Ev ve işyerlerinin mutfakları gün içerisinde en sık ziyaret edilen yaşam alanlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Kullanıcılar gün içerisinde yedikleri tüm yiyecek ve içecekleri mutfakta fırın ya da ocakta hazırlıyor. Yemek pişirme sırasında rahatsız edici kokular ortaya çıkabiliyor. Bu kokuları önlemek adına davlumbazlar üretiliyor. Mutfaklarda ocakların üst kısmına monte edilerek kullanılan davlumbazlar mutfakta yemek yapma sırasında oluşan kirli havayı içerisine çekiyor. Elektrik gücü ile çalışan davlumbazlar yemek yaparken oluşan ağır kokuları filtreliyor. Diğer odalara yemek kokusunun gitmesini önleyen davlumbazlar sayesinde kullanıcılar rahat şekilde nefes alabiliyor. Türkiye merkezli çalışan Simfer markası beyaz eşya üretimi yapıyor. Geniş bir ürün gamına sahip olan Simfer ankastre ürünler, solo ürünler, ısıtma ve soğutma cihazları, dondurucu ve soğutucular üretiyor. Simfer davlumbazlar hem tasarımları hemde teknolojik özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Simfer davlumbaz karbon filtre sayesinde baca çıkışı olmayan mutfaklarda kullanılabiliyor. Simfer davlumbaz beyaz, siyah ve gri renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Simfer davlumbaz tuş takımı veya dokunmatik şekilde tasarlanıyor. Simfer davlumbaz çeşitlerini Hepsiburada ile kapsamlı şekilde inceleyerek sizin için uygun olan modele karar verebilirsiniz. 

Simfer Davlumbaz Özellikleri

Güncel teknoloji kullanarak tasarlanan Simfer davlumbazlar özellikleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Uzaktan kumanda özelliğine sahip olan davlumbazlar ile kullanıcılar oturdukları yerden kıpırdamadan ayar değişikliği yapabiliyor. Kademeli emiş gücü ayarına sahip olan Simfer davlumbazlar ile yavaş ya da hızlı şekilde ortamdaki hava değişimi sağlanıyor. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan davlumbazlar unutulsa dahi kendini kapatıyor. Simfer davlumbazlar değiştirilebilir parçalara sahip olduğu için tek bir parça değişikliği ile uzun vade kullanım sağlıyor. Simfer davlumbaz seti kullanıcıların beklentileri ve istekleri dikkate alınarak tasarlanıyor. Farklı boyutlarda tasarlanan Simfer davlumbazlar hemen hemen her mutfağa uyum sağlayabiliyor. Simfer davlumbazlar duvara ya da tavana rahatlıkla monte edilerek kullanılabiliyor. Mutfaklardaki istenmeyen kötü kokuları yok eden Simfer davlumbazlar kullanıcıların keyifle yemek yapmasını mümkün kılıyor. Yemek yapmayı bir hobi haline dönüştüren Simfer davlumbazlar; soğan kavururken, balık pişirirken ya da kızartma yaparken oluşan tüm kötü kokuları dakikalar içerisinde yok ediyor. 

Simfer Davlumbaz Modelleri

Simfer davlumbaz modelleri şık tasarımları, teknolojik özellikleri ve bütçe dostu fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Geniş kullanıcı kitlesine hitap eden Simfer davlumbazlar fonksiyonel özellikleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ayarlamalı çekiş gücüne sahip olan davlumbazlar ihtiyaç duyulan ölçekte çalıştırılabiliyor. Farklı renklerde ve materyallerde tasarlanan Simfer davlumbazlar her kullanıcının ihtiyacına yanıt verebiliyor. Son dönemlerde modern mutfaklarda sıkça tercih edilen Simfer dokunmatik duvar tipi davlumbazlar şık tasarımları ile ilgi çekiyor. Siyah, beyaz gibi farklı renk çeşitliliğine sahip olan davlumbazlar her mutfak dekorasyonuna uyum sağlayabiliyor. Dokunmatik ekrana sahip olan davlumbazlar pratik bir kullanım sunuyor. Kademeli çalışma sistemine sahip olan Simfer davlumbazlar istenilen ayarda çalıştırılabiliyor. Örneğin; yoğun kokulu gıda yemekleri pişirilirken davlumbaz yüksek kademe seçiliyor, hafif kokulu yemekler için ise düşük kademeli ayar tercih edilebiliyor. Simfer 5 kademeli davlumbaz 5 farklı çalışma fonksiyonuna sahip. 5 farklı çalışma fonksiyonu yavaştan hızlıya doğru artış gösteriyor. Simfer mekanik piramit tipi davlumbazlarda kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Simfer davlumbaz çeşitleri arasında; klasik, modern, ankastre ve rustik modeller yer alıyor. Simfer ankastre davlumbazlar 5 kademeli turbo mod özelliğine sahip. Turbo mod özelliği sayesinde Simfer davlumbaz yağ ve kızartma kokusunu yaklaşık 8 dakikada yok ediyor. Bu sayede kullanıcılar daha az elektrik harcayarak bütçesinden tasarruf edebiliyor. Yüksekliği ayarlanabilir özelliğe sahip olan Simfer davlumbazlar mutfaklarda gereksiz alan kaplamıyor. Simfer cam davlumbazlar diğer modellere kıyasla görsel olarak daha estetik duruyor. 

Simfer Davlumbaz Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Simfer davlumbazlar tasarımlarına ve özelliklerine göre farklılaşıyor. Bu sebeple Simfer davlumbaz satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler bulunuyor. Simfer davlumbazlar farklı teknolojik özelliklere sahip oluyor. Bu özelliklerinin her birinin gözden geçirilmesi tavsiye ediliyor. Örneğin; dokunmatik davlumbazlar pratik ve konforlu bir kullanım sunuyor. Birden fazla çalışma pozisyonuna sahip olan davlumbazlar mevcut. Geniş bir seçenek olmasını isteyen kullanıcılar 5 farklı çalışma kademesine sahip olan davlumbazları değerlendirebiliyor. Simfer davlumbaz seçiminde enerji sınıfı da önem arz ediyor. A+ enerji sınıfında çalışan Simfer davlumbazlar tercih edilerek hem çevre hemde bütçe korunabiliyor. Simfer davlumbaz seçiminde teknolojik özellikler kadar tasarım da önem arz ediyor. Farklı renk seçenekleri ile tasarlanan davlumbaz modelleri arasından kullanıcılar kendi mutfaklarına uyum sağlayan ürünü tercih edebiliyor. 

Simfer Davlumbaz Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Simfer davlumbaz kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Öncelikle davlumbazın kurulum aşamasında yetkili kişilerden yardım alınması tavsiye ediliyor. Aksi bir durumda yanlış işlem yapılırsa cihaz arızalanabiliyor. Alevlenme ihtimaline karşılık olarak davlumbazın etrafında perde, temizlik bezi veya havlu bulundurulmaması tavsiye ediliyor. Alevlenme gibi bir problem yaşandığında davlumbazın fişinin prizden çekilmesi öneriliyor. Ayrıca davlumbaz temizliği ya da bakımı yapılırken de fişe takılı olmaması gerekiyor. Simfer davlumbaz bacasının kısa tutulması ve az dirsek kullanılması öneriliyor. Çünkü borular kısa olduğunda hava akışı daha hızlı sağlanıyor ve istenen sonuca daha hızlı ulaşılıyor. Bu durumda enerji tasarrufu sağladığı için bütçeyi olumlu anlamda etkiliyor. Davlumbaz filtresinin belli aralıklarla değiştirilmesi gerekiyor. Bu süre her davlumbaz modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Değişim süresi aşılırsa davlumbazın alevlenme riski artıyor ve havayı düzensiz çekmeye başlıyor. Buda davlumbazın çalışma performansını büyük bir oranda düşürüyor. Simfer davlumbaz kablolarının zarar görmemesi için sıcak yüzeylere değdirilmemesi gerekiyor. Çünkü sıcak yüzey kabloyu aşındırabiliyor ve elektrik çarpma tehlikesi oluşturabiliyor. Simfer davlumbazın herhangi bir parçasında değişiklik yapılması gerektiğinde gene aynı markanın uyumlu parçalarından yararlanılması tavsiye ediliyor. 

Simfer Davlumbaz Fiyatları

Simfer davlumbaz fiyatları tipine, genişliğine, hava debisine, rengine, şekline, kademe sayısına göre değişiklik gösteriyor. Simfer davlumbaz filtre fiyatları da farklı seçeneklerden oluşuyor. Hepsiburada’nın beyaz eşya ankastre ürünleri kategorisinde yer alan Simfer davlumbazlar farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Simfer davlumbaz modelleri en yeniler, artan fiyat, en çok satanlar, azalan fiyat, ürün puanı, değerlendirme sayısı, beğeni sayısı şeklinde sıralanabiliyor. Simfer davlumbazlar hem kendi aralarında hemde farklı markalarla özellik ve fiyat yönünden karşılaştırılabiliyor. Kullanıcılar karşılaştırma işlemi sonucunda kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine hitap eden davlumbaz modeline ulaşabiliyor. Simfer davlumbaz için araştırma yapılırken en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirlenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar davlumbaz için ayırdıkları bütçenin dışına çıkmadan alışverişlerini tamamlayabiliyor. 

Simfer Davlumbaz İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş sitelerinde elektronik ürünler için dönem dönem indirim ve kampanyalar düzenlenebiliyor. Aynı şekilde Simfer davlumbazlar için de cazip fiyatlı teklifler bulunabiliyor. Simfer davlumbaz satın almak isteyen kullanıcıların olası indirim ve kampanyalara göz atması tavsiye ediliyor. “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmında yer alan Simfer davlumbaz indirimleri ile kullanıcılar bütçelerinden tasarruf edebiliyor. Simfer davlumbaz kampanyalarına ise “Kampanyalar” bölümünden ulaşılabiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Simfer Davlumbaz

27 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Beko
Vestel
Silverline
Ferre
Teka
Franke
Ukinox
GL General
Esty
Kumtel
Profilo
Altus
Simfer
Termikel
Alveus
Faber
Çetintaş
Beyaz
Siyah
Antrasit
Gri
Inox
Bej
Gümüş
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Genişliği
Toplam 27 / 27 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?