Solgar, sağlıklı yaşam felsefesi ilkeleri gözetilerek kurulmuştur. Marka, hızlı ve yoğun yaşam gerektiren kent hayatına yetişemeyen insan vücudunun sağlıkla bu ritme uyum sağlaması için üretilen ürünleri ile tanınır. Spor yapmanın, sağlıklı beslenmenin ayrılmaz bir parçası olan besin ve vitamin takviyeleri Solgar çatısı altında tüketicilere sunulur. 1947 yılından bu yana hizmet veren marka, kaliteli, yenilikçi ve bilime dayalı besin destekleri sunmayı misyonu olarak kabul eder. 

Solgar'ın Tarihi 

Yüksek potansiyelli doğal multivitaminler ve mineral takviyeleri üreterek kurulan Solgar, alerjen maddeleri içermeyen takviyeleri kullanıcılarla buluşturan ilk markadır. Tuz, nişasta ve şeker gibi alerjenler besin takviyelerinden 1968 yılında çıkarılmıştır. Ürün içeriklerinde koruyucu, yapay tatlandırıcı ve kokulandırıcı maddeler bulunmaz. Sadece doğal içeriklerle hazırlanan formüller şişelenir. Dünyanın ilk vejetaryen besin kapsülleri, standardize edilmiş ilk bitki preparatları Solgar'ın ürünüdür. İlk non-gmo soya ürünleri, Nutri-Nano teknolojisi ile üretilen platinium seri markanın ürün yelpazesini genişletir. Günümüzde 500'ü aşan ürünü, 55 ülkede faaliyet gösteren dağıtım ağıyla bir dünya markası olan Solgar, tüketiciler ve sektör uzmanları tarafından verilen onlarca ödülle başarısını taçlandırmıştır. 

Solgar Ürün Çeşitleri 

Solgar markası ürünleri ilaç değildir. Tedavi amaçlı kullanılmaz. Solgar besin destekleri, bitkiseller, mineraller, özel takviyeler ve vitaminler olarak kategorize edilir. Bitkisel ürünler tamamen bitkisel içeriklerle beslenmeye katkı sağlar. Kök ekstreleri, bitki yaprakları, tohumları kullanılarak hazırlanan bitkisel ürünler kapsül formundadır. Mineral ürünler, genellikle farklı mineralleri bir arada bulunduran karşımlar olarak sunulur. Her bir kapsül mineral eksikliğini tamamlamaya yardımcıdır. Özel takviyeler kompleks formdaki içeriklerdir. Vitaminler de yine kapsül halinde, cam şişede tüketicilere sunulur. Marka 1978 yılından bu yana kurduğu Solgar Besin Araştırma Merkezi (Solgar Nutritional Research Center) ile araştırmalarına devam etmekte ve yeni ürünlerle her geçen gün ürün gamını genişletmektedir. 

Solgar Etiket Güvencesi 

Solgar ürünlerinin içeriklerinin etiket ile aynı olduğunun güvencesini verir. Besin değerleri, içerikler, son kullanım tarihleri, etken maddeler, içerilen maddenin miktarı, alerjen uyarılar tamamen doğrudur. Tüketiciler, güvenle etiket değerlerini baz alarak seçim yapabilir. Belirlediği altın standartlar ile diyetisyen, doktor ve laboratuvar teknisyenlerinden oluşan kadrosu ile hazırlıklarını sürdüren marka, üretimini son teknoloji tesislerde gerçekleştirir. Dünyanın dört bir yanındaki 5 farklı dağıtım merkezi bulunduran marka, bu sayede dünyanın her yerine taze ürün sunar. Kutular özel olarak dizayn edilmiştir. Kapsüllerin ısıya, ışığa ve neme dayanıklılığını sağlayacak amber veya yeşil cam şişeler kullanır. Plastik şişe veya suni köpük asla Solgar markasında bulunmaz. Çevre sağlığına duyarlı paketlemeye özel gösterir, Solgar ürünlerinin sunulduğu hiçbir kutu çevreye zararlı değildir. 

Besin Desteği Kullanımı

Solgar ürünlerinin birkaçı kronik bir hastalık veya düzenli kullanılan bir ilaç olmadığında rahatlıkla kullanılabilir. Eğer kronik bir hastalık mevcutsa veya düzenli kullanılan ilaçlar varsa kullanım öncesi doktor danışmanlığı alınması önerilir. Eğer tablet içmekte zorlanan kullanıcılar varsa, tableti kırarak veya kapsülleri havanda döverek toz halinde yutabilir. Kapsülleri açarak kullanmak da mümkündür. Şişeler açıldıktan sonra içinde yer alan pamuk çıkarılmalıdır, ürün ağzı kapalı olarak oda sıcaklığında, mümkünce ışık almayan bir dolapta saklanabilir. Son kullanım tarihine dek güvenle tüketmeniz mümkündür. Bazı vitamin veya kompleks içeriklerin muhafazası için buzdolabı gerekebilir. Ürün kutusunda veya prospektüsünde yazılan not dikkate alınarak muhafaza koşulları sağlanmalıdır. 

Siz de Solgar markasının vitamin, mineral, özel takviye ve bitkisel kapsüllerini Hepsiburada'da bulabilirsiniz. Hemen sepete ekleyerek dilediğiniz besin takviyesini satın alabilir, siparişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Solgar

623 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Sepette Kampanyalı Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön