Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge

Sinbo
549,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (9)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

787,00 TL
788,00 TL
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030
•Multi cyclone filtre sistemi •1.5 L toz hazne kapasitesi •Hava çıkış filtresi •Motor koruma filtresi •Otomatik kablo sarıcı •Yatay park pozisyonu •270 W emiş gücü •5 m kablo uzunluğu •6.5 m çalışma yarıçapı •890 W -Aksesuarlar; Yer aparatı, Kenar-köşe aparatı, Metal boru

Elektrikli süpürgeler çoğu kullanıcının günlük hayatta sıklıkla kullandığı ev aletleri arasında yer alır. Yerdeki tozları temizlemekte yardımcı olan bu süpürgeler sayesinde evde temizlik yapmak kolaylaşır. Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge, haznesi sayesinde tozları uçtan uca temizleyerek kullanılan yerin temiz olmasını sağlar. Haznesi olması ve toz torbası olmaması sebebiyle kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilir. Ergonomik oluşu sayesinde çok fazla yer kaplamaz. Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge, otomatik kablo sarıcı sayesinde düğmeye bastığınız anda kabloyu içine çekerek ürünü kolayca toplamanıza yardımcı olur.

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge Özellikleri

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge, multi cyclone filtre sistemi sayesinde ortamda istenmeyen tüm toz, kir, kırıntı gibi şeyleri haznesine çekerek kullanılan ortamın temizlenmesine yardımcı olur. Oldukça kolay bir şekilde kullanılan bu ürün ekonomik oluşu nedeniyle de çoğu kullanıcı tarafından tercih edilir. Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge yorumlarına bakıldığında özellikle torbasız olması yönünden tercih edilen bir ürün olduğu görülür. Çekim gücü oldukça kuvvetli olan bu ürün sayesinde koltuk, halı, ahşap gibi yüzeylerdeki tozları oldukça kolay temizler. Hava çıkış filtresi dışarıya toz bırakmaz. Otomatik kablo sarıcı sayesinde tek bir düğmeyle kablo haznesine yerleşir. 5 metre kablosu olan bu ürün sayesinde uzun mesafedeki yerleri bile kolaylıkla süpürebilirsiniz. Yer aparatı, kenar-köşe aparatı ve metal borusu olan bu ürün oldukça kullanışlı olup uzun ömürlü olması nedeniyle de birçok kullanıcı tarafından tercih edilir.

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge Avantajları

Sinbo SVC-8610 elektrikli süpürge, ergonomik yapısı ve fazla ses çıkarmayan özelliği sayesinde her yere kolaylıkla taşınır ve günün her vaktinde temizlik yapabileceğiniz bir üründür. Çekim gücü kuvvetli olan bu ürün yerdeki tozları uçtan uca temizleyerek kullanılan yerin temiz olmasında yardımcı olur.Hazneye biriken toz ve kirleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bütçe dostu olan bu ürün çoğu kullanıcı tarafından beğeniyle tercih edilir. Kenar-köşe aparatı sayesinde ulaşamadığınız yerdeki tozları rahatlıkla süpürebilirsiniz. Halı, koltuk gibi ürünlerin üzerlerini kolaylıkla süpürebileceğiniz bu ürünler sayesinde zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Fazla ses çıkarmaması sayesinde etrafta gürültü kirliliği yaratmayan bu ürünle, günün her saati evinizi temizleyebilirsiniz.

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge fiyatları markaya göre belirlenir ve fiyat performans ürünüdür. Elektrikli süpürge pratik bir ürün olup çoğu kullanıcı tarafında beğeniyle tercih edilir.Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge en ucuz şekilde almak için indirimleri takip edebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bütçe dostu olan bu ürün sayesinde evinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hem ekonomik hem de ergonomik olan bu ürün haznesine çekilen tozların kolay temizlenmesiyle ön plana çıkar. Torbasız oluşu sayesinde kolay temizlenir ve çoğu kullanıcı tarafından tercih edilir. Motor koruma filtresi ile çekilen tozlar motora zarar vermez ve bu sayede ürün uzun süre kullanılır. Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge satın almak için indirimleri takip edebilir ve Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge Haznesi Geniş Midir?

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge haznesi 1.5 L toz kapasitesine sahiptir. Evinizin her köşesini kolaylıkla temizleyeceğiniz bu ürün küçük-orta büyüklükteki evler için daha kullanışlıdır. Torbasız olan bu ürün haznesi temizlenerek kullanılır.

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge Kullanışlı Mıdır?

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge, ergonomik ve her bütçeye uygun olması bakımından kullanışlı bir üründür. Günlük kullanımda oldukça etkilidir.

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge Tasarruflu mudur?

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge, elektrik enerjisi kullanır. Çekim gücünü ayarlayabileceğiniz bu süpürge ne kadar yüksek çekimde kullanılırsa o kadar enerji harcar. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında tasarruflu bir ürün olduğu görülür.

Sinbo SVC-8610 Elektrikli Süpürge Özellikleri

Hepa Filtre Yok
Motor Gücü (watt) 890
Ses Seviyesi (dB) 80
Su Haznesi Yok
Ürün Rengi Mavi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002VUUXX
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön