Samsung Ev Sinema Sistemleri

Ev sinema sistemleri, maç ya da filmleri evin rahat atmosferinde izlemek, yorgunluklarını evde atmak isteyenlerin yoğun talep gösterdiği ürünler arasındadır. Bugün bu konfora, Samsung ile kavuşmak mümkündür. İstenilen kriterlere uygun, birçok seçeneği barındıran ürünler, ev konforunda aranılan keyfi yaşatır.

Samsung Ev Sinema Sistemi

Samsung ev sinema sistemi, boyut ve parça sayısı olarak birbirinden farklı modellere sahiptir. Seçilen modele bağlı olarak ürün, televizyonun konumlandırıldığı televizyon seti üzerinde ya da zeminde yer alabilir. 300- 1000 Watt arası değişen gücü ile ihtiyacınıza uygun modeller bulunur. Surround adı verilen ses yayılımı ile cihazın optimal dinleme alanı genişler. Aynı zamanda, yapılan ayarlamalar ile ses sistemi televizyonunuza bağlanarak, sesin, direkt televizyondan geliyormuş gibi çıkması sağlanır. Başka bir deyişle bu özellik sayesinde ses, tek noktada toplanır.

Bluetooth özelliği ile televizyon kumandası ve soundbar kumandası birleştirilerek, tüm sistem tek kumandadan yönetilebilir. Aynı zamanda müzik modu, sinema modu, spor modu gibi menüler de kolaylıkla seçilebilir. Bu menülerden, istenilen ses efektleri tercih edilir. Daha sonra da, izlenilen ya da dinlenilen şeye göre bu efektler güncellenebilir. Buna ek olarak, akıllı telefona indirilmiş olan soundbar uygulaması üzerinden otomatik eşleşme yapılarak, cihazın yönetimi akıllı telefondan da yapılabilir.

Blu-ray 3D özelliği olan modeller ile üç boyutlu görüntü sağlanır. 3D ile sinema sistemi eğlencesi en üst seviyeye taşınır ve ekran daha gerçekçi bir görsel sunar. Böylece seyir sırasında tüm duyular 3D gerçekliği ile sarılır. Özellikle sinema keyfi ve maç izlemek için tercih edilen bu özellik ile kendinizi maçın ya da filmin tam ortasında bulabilirsiniz.

Hem zamandan hem de konfordan ödün verilmeden, eğlenceli zaman geçirmek bu sistem ile mümkündür. Yoğun tempoda çalışan ve boş zamanlarını evinde geçirmek, aynı zamanda, evde geçirilen vakti keyifli hale dönüştürmek isteyenlerin dikkatini çeken ev sinema sistemleri arasından ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Samsung Ev Sinema Sistemi Fiyatları

Samsung ev sinema sistemleri, ürünün niteliğine, parça sayısına ve boyutlarına göre değişen, geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Fiyatlar aynı zamanda ürünün ses ve görüntü gücüne, ek özelliklerine göre değişiklik gösterir. Açık ve koyu renklerde, istenilen zevke ve mobilyaya uygun ürünler bulunur.

Bu üründe işlevsellik kadar tasarım da ön plandadır. Sinema sistemi kurulumunda, yani televizyona bağlanırken kablo kullanılmadığı için görüntü estetiği sağlanır. Bu durum cihazın ya da kurulduğu alanın temizliğinde kolaylık sağlar. Cihaz kumandası ve televizyon kumandasının birleştirilmesi ile tek kumandalı, rahat bir kullanım elde edilir. Buna ek olarak akıllı telefonlardan indirilen uygulama üzerinden cihaza bağlanarak, farklı odada bile olunsa müzik, kanal, film seçimi yapılabilir.

Hem görüntü ve ses kalitesi hem de kullanım kolaylığıyla ev sinema sistemleri, izlenilen ya da dinlenilen programları bir keyfe dönüştürür. Seçilen cihaza göre üç boyutlu görüntünün de elde edilebileceği sistem ile izlenilen filmlerde ya da maçlarda gerçekçi bir atmosfer oluşturulur. Ürüne sahip olduktan sonra, bu keyif, özellikle Pazar günlerinin vazgeçilmez ritüeline dönüşebilir. Cihaz, bu keyif için ailece, tek başına, arkadaşlarla ya da sevgiliyle izlenebilecek tüm menüleri barındırır ve seçim kişiye aittir.

Aradığınız kalite, özellik ve fiyatlara göre dilediğiniz seçimi yapabilir, zaman kaybetmeden evinizde bu görsel ve işitsel şöleni yaşayabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanımı ile tasarruf etmenizi de sağlayacak olan ürün, hem ürün garantisi hem de sunduğu imkanlar ile aldığınız en doğru kararlardan birisi olacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Ev Sinema Sistemleri

17 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Ev Sinema Sistemleri
Soundbar
Soundbar
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/152492/samsung