Samsung Televizyon ve LED Ekran

Televizyon, günlük hayatın yoğun temposundan uzaklaşılabilmenizi, farklı hayatlara ve deneyimlere bir pencere açabilmenizi sağlayan elektronik bir cihaz olarak evinizin baş köşesinde kendisine yer buluyor. Farklı kıtalara, dünyalara ve hayallere açılan bir kapı olarak hayatın çeşitli renklerini sizlere gösteriyor. Yeni bir şeyler öğrenmenin de en kısa yolu olan televizyon, artık teknolojinin dokunuşuyla sınırsız bir dünyaya açılıyor. İnternetle ve kusursuz görüntüyle taçlandırılan bu cihaz, birçok filme ve videoya sınırsızca erişebilmenizi sağlıyor. İnce ve ihtişamlı ekranının yanı sıra dahili uydusuyla artık daha da az yer kaplıyor. Bu cihazların sahip olduğu Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı özelliği ile internetteki platformları kullanılarak istediğiniz türde film, dizi, video gibi tüm görüntüleri yüksek çözünürlükte en net haliyle izleyebilirsiniz. Ayrıca HDMI bağlantısıyla bilgisayarınızdan görüntü yansıtabilirsiniz. Canlı renkler ve parlak ekranı ile daha gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yeni ekran teknolojileriyle donatılan bu ürünlerde karanlık sahneleri dahi tüm detaylarıyla canlı bir şekilde seyredebiliyorsunuz.

Samsung televizyon gelişmiş özellikler ve son teknolojiyle donatılarak evinize hayatı tüm gerçekliğiyle taşıyor. Ürünler 4K ve 8K çözünürlükle derin ve net kareler sunuyor. Geniş ekran özellikleriyle sinema keyfini evinize taşıyan modeller birçok platforma erişebilmeniz sayesinde bu keyfi sınırsız yaşayabilmenizi sağlıyor. Akıllı teknolojilerle geliştirilen ürünler birçok dahili özelliğiyle beraber bir düğmeyle birbirinden güzel hizmetler sunuyor. Tüm bu hizmetlere rağmen ürünler anlaşılır kumanda ve menüsüyle basit bir şekilde kullanılabiliyor. İşlemci ve akıllı donanım özellikleriyle desteklenen TV modelleri çağın sürekli yenilenen hızına yetişmenize yardımcı oluyor. Geniş izleme açısı, güçlü hoparlör ve netliği ortaya çıkaran parlaklık ve karanlık ayarları bulunan seçeneklerle izlerken gerçekliği tümüyle hissettiren bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca donanım özellikleri sayesinde kumandalar bağlayabilir ve kesintisiz oyunlar oynayabilirsiniz.

Samsung Televizyon ve LED Ekran Daha Gerçekçi Bir Deneyim İçin

Samsung, ürünlerinde üstün donanım ve ekran özelliklerini bir arada sunuyor. Bu yönüyle içeriklerin her bir detayını daha net görebilmenizi ve hissedebilmenizi mümkün kılıyor. Böylece daha gerçekçi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Kendinizi adeta sahnelerin içerisindeymiş gibi hissedebiliyorsunuz. Yüksek çözünürlüğün yanı sıra güçlü renklendirme ve canlılık veren parlaklık sayesinde ürünler, sahnelerdeki tüm gerçekliği olduğu gibi yansıtıyor. Ayrıca HDMI bağlantılarıyla oyunlar bağlayabilir yüksek çözünürlüklü ve hızlı akışa sahip görüntülerle oyun keyfinizi katlayabilirsiniz. Samsung 4K televizyon modelleri 4000 piksel civarında güçlü çözünürlük sağlayarak sahnelerin her bir karesinin canlı ve gerçekçi bir şekilde tüm ayrıntılarıyla yansıtıyor. Ayrıca özel teknolojilerle daha fazla derinlik katarak gerçeğe daha da yaklaşmanızı sağlıyor. Yapay zekâ teknolojileri ile görüntüleri netleme daha iyi denetleniyor ve daha kusursuz sonuçlar elde edilebiliyor. Yalnızca görüntü için değil ses için de bu desteği sağlayan yapay zekâ, TV içeriği ile uyuşmayan sesi bile denetleyebiliyor, müdahalede bulunarak daha uyumlu sonuçlar sunabiliyor. Sesin kalitesini de artırarak duyularınıza eksiksiz bir şekilde hitap edebilmeyi sağlıyor.

Samsung televizyon 140 ekran genişliği 55 inç civarında modeller sunuyor. Marka, tüm ayrıntıları düşünerek titizlikle çalışıyor ve eski dar çerçeveli görünümün yerine sonsuza uzanırcasına ultra ince çerçeveler ile sunan modeller tasarlıyor. Ekran genişlik ve boyutları modele göre değişiyor. Seçiminizi yaparken TV’yi konumlandıracağınız yeri ve boyutlarını göz önünde bulundurmalısınız. Crystal ve QLED görüntü teknolojileriyle geliştirdiği ürünlerde daha canlı renkler ve derin detaylarla izleme deneyimi vadediyor. Quantum işlemciyle geliştirilen bu serilerde Quantum işlemcinin renk ayarlama ve güçlü kontrast sağlama gibi faydaları HDR görüntü sunuyor. Quantum Dot teknolojisi bir milyar renk tonu işleyerek parlaklık artırılsa bile renk tonunu koruyor ve muhteşem bir deneyimin kapılarını aralamanızı sağlıyor. Samsung 8K televizyon renkleri, yapı, doku gibi tüm görsellik ögelerini eşsiz bir şekilde sunuyor. Uyum sağlayan akıllı görüntü teknolojisi parlaklığı otomatik olarak ayarlayarak güneşten veya yapay ışıklardan etkilenmeyen bir görsellik sunuyor. Böylece size yalnızca izleyeceğiniz içeriği seçmek kalıyor. Her bir ayrıntıya hayat veren özel Quantum teknolojileriyle donatılan ürünler HDR 16X ile daha da güçlü hale geliyor. Ürünlerin birçok platforma girebilmenizi mümkün kılan internet bağlantısı teknolojisiyle donatılması, seçiminizi ve izleme deneyiminizi mükemmelleştiren bir detay. Dilediğiniz platformdan içerikleri hızlıca açabilir, kişisel fotoğraf galerinizi de yükleyerek büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Samsung Televizyon ve LED Ekran Çağın Ötesinde

Sürekli gelişen teknoloji beraberinde birçok yeniliği getiriyor. Üretilen elektronik ürünlerin de bu yeniliklerden faydalanması kaçınılmaz hale geliyor. Samsung, tüm ürünlerinde olduğu gibi teknolojiyi kullanmada çağın ötesinde bir hız sunuyor. Televizyonlarını kullanıcıların baş döndürücü detayları tecrübe etmesi için üstün inovatif teknolojilerle tasarlıyor. Samsung televizyon 4K ve 8K teknolojileriyle geliştirilmiş akıllı modeller üretiyor. Yapay zekâ desteği ile daha da güçlü hale gelen ürünler sizi mükemmelliğe daha da yaklaştırıyor. Sinemadan daha keyifli bir deneyimi evinizin konforunda yaşayabilmeniz için hem görüntü hem de ses konusunda donanım ve akıllı teknoloji desteğini sunuyor. Ultra ince çerçevelerle deneyiminizi daha da kusursuz hale getiren ürünler canlı ve berrak görüntülerle gerçekliği birebir yaşamanıza yardımcı oluyor. Yapay zekanın müdahalesi ile içerikteki uyumsuzlukları bile ortadan kaldırabilme yeteneği sağlanıyor. Ayrıca kaynakların sınırsız olduğu günümüzde televizyonun da bu sınırsız kaynaklara erişimini sağlayan Ethernet ve Wi-Fi bağlantısı teknolojileri ürünlerde dahili olarak bulunuyor. Son teknoloji HDMI ve USB bağlantıları ile donatılan ürünlerin bilgisayarlara ve oyun konsollarına bağlanması ile oyunların da en canlı renklerle kusursuz akışla oynanabilmesi mümkün oluyor.

Dahili uydu alıcısı sayesinde ekstra bir cihaz gerektirmeden kanallara erişim sağlayan ürünler böylece yer tasarrufu yapılabilmesini de sağlıyor. Ayrıca 32 inçten 82 inçe kadar ekran genişlik seçenekleriyle her evin ve her odanın şartlarına uygun seçenekler bulunuyor. Samsung televizyon Bluetooth fonksiyonuyla Android cihazlar ve bu teknolojiyi barındıran bilgisayarlarla eşleşebiliyor. Böylece farklı görüntüleri TV’de doğrudan izleyebilmeniz, bu cihazlardan açarak kablosuz yansıtabilmeniz sağlanıyor. Bu sayede dilediğiniz medyaları kolayca kablosuz bağlanarak büyük ekran ve güçlü hoparlör desteğiyle oynatabiliyorsunuz. Ayrıca uzaktan erişimle bilgisayar ekranınızı televizyona yansıtabilir, ofisteki bilgisayarınıza bağlanarak MS Office dosyalarınıza ve verilerinize ofise gitmeden erişim sağlayabilirsiniz. Bu özellikler modele göre değişebiliyor. TV modelleri ile farklı platformlara erişim için tek bir kumanda kullanımı yeterli oluyor, sade ve basit bir kullanım ile fark yaratan deneyimler sunuluyor. Samsung televizyon 102 ekran seçenekleri 40 inç genişliği ve 89 cm ile 50 cm boyutlarında bulunuyor. Ürünler arasından seçim yapılırken ekran genişlik ve boyutunun ürünün kullanılacağı ve monte edileceği alana uygun olacak şekilde değerlendirilmesi tavsiye ediliyor. Ekran seçenekleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçim imkânı sağlıyor. Ürünler ekran boyutu, HDMI giriş sayısı, Wi-Fi bağlantısı, USB bağlantısı LED ve QLED teknolojisine göre birbirinden ayrılıyor.

Samsung Televizyon ve LED Ekran Akıllı Donanım Basit Kullanım

Hayatın her bir alanında kendine yer bulan ve kusurları ortadan kaldırmak adına çalışan yapay zekâ teknolojileri artık televizyonları da mükemmelleştiriyor. Akıllı donanımlar ve yazılımlar sayesinde medyaların tüm ayrıntıları eksiksiz bir şekilde iletiliyor ve kusurları ortadan kaldırılarak deneyiminiz daha da iyileştiriliyor. HD, Full HD, 4K ve 8K çözünürlükte farklı modeller bulunabiliyor. Bu sayede daha berrak ve daha net medya oynatabilen televizyonlar yapay zekayla birleşerek yüksek çözünürlükte ve üstün kalitede görüntü ve ses sağlıyor. Tüm bu yeniliklerin ve donanımların yanı sıra ürünler basit kullanım sağlayan oldukça anlaşılır menülere sahip olmasıyla kullanıcıları memnun ediyor. Quantum teknolojisiyle tasarlanan Samsung televizyon modelleri derin kontrastlar oluşturabilmenizi ve ayrıntıları daha çarpıcı bir şekilde görebilmenizi mümkün kılıyor. Gerçekliği tüm detaylarıyla görüp hissedebilmenizi, aksiyonları nerdeyse birebir yaşayabilmenizi sağlayacak görüntü ve ses imkânı bu ürünlerde bulunabiliyor. Farklı teknolojilerle donatılarak geliştirilen bu modeller görüntü ve seslerdeki kusurları ve uyumsuzlukları iyileştirebilen akıllı özellikler sunuyor.

Samsung LED ekran bilgisayar ekranı olarak da kullanılabilecek seçenekler sunuyor. Kablolu ve kablosuz bağlantılar yardımıyla birçok cihazı bağlayarak ekran yansıtma veya veri alışverişi gerçekleştirme mümkün oluyor. Ayrıca gelişmiş modeller uzaktan erişim özelliği ile yakın olmayan cihazlarla bağlantı kurulup dosyaların görüntülenebilmesini sağlıyor. Bu sayede evden çalışmanız halinde ofisinizdeki bilgisayarınıza bağlanabilir ve iş yerinizdeki dokümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz. HDMI kablosu ve USB bağlantısıyla medya oynatabilirsiniz. Modele göre değişmekle birlikte ürünlerde 2, 3 ve 4 HDMI girişi bulunabiliyor. TV’lerin çerçevesiz olarak tasarlanması kusursuz bir deneyim sunuyor. Ultra ince, şık ve zarif tasarımları modern bir görünüm sunuyor. Tizen işletim sistemi desteğiyle donatılan akıllı Samsung televizyon 65 inç modellerinde bulunuyor. 32 inçten 82 inçe kadar geniş ekranlı farklı seçeneklerle dar alanlar için çözüm sunuyor ve yer tasarrufu sağlıyor. Uydu alıcısının ince ve şık tasarımlı TV modellerinde dahili olarak bulunması sayesinde ekstra bir cihaza veya alana ihtiyaç duymuyorsunuz. Ayrıca internetteki platformlara erişebilen Wi-Fi ve Ethernet bağlantıları sayesinde sınırsız medya kaynağına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Akıllı işlemci özellikleriyle hem internet hem de HDMI bağlantılarıyla hızlı işlem yapabilirsiniz. HDMI bağlantısıyla oyun konsolu bağlayabilir, yüksek çözünürlükte akıcı ve uyumlu medyanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca TV kontrolünü sağlayan uzaktan kumandayla uygulamalara ve platformlara erişebildiğiniz gibi oyun konsolunu dahi kontrol edebiliyorsunuz.

Mükemmel Görüş Açısıyla Samsung Televizyon ve LED Ekran

Samsung tüm teknolojik yenilikleri ile kusursuz ürünlerini kullanıcıların hizmetine sunuyor. LED ekran ve televizyon modellerinde nereden bakarsanız o açıdan ideal görünüşü yakalayabilmenizi sağlayan ultra görüş açısı özelliği bulunuyor. Bu özellik ışığı eşit şekilde dağıttığından farklı açılarda bile mükemmel görüş sağlıyor. Böylece evinizde her koltukta aynı kusursuz izleme deneyimini elde edebiliyorsunuz. Ayrıca ürünler arasında telefonunuzu TV’ye dokundurarak film ve müziklerinizi yansıtabileceğiniz modeller bulunuyor. Böylece yüksek çözünürlükte izlemenin ve güçlü hoparlörle sesleri daha berrak dinleyebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca çoklu ekran özellikleriyle ekranı ikiye bölerek izlediğiniz içeriğin yan tarafına telefonunuzun ekranını yansıtabiliyorsunuz. Böylece televizyon izlerken telefonunuzu da takip edebilirsiniz. Kumanda ve menü konusunda oldukça anlaşılır ve basit bir kullanım sağlayan ürünler böylece kolayca kontrol edilebiliyor. Samsung televizyon kanal ekleme modelden modele göre değişmekle birlikte otomatik bir şekilde gerçekleşiyor. Ürünleri birkaç basit ayarla kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Gerçekçi ses ve görüntü kalitesiyle teknolojinin farkını hissedebileceğiniz inovatif modeller hayatınıza yeni deneyimler katıyor ve farklı pencerelerden dünyayı seyredebilmenizi sağlıyor. Bixby sesli asistan ile geliştirilen modellerde televizyonunuzu çok kolay bir şekilde istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Google asistanınızı da bu serideki ürünlerde kullanabiliyorsunuz. Akıllı eşyalarınızı da kontrol edebileceğiniz SmartThings gösterge paneline sahip olan modeller bulunuyor. QLED serisinde bulunan bu özellik ile ışıklarınızı açıp kapayabilir ve buzdolabınızı kontrol edebilirsiniz. Yapay zekâ teknolojilerinden de faydalanan modeller parazitleri azaltabiliyor, görüntüleri netleştirebiliyor ve kontrast ayarını değiştirerek daha kusursuz bir deneyim vadediyor.

Samsung televizyon 82 ekran HD çözünürlük ve LED ekran teknolojisiyle bulunuyor. Bu modeller daha küçük boyutlu ve ince çerçeveli klasik tasarımlarıyla seçenek sunuyor. Farklı dahili uygulamalar ve internet erişimiyle izleme keyfinizi katlamayı hedefliyor. Ayrıca neredeyse tüm modellerinde olduğu gibi bu modellerde de Wi-Fi bağlantısıyla kablosuz internet bağlantısının kolaylığını yaşamanızı sağlıyor. Böylece internetteki video, müzik ve filmlere tek bir bağlantıyla ulaşabiliyorsunuz. Samsung televizyon fiyatları üstün teknoloji ve nitelikli donanımına karşı ekonomik seçenekler sunuyor. Ürünlerin fiyatların modele ve modelin niteliklerine bağlı olarak değişikler olabiliyor. Modeller arasından eviniz veya ofisiniz için seçim yaparken bağlantı özelliği, yapay zeka teknolojisi, boyutlar ve ekran çözünürlüğü gibi kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca siyah, beyaz, gri, karbon ve gümüş gibi renk seçenekleri de bulunuyor ve ev dekorasyonunuza göre bir seçim yapabilmenizi sağlıyor.

Samsung Televizyon ve LED Ekran Dekorasyonunuza Uyum Sağlıyor

Günümüzde tüm ürünler görsel ve dekoratif yönleriyle göz alıcı şıklık sunuyor. Televizyon tasarımlarına da yansıyan bu durum evinizi daha da güzelleştiriyor. Ambiyans modu bulunan serileriyle Samsung ekranı ortama uygun renklerle anlamlı resimleri arka plan olarak ayarlayabilmenizi mümkün kılıyor. Böylece hem dekorasyona uyum sağlıyor hem de saat ve tarih gibi bilgileri de ekrana yansıtıyor. Ayrıca interaktif arka planlar seçerek dekorasyonunuza hareket katabilirsiniz. Sizin için özel olan anlam taşıyan fotoğrafları da arka plan olarak ayarlayabilir, albümünüzü televizyonunuzda sergileyebilirsiniz. TV’nin konu konu grupladığı dünyaca tanınmış özel sanat eserlerini de duvar kâğıdı olarak tercih edebilirsiniz. Samsung televizyon yorumları markanın özel tasarımlar ve üstün teknolojilerle geliştirdiği ürünlerin sağladığı kullanıcı memnuniyetini gözler önüne seriyor. Hem kaliteli hem de güçlü donanıma sahip ürünler şık ve modern tasarımlarla buluşarak evinize yenilik, eğlence ve güzellik katıyor.

Samsung TV ekranları 71 cm ile 40 cm boyutlarında 32 ekran olarak başlıyor ve 82 ekran yani 180 ekrana kadar farklı boyutlarda seçenekler sunuyor. HD, Full HD, 4K ve 8K çözünürlükte TV seçenekleri pürüzsüz, berrak ve canlı bir görüntü deneyimi vadediyor. Çerçevesiz veya ultra ince çerçeveli tasarımlarıyla bulunan televizyonlar estetik görünümlü sınırsız ekran keyfini sunuyor. Ekrana farklı açılardan bakıldığında aynı kalitede görüntü sunan eşsiz donanıma sahip ürünler akıllı teknolojiler ile geliştirerek hayatınızı daha kolay ve eğlenceli hale getirmeyi hedefliyor. Bu akıllı teknolojiler aksiyonları daha gerçekçi, duyguları da hayatın akışında olduğu gibi tüm ayrıntılarıyla yaşamanızı sağlayacak kusursuz ses ve görüntü netliği sunuyor. Farklı platformlara ve yayınlara da erişimin mümkün olduğu akıllı TV’ler birçok dizi, video ve film gibi içeriğe kolayca erişebilmenizi sağlıyor. Avantajlı Samsung televizyon kampanyası ve fırsatları hakkında bilgi edinmek için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Samsung Televizyon Nasıl Ayarlanır?

Samsung televizyon ayarları oldukça basittir. Dil ve tarihi seçerek tamamlanabilen ayarlar modele göre değişiklik gösterebiliyor.

Hangi Samsung Televizyonu Almalıyım?

Samsung televizyonlar ekran boyutu, akıllı özellikler, ekran çözünürlüğü gibi konularda birbirinden ayrılıyor. Modeller arasından ihtiyaç duyduğunuz akıllı özellikleri barındıran ve yerleştireceğiniz alanın boyutlarına uyumlu bir televizyonu tercih edebilirsiniz.

Ev İçerisinde Samsung Tv Nasıl Konumlandırılır?

Samsung televizyonlar sahip olduğu ayak desteği ile televizyon sehpası üzerine koyulabiliyor veya duvara monte edilebiliyor. Duvara monte ederek oturma odasında, mutfakta ve yatak odasında koltuklarınızın karşısına gelecek şekilde yerleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

111 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Çözünürlük
Toplam 24 / 111 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/samsung