Siemens Çamaşır Makineleri

Temel beyaz eşyalardan biri olan çamaşır makineleri, farklı modellere ve özelliklere sahiptir. Özellikleri ile farklı kullanıcı kesimlerine hitap eden çamaşır makineleri, sahip oldukları enerji sınıfı, kapasitesi, yıkama programları ve su harcama kapasitesi göz önünde bulundurularak seçilir. Teknik özellikleri ile farklı ihtiyaçlara hitap eden çamaşır makinelerine beyaz eşya üreten markalardan ulaşabilir, Siemens çamaşır makinelerini inceleyebilirsiniz.

Siemens Çamaşır Makinesi

Yenilikçi teknolojileri kullanarak ürettiği elektrikli ev aletleri, beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar ile adını duyuran Siemens, farklı ihtiyaçlara hitap eden çamaşır makinelerine de sahiptir. Modern tasarımlara sahip Siemens çamaşır makineleri arasında her yıkamada doğru deterjan miktarını belirleyen hassas i-Dos sistemi olan ürünler bulunur. Deterjanı eşit ve doğru bir şekilde dağıtan sisteme sahip makineler, etkin yıkama fonksiyonu ve tasarruflu su kullanımı ile tercih edilir.

Siemens marka çamaşır makinelerinin dikkat çeken diğer bir özelliği de, leke çıkarma sistemidir. Akıllı sensör sistemi sayesinde leke türünü tespit ederek yıkama yapan makineler, zorlu lekelere karşı kullanıcıya büyük kolaylık sunar. Aynı zamanda kısa ve hızlı programları ile etkili yıkama yapmaya imkan veren ürünler, ölçülü su kullanımı ve özel kıyafetler için çeşitli programlara sahiptir.

Siemens Çamaşır Makinesi Fiyatları

Siemens çamaşır makineleri, farklı fiyat aralıkları ile müşteriye sunulur. Çamaşır makinelerinin fiyatlarını etkileyen temel unsurlardan biri devir özelliğidir. 1200 ve 1400 gibi yüksek devirli makinelerin fiyatları 1000 devirli makinelerden farklıdır. Siemens makinelerde, enerji sınıfları ve su harcama kapasiteleri de ürün fiyatlarını etkiler. A+++ enerji sınıfına sahip ürünleri bulacağınız markada A+++ enerji sınıfından yüzde 30 daha tasarruflu olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Hassas yıkama özellikleri ve otomatik leke programı gibi fonksiyonlar sunan ürünler, farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Yıkama özelliklerinin yanında sessiz çalışma özelliği de sunan ürünleri inceleyerek, çamaşır makinesi için ayırdığınız bütçeye uygun ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda 7, 8 ve 9 kg. gibi farklı kapasitelere sahip ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Siemens Çamaşır Makinesi Yorumları

Siemens çamaşır makineleri performans ve yıkama programları ile kullanıcıya hitap eder. Kısa yıkama programlarının yanında, geniş yıkama kapasitesi ile yorgan da yıkayabilen makineler, kullanıcıya birçok açıdan kolaylık sağlar. Özel leke çıkarma teknolojisi ve deterjanı etkili bir şekilde kullanma özelliği ile öne çıkan ürünler, kolay ayarlanabilen ve seçilebilen programları ile rahat bir kullanım sunar.

Enerji tasarruflu yapısı ve çamaşır miktarına bağlı olarak su harcama kapasitesine sahip ürünler ise bütçenizi korumaya yardımcı olur. Fiyat ve kalite açısından da müşteri memnuniyetine sahip olan çamaşır makineleri, hızlı programları ile çalışan insanların ihtiyaçlarına hitap eder. Aynı zamanda yüksek devirlerde bile sessiz çalışma özelliğine sahip ürünler tavsiye edilir.

Siemens Çamaşır Makinesi Kullanımı

Farklı teknik özelliklere sahip olan Siemens çamaşır makineleri temelde aynı kullanım prensiplerine sahiptir. Kurulumu yapılan ve prize takılan makine, ilk olarak deterjan eklenerek boş çalıştırılır. İkinci yıkamada ise çamaşırlar rengine, kumaş türüne ve hassasiyetine bağlı olarak ayrılır ve çamaşırların cepleri boşaltılarak metal kısımları içe gelecek şekilde hazırlanır.

Makinenin çamaşır yıkama kapasitesine bağlı olarak uygun ağırlıkta kirli çamaşır, makineye yerleştirilerek makinenin kapağı kapatılır. Çamaşır türüne uygun deterjan, makinenin deterjan bölmelerine doğru şekilde yerleştirilir ve çamaşırlara uygun doğru program seçilir.

Program bittiğinde yıkamanın bittiğini gösteren düğme ya da modele bağlı olarak gösterge alanında programın bittiğine dair bilgi görülür. Kapak açma tuşuna basılarak makinenin kapağı açılır. Çamaşırlar tek tek makinenin içinden çıkarılır ve su musluğu kapatılır.

Siemens Çamaşır Makinesi Fiyatları

21 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siemens
  2. Hotpoint Ariston
  3. Samsung
  4. Arçelik
  5. LG
  6. Vestel
  7. Altus
  8. Bosch
  9. Indesit
  10. Beko
  11. Electrolux
  12. Hoover
  13. Profilo
  14. Finlux
  15. AEG
  16. Grundig
  17. Vestfrost
  18. Franke
  19. Regal
  20. SEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Kontrol Paneli
 6. Enerji Sınıfı
 7. Ek Özellikler
 8. Üretici
 9. Yıkama Kapasitesi
 10. Maksimum Devir Hızı
 11. Kurutma Özelliği
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Su Girişi
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Siemens
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN