İçeceklerin uzun süre aynı ısıda kalmasını saklayan termoslar; diledikleri her ortamda sıcak ve soğuk içeceklere erişmek isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Yolda, seyahatte, ofiste, piknikte ve benzeri tüm ortamlarda sıcak ve soğuk içeceklerin ısısı termoslar sayesinde korunuyor. Farklı renk ve modellere sahip Schafer termoslar; son teknoloji özellikleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Geniş ürün yelpazesine sahip Schafer termos modellerini; dilediğiniz boy, renk ve özelliklere göre tercih ederek içeceklerinizin sıcaklık ve soğukluğunu gün boyu koruyabilirsiniz.

Schafer Termos Modelleri

Outdoor etkinliklerinizde en iyi yol arkadaşınız olacak Schafer termos modelleri; pratik kullanımları, sağlıklı iç yapıları, kaliteli ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Çelik konstrüksiyon ve çift duvarlı yapıya sahip olmasından ötürü, içecekler daha uzun sure sıcak ve soğukluklarını koruyabiliyor. Hem sıcak hem de soğuk içeceklerinizin ısısını 12 saatten fazla süre korumayı başaran termos modelleri; teknik özelliklerinin yanı sıra, estetik görünüşleriyle de mutfakların ve outdoor yaşamda çantaların vazgeçilmezi oluyor. Renkli, desenli gövdeleri, zarif detayları, farklı formattaki kapaklarıyla göz dolduran termoslar, hayatı pratikleştiren mutfak gereçleri arasında yerini koruyor. Antibakteriyel iç gövde özelliğine sahip olan termoslar, içeceklerinizdeki bakteri oluşumunu engelliyor. Termos kullanımında sıkça rastlanılan kötü koku durumu da, bu sayede Schafer termoslarında yaşanmamış oluyor. Böylece termosların antibakteriyel özelliği sayesinde saatler sonra bile içeceklerinizi gönül rahatlığıyla, dilediğiniz ısıda tüketebilirsiniz.

Küçük- büyük her türlü boya sahip olan termoslar, boyut alternatifleri sayesinde her etkinliğin kurtarıcısı oluyor. Büyük boyuta sahip termoslar, kalabalık aile ve arkadaş toplantılarında, piknik ve benzeri etkinliklerde tercih edilebilirken; küçük termoslar daha küçük topluluk ve etkinliklerde tercih ediliyor. Ayrıca dışarıya çıkarken, ofise giderken, yürüyüş yaparken kullanabileceğiniz bireysel termos mug'lar da kahve-çay molalarınızı dışarıya taşımanızı mümkün kılıyor. Yanınızda rahatça taşıyabilmeniz için küçük boyutlarla üretilen termos mug ve mataralar; çantanıza kolaylıkla sığıyor. Sırt çantalarının matara bölmesine de rahatlıkla sığan mataralar; okula giden çocuklar için de kullanılabiliyor. Sağlam ve kaliteli kapakları sayesinde termosların içerisindeki sıvı, ani darbelerde dahi dışarıya dökülmüyor.

Schafer Termos Fiyatları

Konfor, kalite ve şıklığı aynı anda sunan Schafer termos fiyatları; boyut ve modele göre değişiklik gösteriyor. Küçük boyutlara sahip termoslar daha düşük fiyatlarla satışa sunulurken, termos boyutu büyüdükçe fiyat da aynı oranda artış gösteriyor. Schafer termoslar; geniş ürün yelpazesi sayesinde her bütçeye hitap eden fiyatlar sunuyor.

Bakteri üretmeyen bir özellik sergileyen termosların, ergonomik ağız yapısına sahip olmaları; kullanımındaki pratikliği gözler önüne seriyor. Termosların taşıdığı ergonomik ağız yapısı özelliği; kolaylıkla doldurulup boşaltılmalarına ve rahatça temizlenmelerine olanak tanıyor. İçerisindeki sıvının lezzetini hiçbir şekilde değiştirmeyen ürünler, termos içerisinde rutubet ve benzeri hiçbir kokuya da sebebiyet vermiyor. Bu sayede gün içerisinde dilediğiniz ortamda kahve, çay, sıcak-soğuk su, bitki çayı, soğuk içecekler gibi meşrubatlara, tat ve ısılarında hiçbir değişim olmadan erişebilmeniz mümkün oluyor.

Termos tercihinde bulunurken; termosu kullanacağınız ortam, kitle gibi özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Daha kalabalık ortamlar için büyük termosları; küçük topluluklar için orta boylu termosları; yürüyüş, seyahat ve benzeri etkinlikler için de bireysel termos-mug'ları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklarınız için de termos mataraları tercih ederek okula giderken içecekleri yanlarında rahat ve sağlıklı bir şekilde taşımalarını sağlayabilirsiniz.

İçecek keyfinizi dışarıya taşıyarak her zaman yanınızda olan ve konforunun yanı sıra şık tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine toplayan Schafer termos modellerini daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Schafer Termos Fiyatları

20 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/236712/schafer