parça sayısı modeller arasında değişiklik gösterirken her ürün derinlemesine temizlik sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Bulaşık Makinesi Fiyatları

18 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kullanım Şekli