Samsung Bulaşık Makineleri

Dağ gibi bulaşıkları sizi yormadan kolayca temizleyen bulaşık makineleri, hayatınıza girdikleri ilk günden bu yana, sizlere zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor. Yüksek sıcaklık ve yoğun basınç sayesinde, elde yıkamaya göre temizlik, hijyen ve sağlık açısından çok fazla üstünlüğü bulunan bulaşık makineleri, birçok marka ve modelle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yalnız yaşayıp az bulaşığı çıkanların da, dağ gibi biriken bulaşıklarıyla kalabalık ailelerin de bulaşık sorununu çözen makineleri seçerken, ihtiyacınıza göre hareket etmelisiniz.

Samsung Bulaşık Makinesi

Samsung markası, ülke çapına yayılan mağazaları ve tüketicilerin yaşamını zenginleştirecek yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’deki faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren uluslararası bir teknoloji devi konumundadır. Samsung, mobil ürünlerden televizyona, fotoğraf makinelerinden video kayıt cihazlarına, IT ürünlerinden hafıza ve depolama ürünlerine kadar geniş bir ürün gurubuyla tüketicilerine hizmet verir.

Beyaz eşya ise markanın ana ürün kategorilerinden olmasa da, dünya çapındaki tecrübesi ve üstün teknolojik alt yapısıyla markanın iddialı olduğu alanlardan biridir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve elektrikli süpürge gibi kategorilerde, ürettiği yüksek donanımlı ve kaliteli ürünleriyle bilinen Samsung, tüketicilerine yıllarca sürecek kaliteli ve sağlıklı kullanıcı deneyimleri yaşatmak amacıyla, çalışmalarını sürdürür.

Samsung Bulaşık Makinesi Fiyatları

Samsun bulaşık makineleri, geniş ürün yelpazesi ve her bütçeye uygun fiyatlarının yanı sıra, tüketicilere birçok teknolojik donanım ve özellikle birlikte sunulur. Örneğin bulaşık yıkamada devrim yaratan WaterWall teknolojisi sadece Samsung WaterWall bulaşık makinelerinde bulunur.

Bu teknolojide Samsung bulaşık makineleri, güçlü bir su püskürtme çubuğu ile yüksek basınçlı suyun gücünü kullanarak bir su duvarı oluşturur ve bu duvar ileri geri kayarak tüm kirleri süpürür.

Ulaşılması en zor ve en inatçı kirleri kolayca temizleyen bu teknoloji ile zaman harcayan, su israfına yol açan ön durulama ihtiyacı da ortadan kalkmış olur. Böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlayan modeller sayesinde, hem sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilir hem bütçenizi düşünebilirsiniz.

Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri

Modellerdeki bir saatte express yıkama seçeneği ise, tabak çanağınızı çok daha hızlı temizleme ve kurutma imkânı sunar. Gerçek anlamda yoğun temizlik gerektirmeyen az kirli ve az miktarlı bulaşığın yıkanması için ideal bir seçenek olan bir saatte express yıkama, birçok Samsung modelinde standart olarak sunulur.

Samsung bulaşık makineleri ile birlikte sahip olunan bir başka teknoloji ise yükseklik ayarıdır. Her boyutta ve derinlikte bulaşığın kolayca yıkanmasına olanak sağlayan bu sistemde, üst rafta hızlı ve basit bir şekilde aşağı veya yukarı yükseklik ayarı sağlanarak en derin tencereler, büyük tabaklar ve aşırı büyük servis tabakları kolayca temizlenir.

Hijyenik durulama özelliği ise, sadece bir düğme ile bakterileri en aza indirecek şekilde sıhhi temizlik sağlar. Tüm tabak çanağın hijyenik bir şekilde temizlenmesi için, son adımı oluşturan bu özellik ile su 70 C°'ye kadar ısıtılır ve birkaç dakika bu sıcaklık muhafaza edilerek temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Samsung Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Samsung bulaşık makineleri, parmak izi bırakmayan özellikleri ile tüketicilerin beğenisini kazanır. Özel kaplama yüzeyleri sayesinde parmak izi ve diğer lekeleri engelleyen modeller, herhangi bir iz olduğunda da kolayca silinerek temizlenebilir.

Samsung bulaşık makinelerinin kullanıcılar tarafından sevilen bir başka özellikleri de, modellerin geniş iç hacimleri ve ayarlanabilir yükseklik özellikleriyle her boyutta bulaşığın kolayca yıkanmasına imkân sağlamalarıdır.

Samsung güvencesi, yüksek teknolojiler ve satış sonrası hizmet anlayışı ile Samsung bulaşık makineleri tüketicilerine kaliteli bir ürün deneyimi vadeder.

Samsung Bulaşık Makinesi Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Bosch
  6. Miele
  7. Profilo
  8. Electrolux
  9. Altus
  10. Hoover
  11. Vestfrost
  12. Grundig
  13. Arçelik
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/samsung
Başa dön