Temelleri 17 yıl önce atılan Sleepy, ilk olarak çocuk bezi üretmeye başlar. Dünya genelinde farklı ülkelere çocuk bezinin dışında yetişkinler için hasta bezi ve ıslak temizlik ürünleri ihraç ederek ekonomiye katkı sağlar. Son teknolojinin imkanlarını üst seviyede kullanan marka, sağlık sektörüne yeni bir soluk getirir. Marka, bebek bezi külot bez, kadın pedi, ıslak havlu ve hasta bezlerinde gereken hijyeni sağlamayı hedefler. Anlam olarak Sleepy ne demek dendiği zaman uykulu olarak çevrilebilir. Gece uyku sırasında kullanıma uygun ürünler, tüm gün hijyenin sağlanması için de tercih edilir. Her kullanıma hitap edebilecek yeterliliğe sahip Sleepy ürünleri, günlük yaşamdaki temizlik anlayışını farklı bir boyuta taşır. Her bir ürün, temiz ve sağlıklı yaşamın bir parçası haline gelir. Yaşam kalitesini artıran ürün çeşitlerinin yer aldığı Sleepy bebek bezi, farklı yaş gruplarındaki bebeklerin günlük hijyenini destekler. Yenidoğandan 3-4 yaş aralığına kadar kullanımı olan bezler, bebeklerin daha sağlıklı büyümelerine destek olur. Yüksek kapasitede emiş gücü olan bezler, bebeklerin günün her saatinde rahat hareket etmelerini sağlar. Ağırlığının dört katına kadar sıvı emme kapasitesi oluşturan bezleri, tüm gece boyu güvenle kullanabilirsiniz. Hassas ciltlere özel esnek bel bantları sayesinde konfor sağlayan Sleepy hasta bezi, her yaş kullanımı için farklı ebatlarda satılır. Tekstil dış yüzeylere sahip sıvıyı hızlı emen özel tabakalarla güçlendirilmiş bezler, ıslaklık gösterge kısmıyla yaşamınıza konfor kazandırır.

Farklı Numaralara Sahip Sleepy Özellikleri

Bebek ve yetişkin bezlerinde farklı kullanımlara özel ürünler, konforun artmasına katkıda bulunur. Sızdırma yapmayan esnek yan bantları sayesinde bebeğinizin cildi gün boyu kuru kalır. Hassas ve çabuk tahriş olan ciltlerin dokusunu koruyarak pişik oluşumunu önleyen Sleepy 5 numara bezler, 11 ile 18 ay arasındaki bebeklere uygundur. Sızdırmaz bantlarından destek alarak gece ve gündüz kullanımına uygun hale gelen ürünler, bebeklerin hareketli yaşamına uyum sağlar. Saf su kullanılarak dokunan Sleepy 4 numara, doğal bambu özleri içerir. Maxi boy olarak üretilen bez, 7-14 kilo arasındaki bebeklerin gelişimine uygundur. Yumuşak dış yüzey ve organik pamuk lifleriyle güçlendirilen ürünler, renklendirici ve kimyasallar içermez. Hipoalerjenik yapısı, kızarıklık ve pişik oluşumunu engelleyen önemli özellikleri arasında yer alır. Gece külodu ve günlük bez olarak sunulan Sleepy 6 numara, lavanta yağının ferahlatıcı etkisine sahiptir. 15 saate varan kuruluk güvencesi sağlayan ürünler, tüm gece boyu rahat etmenizi sağlar. İçerisinde farklı sayıda Sleepy 3 numara bebek bezi olan paketler, %100'e varan geçirgenliğe sahiptir. Paraben, sls, klor ve parfüm içermeyen bezler, 4 ile 9 kilo arasında bebeklerin kullanımına uyumludur. Hem bebek hem de yetişkinlerin kullanımı için özel teknolojilerle üretilen bezleri, günlük yaşamınıza rahatlık kazandırmak için tercih edebilirsiniz. Güçlü emicilik özelliği ile özel yaşamınıza konfor sağlayan Sleepy yetişkin bezi, sızdırmaz bariyerlere sahiptir. Tekstil dış dokusu, vücuda adapte olan yapısıyla günlük yaşamda daha aktif olmanızı sağlar. Ayrıca Sleepy kozmetik kişisel bakım ürünleri geniş kullanım hedefiyle marka tarafından geliştirilmiştir.

Günlük Hijyenin Vazgeçilmezi Sleepy Islak Ürünler

Bebek ve yetişkinlerin ihtiyaçlarına hitap eden bezlerin dışında Sleepy ıslak mendil ürünlerinde de kaliteyi önceliğine alır. Günlük kullanımlarda ve bebeklerin alt temizliklerinde en büyük yardımcınız olan ıslak mendiller, hoş kokuları ile tercih edilir. Her bir pakette çoklu olarak satılan mendiller, hijyenik ve hipoalerjenik yapılarıyla sağlık için uygundur. İdeal boyutlarıyla her kullanıma uyumlu olan mendiller, farklı ve özel kokulara sahiptir. Daha kalın yapıda olan Sleepy ıslak havlu, genişliği ile günlük hayatın her alanında kullanıma uygundur. Sensitive ve zeytinyağlı olarak iki farklı koku seçimi sunan havluları evinizde ve ofislerde güvenle kullanabilirsiniz. Günün her anında size hijyenik ortamlar oluşturan Sleepy kullananlar tarafından da beğenileri kazanır. Mendil ve havlu ürünlerinde insan sağlığını ön planda tutan marka, temizlik ve hoş kokuyu aynı ürünlerde bir araya getirir. Dokusu ve kalitesi ile farkını hissettiren tüm ürünler, sağlık için zararlı paraben ve alkol gibi katkı maddeleri içermez. Bebeklerin havuz ve deniz aktivitelerine konfor kazandıran Sleepy mayo bez, külot şeklindeki tasarımıyla konfor sağlar. Islaklığı gördüğünde şişmeyen iç dokusu sayesinde deniz keyfine her zaman devam edebilirsiniz. Her bebeğin gelişimine uygun ölçülere sahip bezler, kız ve erkek çocukların kullanımına uygun olarak üretilir. Farklı amaçlar için özel emici yüzeylerle desteklenen Sleepy ped yorumları ve kullanımları ile değişen müşteri kitlesine hitap eder.

Her Kullanımda Fark Yaratan Sleepy Fiyatları

Bebek ve yetişkin bezlerinin seçiminde öncelikli olarak kilo ve boy oranları dikkate alınır. Markanın tüm kullanımlar için değişik özelliklerle donatılan bezleri, organik ve çevre dostu ürünlerden elde edilir. Performansıyla olduğu kadar bütçelere uygun seçimleriyle de öne çıkan Sleepy fiyat aralığı ile de farklı kullanımlara hitap etmeyi başarır. Bebek ve yetişkin ürünlerini belli dönemlerde yapılan Sleepy indirim zamanlarında satın alarak bütçe tasarrufu oluşturabilirsiniz. Sağlıklı materyallerden üretilen her bir ürün, bebeklerin hassas tenlerini koruma altına alır. Mükemmel kuruluk hissi veren Sleepy kampanya süreçlerinde diğer dönemlere göre daha avantajlı fiyatlardan satın alınır. Kalite ve ekolojik dengeye uyumlu ürün yelpazesi olan marka, kadın hijyenik ürünleri kategorisinde de üstün nitelikli pedleriyle beğenileri kazanır. Sleepy ped fiyat ve avantajları sayesinde özel günlerinizi konforlu olarak geçirmenizi sağlar. Bionatural özellikli yumuşak dokunun tercih edildiği pedler, günlük hayatı kısıtlamadan doyasıya hareket özgürlüğü oluşmasına destek olur. Hem günlük hijyenin oluşmasında hem de özel gün ve gecelerde kullanılan ürünler, sızdırmaz dokusuyla rahat bir gün geçirmenizi sağlar. Her yaşa uyarlanan tüm ürünleri bulabileceğiniz Sleepy online üzerinden dilediğiniz boy ve ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Bebek ürünlerinden hasta bezlerine kadar geniş aralıkta ürün çeşidi olan markayı satın alırken, hassas ciltlere uygun kategorisini de inceleyebilirsiniz.

Sleepy 7 Numara Hangi Yaşa Hitap Eder?

Farklı bez sayısı olan paketlerde satılan Sleepy 7 numara en ucuz seçeneklerle bütçenize uygunluk gösterir. 20 ile 30 kilogram ağırlıklara sahip bezler, ıslaklığı anında emen vegan özlerle dokunur. Cırt cırt bantları sayesinde tekrar tekrar kapatılabilen yan bantlar, ergonomik yapısıyla bebeğinizin cildine zarar vermez.

Günlük Sleepy Pedler Nasıl Kullanılır?

Günlük yaşamda hissedilen ıslaklık için üretilen Sleepy günlük ped, kuruluk istenen zamanlarda kullanıma uygundur. İç çamaşırının gün boyu kuru ve temiz kalmasına yardımcı olan pedler, acil durumlarda da kurtarıcı olan ürünlerdir. Markanın kaliteli ve yumuşak dokusuyla dikkat çeken ürünler, hijyenin tam olarak sağlanmasında tercih edilir.

Gece Kullanılan Sleepy Ürünleri Var mıdır?

Geniş arka yüzeyleri, uzun yapısı ve yanlara kadar gidebilen kanatları sayesinde konforlu uyku sağlayan Sleepy gece ped, yüksek emiciliğe sahiptir. Uyku sırasında sızıntı yapmayan ürünleri yoğun günlerde tercih edebilirsiniz. Ultra ince yapısına karşılık yüksek emilimi olan pedler, gece uykularını bölmek istemeyen müşterilere hitap eder.

Pratiklik Sağlayan Sleepy Cep Mendili Nerelerde Kullanılır?

Markanın, organik doğal pamukla kullanılarak üretilen mendilleri çanta ve ceplerde işlevsellik oluşturur. Limon, okaliptüs, sirke ve kekik kokularının doğallığını sunan Sleepy cep mendili, her yerde hijyenin oluşmasını sağlar. El, yüz ve vücut temizliğinde kullanılan ürünlerin her bir paketinde 15 tane ıslak mendil yer alır. Her biri farklı kokuların ferahlığını sunan ürünler, kişisel temizliklerde sıklıkla tercih edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...