1997 yılından bu yana pişirici grubu ürünlerle sizlere hizmet veren Simfer, davlumbaz alanında da Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir. Tüm dünyada 146 ülkeye ihracat yapan Simfer, yılların tecrübesi ve kalite anlayışıyla farklı ihtiyaçlar ve farklı zevklere uygun davlumbaz modellerini satışa sunar.

Davlumbazlar, mutfaklarımızda yemek yaparken ortaya çıkan kötü kokuyu ve nemi çekerek temizleyen ve dışarı atılmasını sağlayan cihazlardır. Yemek kokusunun eve yayılmasından rahatsız olan ve yemek buharıyla etrafa yayılan yağdan kurtulmak isteyen herkesin mutfağında mutlaka bulundurduğu bu cihazlar; farklı renk, desen ve teknik özelliklere sahip modellerle sizlere sunulur. Davlumbazların en önemli özelliklerinden birisi, model özelliklerine bağlı olarak sessiz çalışmalarıdır. Davlumbazlar, mutfağınızdaki kötü kokulardan ve nemden kurtulurken rahatsız edici motor sesi yerine, sessiz bir ortamda yemek hazırlamanıza olanak sağlarlar.

Simfer Davlumbaz Fiyatları

Davlumbaz seçerken öncelikle ihtiyaca uygun teknik özelliklere dikkat edilmelidir. Kullanılacak mutfağın büyüklüğü ve havalandırma özellikleri bu konuda önemli bir noktadır. Davlumbazlar, motor günce bağlı olarak farklı emiş güçlerine sahip ürünlerdir. Büyük mutfaklar için emiş gücü yüksek bir davlumbaz tercih edilmelidir. Daha küçük mutfaklar içinse emiş gücü daha düşük davlumbazlar mutfağınızdaki kötü kokulardan kurtulmanıza yardımcı olur. Davlumbazın genişliği, davlumbaz seçerken belirleyici özelliklerden bir diğeridir. Monte edilecek yerin genişliğine dikkat edilmesi gerekir.

Davlumbazların rutin bakımlarının zamanında yapılması, cihazınızı daha uzun süre kullanmanıza imkan sunar. Simfer davlumbazların bazı modellerinde otomatik filtre doluluk uyarısı yer alır. Bu uyarı, filtre dolduğunda sizi uyararak davlumbazınızı en üst kapasitede kullanmanıza olanak sağlar. Alüminyum yağ filtreleri, davlumbazların en önemli parçalarından biridir. Bu filtreler zaman zaman temizlenerek davlumbazın daha sağlıklı çalışması sağlanabilir. Temizlenmeyen alüminyum yağ filtreleri hem davlumbazınızın iyi çalışmasına engel olur hem de yangın riskine neden olabilir.

Simfer davlumbazların bazı modellerinde yer alan dokunmatik paneller, hem şık hem de kolay kullanım avantajı sağlayan özelliklerden biridir. Yine bazı modellerde yer alan fonksiyonel uzaktan kumanda özelliği ile mutfakta nerede olursanız olun davlumbazınızı uzaktan kumanda edebilirsiniz. Davlumbazların aydınlatma tertibatları, hem dekorasyonunuza hoş bir detay katar hem de günün her saatinde yemek yaparken ocağınızı daha rahat görmenizi sağlar. Simfer davlumbaz çeşitleri arasında, ankastre setlerle uyumlu tasarımlara sahip modeller de yer alır. Birbiri ile uyumlu parçalardan oluşan ankastre setler; modern mutfaklarda en çok tercih edilen beyaz eşya grupları arasında yer alır. Her zevke ve her ihtiyaca göre farklı özelliklere sahip onlarca seçeneğe sahip Simfer davlumbaz modelleri, her bütçeye hitap edebilecek çeşitliliğe de sahiptir. Simfer davlumbaz fiyatları; davlumbazın emiş gücüne, büyüklüğüne, tasarımına ve diğer teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Simfer Davlumbaz Modelleri

Kalabalık ailelerden yalnız yaşayanlara kadar her mutfak için bir davlumbaz modeli, Simfer davlumbaz modelleri arasında mutlaka bulunur. Teknik özelliklerinin çeşitliliğinin yanı sıra, renk ve tasarım açısından da pek çok alternatif Simfer davlumbaz çeşitleri arasında yer alır. Modern mutfakların vazgeçilmez rengi siyahtan; klasikten vazgeçemeyenlerin rengi beyaza, oval camlı modellerden yatık duvar tipi modellere kadar pek çok seçenek vardır. Davlumbazlar, mutfak dekorasyonlarının en çok göze çarpan parçalarından biridir. Mutfağın dekorasyonuna uygun renk ve çizgilerde bir davlumbaz modeli tercih ederek tarzınızı mutfağınızda da yansıtabilirsiniz. Simfer’in yatık duvar tipi davlumbazlarından desenli cam davlumbazlar, modern çizgileri ile dikkat çeken ürünlerdir. Mutfağında sıra dışı dizaynlardan hoşlananların severek kullanabileceği bu modeller, turbo fonksiyon özelliği ile de oldukça kullanışlı ürünlerdir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Simfer Davlumbaz Fiyatları

Beyaz
Siyah
Inox
Konumseçilmedi
Hava Debisi (m3/sa)
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/simfer