Schafer düdüklü tencere ürünleri farklı hacimleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun seçim yapmasına olanak tanıyarak mutfaklardaki yerini alıyor. 4 ile 9 litre arasında değişen, farklı hacimlerdeki tencereler, tekli ve ikili paketlerle alıcı buluyor. Çorba, yemek ve haşlama menüler yapabileceğiniz düdüklü tencere ürünleri, yemeklerin besin değerlerini koruma özelliği ile öne çıkıyor. Hem kısa sürede hem de sağlıklı pişirme vadeden ürünler, pratiklikleri nedeniyle tercih ediliyor. Dünyanın ilk içten kelepçeli düdüklü tenceresi de Schafer etiketi taşıyor. Yemeği karıştırmanın mümkün olmadığı düdüklü tencerelerde pişme esnasında tencere tarafından otomatik karıştırma yapılabiliyor. Ürünler, tüm içeriğin eşit olarak pişmesi sayesinde yemeğin lezzetini artıyor. Tüm ürünlerde kontrol kilidi yer alırken, içindeki hava boşalmadan hiçbir tencere açılamıyor. Bu sayede güven vadeden tencereler; beyaz, kırmızı gibi renklerle estetik de sunuyor.

Schafer Düdüklü Tencere Modelleri

Schafer düdüklü tencere modelleri, Alman mühendisler tarafından tasarlanıyor. Serinin ürünleri 5 güvenlik sistemine sahip tasarımları ile dikkat çekiyor. Buharın tencereden sızmaması, güvenli buhar çıkışı, buhar basıncı değiştiğinde emniyetli çıkış sistemleri tencerelere güvenlik kazandırıyor. Özel conta sistemi ile 2 yıl boyunca yeniliğini koruyan tencereler, paslanmaz çelikten imal ediliyor. Çelik taban; ısıyı eşit emiyor, depoluyor ve dağıtarak eşit ısınma sağlıyor. Böylelikle yemek eşit ısıda pişiyor, çelik tencerelerde sıklıkla rastlanan tabanda bölgesel yanma sorunu yaşanmıyor. Paslanmaz özellikteki kaplama yemeklerin hem sağlıklı hem de hızlı pişmesine yardımcı oluyor. Su ile sürekli temas olmasına rağmen uzun yıllar paslanmadan kullanılabiliyor. Daha lezzetli yemeklerin sırrını veren buharda pişirme teknolojisi için içinde buhar sepeti bulunan düdüklü tencereler de tasarlanıyor. Kimi düdüklü tencereler pişirme saati özelliği bulunduruyor. Yemek pişme süresi ayarlanabilirken, kimi ürünlerde farklı pişirme opsiyonları kullanıcıyı karşılıyor. Et, balık ve sebze için farklı pişirme programları sunan tencereler kullanıcıların mutfaktaki sağ kolu oluyor.

Schafer Düdüklü Tencere Fiyatları

Schafer düdüklü tencere fiyatı ürünün hacmine, özelliklerine, tasarımına göre değişebiliyor. Tencereler çok yer kapamaması adına çıkarılabilir veya katlanabilir kulplar bulunduruyor. Tüm bu özellikler ürünün fiyatını değiştirebiliyor. Dönemsel kampanyalar ile fiyatları farklılaşabilen tencereler, kalitesi ile kıyaslandığında verilen ücreti hak ediyor. Tek elle kontrol edilebilen tencereler en klasik üründen en teknolojik akıllı tencerelere kadar hepsinde pratiklik vadediyor. Çalışırken gürültü yapmayan son teknoloji ürünü düdüklü tencereler, sebzelerin besin değerlerini koruduğu için çocuklu ailelerin gözdesi oluyor. Kapak kapandığında asla hava almayan model, dışarıya da düdük fonksiyonu dışında hiçbir alandan su veya buhar sızımı yapmıyor. Yemeğin taşma ihtimali bulunmuyor. Düdüklü tencereler kullanılırken yoğun hareket ettirmemek, güvenlik kilidi açılmadan zorlamamak tavsiye ediliyor. Buhar basıncı ortadan kalktığında zahmetsizce açılan kapak, ev kadınlarının seçimi oluyor. Bir türlü pişmek bilmeyen bakliyatları bile kısa sürede sofraya getiren tencereler, anne yemeklerinin lezzetini mutfaklara taşıyor.

Yalnız günlük kullanım için değil, çeyizler içinde de yer alan tencereler, şık görünümleri ve işlevsellikleri ile mutfakların olmazsa olmazı haline geliyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve zevklerine göre seçim yapabileceği tencere ürünleri, ailenin kaç kişilik olduğu gözetilerek alınıyor. Küçük aileler için 4 litre seçilirken kalabalık yemekler için 9 litrelik tencereler uygun görülüyor. Güvenlik sebebiyle tencerelerin kulp hizasının üstüne malzeme konulmuyor. Düdüklü tencerede yemek yaparken süre hesabının sıradan tencerelerden daha kısa tutulması öneriliyor. Yoğun basınç ve su buharı ile pişen yemek, neredeyse yarı yarıya kısa sürede hazırlanıyor. Siz de mutfaklarınızı Schafer düdüklü tencere ile donatarak teknolojiyi evinize getirebilir, sofralarınızı daha sağlıklı ve pratik yemeklerle süsleyebilirsiniz. Yapması uzun süren tencere yemekleri ile sizi barıştıracak düdüklü tencereler, pratik kullanımları ile deneyenleri memnun ediyor.

Schafer Düdüklü Tencere Fiyatları

41 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Schafer
  2. Tefal
  3. Korkmaz
  4. Fissler
  5. Emsan
  6. Pierre Cardin
  7. Karaca
  8. Hisar
  9. Tantitoni
  10. WMF
  11. Taç
  12. Tupperware
  13. Aryıldız
  14. Neva
  15. Esse
  16. Cem
  17. İNTER ÇELİK
  18. Hascevher
  19. ÖZKENT
  20. OMS
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Türü
 6. Renk A-Z
 7. Hacim A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Schafer
DSACategoryId/2147483637/22500/17006471
BAŞA DÖN