Ankastre setler içerisinde; ocak, fırın, mikrodalga fırın ve davlumbaz gibi cihazların bir arada bulunduğu setlerdir. Ankastre kelimesi, gömme anlamına gelir. Bu setlerin en önemli özelliği, mutfağınıza gömme şekilde monte edilmesidir ve mutfaklara şık bir görünüm kazandırmasıdır. Ayrıca ankastre setler, görsel açıdan da birbiri ile uyumlu parçalardan oluşur. Tüm cihazlar benzer renk ve desenlerde üretilmiştir. Farklı özelliklere sahip modellerden oluşan bu setler; farklı ihtiyaçlara, farklı bütçelere ve dekorasyonlara sahip mutfaklara uygun alternatiflerle sizlere sunulur.

Silverline Ankastre Set Modelleri

Silverline ankastre set modelleri içerisinde pek çok alternatif yer alır. Bunlar arasında; fırın, davlumbaz ve ocaktan oluşan üçlü setler en çok üretilen ve tercih edilen setler olarak karşımıza çıkar. Bazı setlerde ise mikrodalga fırın da yer alır. Silverline ankastre set seçenekleri arasında yer alan bazı modellerde 4 gözlü ocaklar yer alırken, bazılarında aynı anda daha fazla yemek pişirilmesine olanak sağlayan 5 gözlü ocaklar da vardır. Renk olarak ise beyaz siyah ve gri gibi mutfaklarda en çok tercih edilen renkler bulunabilir.

Ankastre setler içerisinde bulunan davlumbazlar; mutfaktaki kötü kokuyu emerek dışarı atan, her mutfakta mutlaka bulunması gereken cihazlardır. Farklı emiş gücüne sahip ve çeşitli tasarımlarda davlumbaz modelleri bulunabilir. Bunlar arasında modern dekorasyonların ayrılmaz parçası yatık duvar tipi modeller, cam dekorlu duvar tipi modeller ve konik modeller gibi seçenekler sayılabilir. Ayrıca bacalı ya da karbon filtreli seçenekler de yer alır. Davlumbaz seçerken, mutfağın büyüklüğüne uygun emiş gücüne sahip modeller tercih edilebilir. Bunun yanı sıra renk ve tasarım açısından mutfak dekorasyonu ile uyumlu modeller seçilebilir. Çünkü ankastre setlerin en göze çarpan parçalarından biri davlumbazlardır.

Silverline Ankastre Set Fiyatları

Ocaklar, ankastre setlerde yer alan ve mutfakların en temel eşyalarından biridir. Silverline ankastre setlerde yer alan ocak çeşitleri arasında 4 ve 5 gözlü, doğal gazlı ve LPG’li ocaklar gibi pek çok seçenek yer alır. Ayrıca bu modeller arasında sıvı taşmaları durumunda gazı kesen gaz emniyetli modeller de bulunur. Mutfaklara şık bir hava katan cam yüzeye sahip modeller, yine Silverline ankastre setlerin ocaklarında bulunabilecek özellikler arasında sayılabilir. Ankastre set satın alırken, ailedeki birey sayısına uygun göz sayısına sahip ocak tercih edilebilir. Ayrıca doğal gaz ya da LPG uyumlu olup olmadığına da dikkat etmek gerekir. Mutfağında modern çizgilere sahip bir ankastre set bulundurmak isteyenler için cam yüzeyli ocaklar idealdir. Klasikten vazgeçmeyenler için ise klasik yüzeyli ocaklar tercih edilebilir.

Ankastre setlerin bir diğer elemanı ise fırınlardır. Fırın seçenekleri de yine diğer cihazlarda olduğu gibi oldukça geniştir. Daha hızlı ve lezzetli yemekler pişirmenize olanak sağlayan turbo fanlı fırınlar, emniyet termostatlı fırınlar, gömülebilir düğmelere sahip fırınlar, farklı fonksiyon seçeneklerine sahip fırınlar bunlardan bazılarıdır.

Mikrodalga fırınlar ise, pişirme ve yemek ısıtma süresini kısaltarak hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeyi sağlayan ürünlerdir. Emniyet termostatlı, farklı fonksiyon seçeneklerine sahip ve farklı hacimlerde mikrodalga fırınlar bulunur. Mikrodalga fırınlar, mutfakta zaman harcamayı sevmeyenler, yalnız yaşayanlar ya da çalışan annelerin mutfaktaki baş yardımcısı olmaya aday ürünlerdir.

Çevreye duyarlı çözümler ve yenilikçi tasarımlar ile mutfakları çekici bir yaşam alanı haline getirmeyi misyon edinen Silverline, 1994 yılından beri beyaz eşya alanında üretim yapmaya devam eden bir marka olarak karşımıza çıkar. Silverline ankastre set fiyatları, setin içerisinde yer alan cihazlara ve özelliklerine göre farklılık gösterir.

Silverline Ankastre Set Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Silverline
  2. Ferre
  3. Kumtel
  4. Simfer
  5. Termikel
  6. Eminçelik
  7. Mekappa
  8. Lanova
  9. Ventino
  10. Arçelik
  11. Naturel
  12. Esty
  13. Hoover
  14. Teka
  15. Electrolux
  16. Samsung
  17. Çetintaş
  18. Luxell
  19. Simfer oscar
  20. Vestel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Silverline
DSACategoryId/2147483637/235604/234329
BAŞA DÖN