Herkes, mutfağının temiz, düzenli olmasını ve her şeyin yerli yerinde durmasını arzular. Hem yer tasarrufu sağlayan, hem de mutfağınızı derli toplu gösteren sebzelikler her anlamda evinizin yardımcılarıdır. Pek çok çeşit ve boyutta tasarlanan ürünler ile yalnızca mutfağınızı değil, evinizin her alanını düzenleyebilirsiniz. Fidex Home, Hobby Life ve Modelüx gibi farklı markalardan bütçenize uygun bir ürün tercih ederek evinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Sebzelik Modelleri Ve Fiyatları

Sebzelik modelleri boyutları, markaları ve özellikleri ile ilişkili olarak geniş fiyat aralıklarıyla satışa sunulur. Fiyat aralıklarında, ürünün üretildiği ham madde, modelin raf sayısı ya da muhafaza seçenekleri etkilidir. Geniş ürün yelpazesinden, bütçenize ve evinizin gereksinimine uygun bir model bulabilirsiniz.

Plastik malzemeden üretilmiş, mutfak ve diğer pek çok alanda kullanıma uygun bir model ile mutfağınızı derleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ulaşableceğiniz plastik modeller, mutfağınızda hem yer tasarrufu sağlar hem de pratiklik sunar.

Bambu tarzı maddelerden üretilen, çok katlı versiyonlar daha yüksek fiyatlara sunulur. Bu tarz ürünlerin avantajı, bambudan üretilmesi, sağlam yapılı ve uzun ömürlü olmasıdır. Hasır veya hasır görünümlü, metal gövdeli ve sallanır raf sistemli modeller ise tasarım olarak göze hitap eder ve işlevseldirler. Gerek dekorasyon zevkinizi, gerekse ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dilediğiniz sebzeliği inceleyebilir, birbiriyle kıyaslayabilirsiniz.

Sebzelik Nedir?

Sebzelik; mutfak, balkon ya da kiler gibi alanlarda, meyve-sebze gibi yiyeceklerin düzenli biçimde saklanması için kullanılan ürünlerdir. Marka ve üreticiye göre değişerek, çeşitli maddelerden üretilmiş olabilirler. Genel olarak çok katlı, açık raf sistemli ürünler, mutfakta kullanılmayan köşe bölgelere yerleştirilir. Patates, soğan gibi kuru yiyecekler ya da elinizin altında olmasını istediğiniz diğer tüm yiyecekler, bu raflarda muhafaza edilebilir.

Yiyecek saklamanın yanında, balkon ya da kiler gibi alanlarda toparlayıcı, düzenleyici raf olarak da kullanılan ürünler, kullanıldığı bölgenin düzenli görünmesini sağlar. Çok katlı olmaları sayesinde muhafaza edilen yiyecek ya da eşyaların birbirlerine karışmadan saklanmasına ve kolay ulaşılmasına imkan verirler. Dar alanlı evlerde zor ulaşılan bölgelerin kullanılmasını sağlarken, yerden tasarruf etmek isteyen herkes için idealdir. Kapalı sistemli modeller ise, sunduğu tüm bu avantajların yanında, yiyeceklerinizi toz ve kirden korur.

Sebzelik Ne İşe Yarar?

Sebzelikler, genel olarak düzenleme ve muhafaza etmek için kullanılan, çok katlı, açık ya da kapalı raf sistemlerine sahip ürünlerdir. Herkes, düzenli görünen, ihtiyacı olan malzemelere kolayca ulaşma imkanı sunan bir mutfağı olmasını arzular. Birbirinden ayrılmış rafları, çeşit çeşit meyve-sebze, mutfak gereçleri ya da fazla malzemelerin düzenlenmesinde oldukça faydalıdır. Kapalı ve çekmeceli modeller, aynı şekilde düzenli saklama imkanı ve mutfaklarda hijyen yaratır. Dört ya da daha fazla çekmece sayısı ile üretilen bu modeller, ahşap ya da metal gövdeli olabilirler. Açık ya da kapalı bir ürün tercih etmek, tamamen ihtiyacınıza ve tercihlerinize bağlıdır.

Tüm muhafaza ihtiyaçlarınıza cevap veren bu ürünler, kullanım avantajlarının yanı sıra, tasarımları ile dekorasyon aracı olarak da kullanılır. Bambu tarzı malzemelerden üretilen, sallanır raf sistemli modeller, mutfağınızın görünen alanlarında keyifle sergilenebilir. Rengarenk meyvelerle, sebzelerle süslenen raflar, evinize renk katar.

Çekmeceli modeller ise evinizin tasarımına uygun olarak seçilebilir ve dolaplarınız ile bütünlük yaratır. Malzemelerini göz önünden kaldırmak isteyenlerin tercih edeceği bu modeller, zevkli tasarımları ile göze hitap eder. Yalnızca mutfağınızda değil, balkonlarınızda ya da kilerlerinizde de zevkle kullanacağınız bu ürünler, sizlere yer tasarrufu sağlarken, kolaylık ve yeni dekorasyon alternatifleri de sunar.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sebzelik Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 891 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/239208