Sleepy Mayo Bez

Tuvalet eğitimi başlamamış olan bebeklerin en temel ihtiyaçları arasında bebek bezi yer alır. Her yaştan bebeğin ihtiyacına uygun üretilen bu bezler, sıvıyı emerek çocukların konforlu ve rahat gün geçirmelerine olanak tanır. Son yıllarda bebeklerin hem kullanım kolaylığı elde etmesi hem de rahat olabilmesi açısından büyük avantaj sunan Sleepy mayo bez modelleri vardır. Söz konusu seçenekler hem evde hem tatil beldelerinde bebeklerin rahat edebilmesine olanak sağlar. Bu sebeple, anne ve babalar çocukları için en ideal tercih olan Sleepy mayo bez modellerinden satın alır. Geleneksel bebek bezine kıyasla, pratik yapıda olan bu ürünler, tek kullanım özelliği ile dikkat çeker. Bu durum bebeklerin konforunu sağlamanın yanı sıra anne ve babaların da işini bir hayli kolaylaştırır. 

Emiş hızı yüksek olan Sleepy mayo bez modelleri sayesinde bebeklerin poposu gün boyunca kuru kalır. Özellikle havuz ve deniz keyfi yapacak olan bebekler, mayo bezler sayesinde alt bölümlerinde bir ağırlık hissetmezler. Bunun dışında mayo bezler ile hijyenik bir kullanım elde ederler. Mayo bez seçenekleri her bebeğin ihtiyacına uygun olabilmek açısından farklı boyut ve yaşlara sahip olur. Bunlar arasında ilk sırada, Sleepy mayo bez 3-4 beden yer alır. Bu ürün konforlu ve rahat yapısı ile ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında sayılır. Belirli kg ve boy aralığına sahip olan bebeklere, söz konusu mayo bez tercih edilir. Bu sayede bebek hem ev ortamında hem tatil beldelerinde hem de dışarı da aşırı konforlu olur. 

Sleepy mayo bez modelleri arasında farklı yaşlara hitap eden seçeneklere rastlamak da mümkün olur. Bu seçenekler arasında Sleepy mayo bez 4-5 beden vardır. Söz konusu ürün de farklı boy, kilo ve ebada sahiptir. Bu sayede ilgili ebatlara hitap eden bebeklere hitap eder. Aynı şekilde Sleepy mayo bez 5-6 diğerlerine kıyasla daha büyük boyuta sahiptir. Bu da belirli yaş ve kilo aralığındaki çocuklara hitap etmesine olanak sağlar. Mayo bebek bez modellerinin her biri su geçirmeyen özel yapısı ile dikkat çeker. Bu sayede bebeklerin gün boyu kuruluğun tadını çıkarmaları mümkün olur. Sleepy mayo bez seçenekleri her bebeğin ihtiyaçları arasında yer alır. Pişik vb. problemlerin yaşanmaması ve bebeklerin gün boyunca konforlu durması için bu ürünlere sıklıkla ihtiyaç duyulur. Sleepy bebek mayo bez fiyatları ürünlerin kalitesine, adedine ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Her yaş aralığı da mayo bebek bez fiyatları konusunda doğrudan etkili olur. Söz konusu ürünler arasından bütçenize hitap eden modeli seçerek siz de bebeklerinizin konforunu arttırabilirsiniz. 

Sleepy Mayo Bez Çeşitleri ve Özellikleri 

Sleepy mayo bez çeşitleri her bebeğin yaşına, kilosuna ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için farklı seçeneklere ayrılır. Bu sayede ebeveynler bebeği için ideal seçimi yaparak onları mutlu etmeyi başarır. Sleepy mayo bez 6 numara belirli yaş aralığındaki bebeklerin kullanıma uygundur. Söz konusu bebek bezi 0-6 yaş grubundaki çocukların hem kişisel hem de ruhsal gelişimleri açısından en ideal ürün olur. Çocuğun vücut mahremiyeti ile önemini anlaması için küçük yaşlardan itibaren bu algının oluşturulması gerekir. İlerleyen senelerde kimliklerini oluşturabilmeleri açısında da bu bezler birer yardımcı olur. Aynı şekilde Sleepy mayo bez 5 numara sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ebeveynlerin söz konusu bez türünden satın alarak bebek ve çocuklarına saygı göstermeleri önem arz eder. Bu durum sağlıklı bir bilince sahip olabilmeleri açısından da oldukça önemlidir. 

Sleepy mayo külot bez her yaş grubundan çocuğa hitap edebilecek seçenekleri içerir. Su geçirmeyen ve çişi çabucak emen bu özellik ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Söz konusu ürünler içerisinde 10’lu, 15’li ve 12’li adetler mevcuttur. Bu sayede çok daha hesaplı olan ürünler, kilo ve yaş açısından her çocuğa hitap eder. Sleepy mayo bez 4 numara da sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Hem havuz hem de deniz keyfini doruklara kadar yaşamak isteyen çocuklara hitap eder. Bu ürünlerden satın alırken mutlaka çocuğunuzun yaşını ve kilosunu göz önünde bulundurmalısınız. Bununla beraber, ne amaçla satın aldığınızı da bilerek seçmelisiniz. Ürünlerin altında yer alan açıklamaları okuyarak en ideal olan ürünün hangisi olduğuna karar verebilirsiniz. Yıkanabilir özelliğe sahip olan modeller hem iç hem de dış yapısıyla bebeklerde alerji oluşumunu önler. Bununla beraber bakteri oluşumunu da önleyen ürünler çocukların sağlıklı kullanabilmesine olanak verir. Bu ürünlerde kullanılan mikro fiber kumaş oldukça sağlıklıdır. 

Sleepy Bebek Mayo Bezi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Sleepy bebek mayo bezi çeşitleri her bütçeye ve kritere cevap verebilmek üzere tasarlanır. Her ebeveyn çocuğunun ihtiyacına, beklentisine, yaşına ve kilosuna uygun olan modeli rahatlıkla bulabilir. Sleepy bebek mayo bezi hem deniz hem de havuz gibi ortak kullanıma açık olan yerlerde kullanılmaya uygundur. Böyle alanlarda hijyen ve temizlik hususlarına dikkat edilmesi gerektiğinden bebek mayo bezleri, bunu neredeyse tek başına gerçekleştirir. Bebeklerin söz konusu ortamlardan bakteri ve mikrop kapmamaları için bebek mayo bezlerinden kullanılması önem taşır. 

Sleepy bebek mayo bezleri su geçirmeyen ve sızdırmayan yapısı ile bebeklerin gün boyu rahat etmesine olanak sağlar. Bebeklerin hem cildini hem de idrar yollarının suyla temasının önüne geçer. Bu sayede, kısa süreli bile olsa sağlıklı bir önlem alınmış olur. Yüzmek için tasarlanarak çocuğun konforu ve sağlığını ön planda tutan Sleepy bebek bezleri ile keyif dolu anlar yaşamak mümkün olur. Bebeklerin gündelik yaşamda kullandığı bezler, yapıları ve üretilen malzemeleri gereği hem deniz hem de havuz için ideal değildir. Çocuk bezlerinin içeriğinde kullanılan malzemeler sıvıyla şişerek bebeğe rahatsızlık verir. Bu durum da çocuğunuzun tuvaletinin dışarıya akmasına ve onun mikrop, bakteri kapmasına sebebiyet verebilir. İşte bu noktada mayo bebek bezleri, su geçirmeyen ve bebeklere konfor sağlayan yapısı ile dikkat çeker. Bebekler mayo bezler ile gün boyunca konforlu ve sağlıklı zaman geçirir. 

Sleepy Mayo bebek bezini seçerken mutlaka aşağıdaki seçeneklere dikkat edilmelidir. Bunlar; 

  • Sleepy mayo bezin çocukların kilosuna ve yaşına uygun olduğundan emin olunması gerekir. Bebeğin bedeniyle uyuşmayan bir bez onun konforsuz bir gün geçirmesine neden olduğu gibi sızıntılara da sebebiyet verir 
  • Bebekler için kullanılan günlük bezlerin boyutunda bir Sleepy mayo bez tercihinde bulunabilirsiniz. Söz konusu bezlerin ne dar ne de gevşek olmasına dikkat etmelisiniz 
  • Sleepy mayo bebek bezi iki seçeneğe ayrılır. Bazıları tek kullanım sağlarken kimisi yeniden kullanabilme imkanı sunar. Eğer tatili uzun olacaksa, yeniden kullanabilen mayo bezlerden satın almanız ideal olur. Bu sayede bezi yıkayıp tekrardan çocuğun kullanımına bırakabilirsiniz. Kısa süreli veya günübirlik tatiller için de tek kullanımlık bezlerden satın almanız gerekir
  • Sleepy mayo bez seçenekleri tek renge sahip olduğu gibi farklı desenleri ve cıvıl cıvıl renkleri içerir. Bu seçenekler arasından bebeğinize hitap eden modeli alabilirsiniz

Sleepy Mayo Bez Faydaları 

Sleepy mayo bez çeşitleri hem ebeveynleri hem de çocukları mutlu eder. Sürekli ıslak bir beze temas etmek zorunda kalan çocukların gündelik yaşamı etkilendiği gibi tatilleri de zehir olabilir. İşte bu noktada, Sleepy bebek mayo bez ıslak bezle sürekli temasta kalmalarını önler. Mayo bebek bezlerin en güzel faydalarından biri esnek yan bariyerleri içeriyor olmasıdır. Külot biçiminde tasarlanan bu ürünler, yan bariyerlerinin koruyucu özellik göstermesinden ötürü tüm sızıntıları önler. Bu sayede olası kazaların da önüne geçilmesine yardımcı olur. Sleepy mayo bez seçenekleri içerisinde mikro tanecikler kullanılır. Sleepy mayo külot bez 4 numara, söz konusu ürünler hareketli bebekler için rahatlıkla alınabilir. 

Bebeği havuzdan veya denizden çıkardıktan sonra mayo bezini giydirdiğiniz gibi çıkarmanıza da gerek kalmaz. İhtiyacınız kalmadığında bu bezi kenarlarından yırtıp çıkarabilirsiniz. Bu sayede hem sizin hem de bebeğinizin konforlu olması mümkün olur. Bu ürünler, son yıllarda anne ve babaların yüksek memnuniyetle aldığı bezler arasında yer alır. Hijyen hassasiyeti ön planda olan modeller, tek renk olabildiği gibi renkli tasarımları ve eğlenceli figürleriyle de çok sevilir. Genelde çocukların ilgisini çektiğinden hiç çıkarmak istememelerine neden olur. Sleepy ürünleri su geçirmez özelliğe sahip olmasının yanı sıra, hava almasıyla da beğenileri toplar. Ürünlerde genelde geri dönüşüme giden malzemeler tercih edilir. PVC malzeme kullanılmadığı için bebeğin sağlığına ve konforuna özen gösterilir. Tek kullanımlık bezler kadar emici olmasa da ürünlerin ağırlaşmasını önler. Bu sayede bebekler tarafından kullanımı hiçbir şekilde zor olmaz. 

Sleepy Mayo Bez Fiyatları 

Sleepy mayo bez fiyatları ürünün adedine, boyutuna, özelliğine ve modeline göre farklılık gösterir. Söz konusu ürünler her yaş grubuna hitap edebilmek üzere çeşitli boylarda üretilmiştir. Bu durum ise, Sleepy mayo bez fiyatı üzerinde doğrudan etkili olmuştur. Bunun dışında tek kullanımlık bez seçenekleri ile birkaç kullanımlık bez fiyatlarının arasında fark vardır. Söz konusu fark, desenli ve desensiz ürünlerde de geçerli olur. Söz konusu ürünler nefes alabilir yapısı ve su geçirmeyen özellikleri ile son derece kullanışlı olur. Ayrıca ürünler pamuktan elde edildikleri için çocuklara üstün konfor ve rahatlık sunarlar.

Sleepy mayo külot bez 5 numara junior fiyatları ile diğer boyutlardaki ürünlerinki farklıdır. Söz konusu ürünlerin bazıları çamaşır makinesinde pratik bir şekilde temizlenebilir. 60 derece ısıya dayanıklı olan mayo bezleri, sıklıkla çamaşır makinesine atılabilir. Bebek için özenle hazırlanan bu bezler her bütçeye ve kritere cevap verir. Siz de seçeneklere göz gezdirerek bebeğinize hitap eden modeli alabilirsiniz.

Sleepy Mayo Bez Kaliteli mi?

Sleepy mayo bez su geçirmeyen ve nefes alabilir yapısı ile konfor sağlar. Ayrıca yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi, çocuklara ekstra rahatlık sunar. Bunun dışında hem gündelik yaşam hem de tatil beldelerinde kullanıma uygundur.

Sleepy Mayo Bez Renkleri Neler?

Sleepy mayo bez çeşitleri hem ebeveynlere hem de çocuklara hitap eder. Tek renk seçeneklerin dışında hayvan figürlü ve cıvıl cıvıl modellere rastlamak da mümkündür.

Sleepy Bebek Mayo Bez Ne işe Yarar?

Bebeklerin gündelik yaşamda kullandığı bezler, yapıları ve üretilen malzemeleri gereği hem deniz hem de havuz için ideal değildir. Çocuk bezlerinin içeriğinde kullanılan malzemeler sıvıyla şişerek bebeğe rahatsızlık verir. Bu durum da çocuğunuzun tuvaletinin dışarıya akmasına ve onun mikrop, bakteri kapmasına sebebiyet verebilir. İşte bu noktada mayo bebek bezleri, su geçirmeyen ve bebeklere konfor sağlayan yapısı ile dikkat çeker. Bebekler mayo bezler ile gün boyunca konforlu ve sağlıklı zaman geçirir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sleepy Mayo Bebek Bezi

3 ürün listeleniyor
Molfix
Huggies
Prima
Yourbestchoice
EKS Ticaret
Sleepy
Tidoo
Canbebe
Jenny & Willy
Swimmies
Fotoğraflı Değerlendirme
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?