Samsung LED TV Televizyonlar

Samsung LED TV televizyonlar son teknoloji donanımları ve kullanıcı dostu yapıları ile her evin vazgeçilmezidir. Kaliteli tasarımları ile televizyon kavramına ayrı bir bakış açısı getiren Samsung LED TV'ler ile dilediğiniz özellik ve teknolojiye ulaşmak mümkündür. Farklı görüntü tarama hızı, video formatı ve ekran boyutu çeşitlerinden dilediğinizi seçerek, hayallerinizdeki televizyona Samsung ile sahip olabilirsiniz.

Samsung LED TV Fiyatları

Samsung LED televizyon fiyatları tasarım, ekran boyutu, sunduğu teknikler ve video özelliklerine göre değişiklik gösterir. Televizyon fiyatlarını değiştiren ilk özellik, LED televizyonun ekran ebatıdır. Bu ebatlar, çapraz ekran boyutu olarak ölçülür ve inç ya da cm olarak belirtilir. Samsung LED TV ebatları 24 inç/61cm'den başlar ve 88 inç/223 cm'ye kadar büyük boyutlarda ürün bulmak mümkündür. Televizyonu kullanacağınız ev ya da ofisin durumu, yerleştireceğiniz alan ve oda genişliği göz önünde bulundurularak, sizler için ideal olan ürüne karar verebilirsiniz.

Samsung LED TV fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen video özellikleridir; bu özellikler HD Ready, Full HD, Ultra HD 4K ve 3D olarak belirtilir. Tüm bu özellikler farklı avantajlar getirir ve farklı görüntü kalitesi sunar. Televizyon izleme alışkanlıklarınız ve görüntü kalitesi tercihlerinize göre, dilediğiniz formattaki bir Samsung televizyonu tercih edebilirsiniz.

Tasarım açısından bakıldığında, gerek renk gerekse panel tipi bakımından, Samsung pek çok modele sahiptir. Dilerseniz düz ekran, dilerseniz curved olarak tasarlanmış bir ürün ile LED TV dünyasına adım atabilirsiniz. Dilediğiniz görünümde bir televizyona sahip olmak tamamen kişisel beğenilerinize bağlıdır. TV fiyatlarında etkili olan son özellik ise, televizyonun sizlere sunacağı teknolojik avantajlardır. Wi - fi bağlantı, USB girişi, dahili uydu alıcısı ve oynatma seçenekleri, satın alacağınız televizyonun teknolojik özelliklerinden sadece birkaçıdır. Kullanım alanınıza uygun ebatlarda, dilediğiniz tasarıma sahip ve ihtiyacınız olan teknolojik özelliklerle donatılmış bir modeli bütçenize uygun şekilde seçebilirsiniz.

Samsung LED TV Nerede Üretiliyor?

Samsung, merkezi Kore'de bulunan ve 60'tan fazla ülkede faaliyet gösteren teknolojinin önde gelen markalarından biridir. Amerika ve Avrupa'da birden fazla tasarım ve teknoloji ödülüne layık görülen firma, televizyondan iletişim aletlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Samsung, LED TV üretimininin büyük bir kısmını Slovakya ve Macaristan'daki fabrikalarında gerçekleştirir. Yenilikçi yaklaşımları ve teknolojiye kattığı değerler ile dünyada kendinden söz ettiren Samsung, LED televizyonların gelişmesinde büyük yere sahip olan isimlerdendir.

Samsung, Güney Kore merkezli çalışmalar ve Avrupa'nın çeşitli bölgelerinde bulunan üretim tesisleri sayesinde pek çok çeşit ve teknolojide LED TV üretir. Dünyanın dört bir yanına ürün tedariği sağlayan firma, yenilikçi yaklaşımlar ve üstün teknolojiler ile donatılmış televizyon modelleri sayesinde öne çıkar. Farklı özelliklerle zenginleştirilmiş ve tasarım harikaları olarak üretilen ürünlerden, kişisel zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

Samsung LED TV Servis Kalitesi

Samsung, satış ve servis faaliyetlerini ile kullanıcı dostu çizgisine önem veren bir firmadır. Bu sayede, kalite ve müşteri hizmetleri anlamında, müşterisini önemseyen bir tutum sergiler. Satın aldığınız televizyonun kurulumu aşamasında, yetkili servislerden yardım alabileceğiniz gibi, herhangi bir arıza durumunda da servislere başvurmanız mümkündür. Kullanıcı hatası ya da ürün kaynaklı bir arıza durumunda, Samsung yetkili servisleri sizlere yardımcı olacaktır.

LED TV servisleri Türkiye'nin her bölgesine hizmet verir. Geniş servis ağı sayesinde, dilediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz Samsung yetkili servislerinintelefon numarası ve adresine Samsung web sayfasından ya da ürünü satın aldığınız firma aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kurulum aşaması, arıza durumu ya da kullanıcı bilgilendirme gibi pek çok konuda yetkili Samsung servislerinden yardım almanız mümkündür.

Samsung Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

52 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Vestel
  3. LG
  4. Philips
  5. Sony
  6. Awox
  7. Grundig
  8. Regal
  9. Arçelik
  10. Beko
  11. Altus
  12. Sunny
  13. Axen
  14. Finlux
  15. SEG
  16. Hitachi
  17. Telefunken
  18. Navitech
  19. Premier
  20. Woon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ekran Boyutu A-Z
  1. 24 inç / 61 cm
  2. 32 inç / 81 cm
  3. 40 inç / 101 cm
  4. 43 inç / 109 cm
  5. 48 inç / 122 cm
  6. 49 inç / 124 cm
  7. 50 inç / 127 cm
  8. 55 inç / 139 cm
  9. 58 inç / 147 cm
  10. 65 inç / 165 cm
  11. 75 inç / 190 cm
  12. 78 inç / 198 cm
 6. Smart TV
 7. Uydu Alıcı
 8. Çözünürlük
  1. 4K Ultra HD
  2. Full HD
  3. HD
 9. Görüntü Teknolojisi
 10. HDMI Girişleri
 11. Tuner
 12. Çözünürlük (Piksel)
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
BAŞA DÖN