Sunny Buzdolapları

Gıdaları soğuk tutarak bozulmadan saklamak için üretilen buzdolapları gelişen teknoloji ile değişir. Kullanıcı ihtiyaçlarına hitap eden teknik özellikleri ile farklı modellere sahip olan buzdolaplarını beyaz eşya markalarından temin edebilirsiniz. Özellikle ebatları değişiklik gösteren buzdolabı modellerini Sunny markasından inceleyebilirsiniz.

Sunny Buzdolabı

Ürettiği televizyonlardan elektrikli süpürgelere kadar birçok alanda başarısını kanıtlayarak Türkiye’nin en büyük üçüncü elektronik cihaz üreticisi haline gelen Sunny, farklı ihtiyaçlara hitap eden buzdolabı modellerine sahiptir. Sunny buzdolaplarında mekanik ısı kontrol sistemi, sessiz çalışma özelliği ve çevre dostu tasarıma sahip olan ürünler bulunur. Özellikle yeni nesi buzdolaplarında LED ekranlı kontrol paneli ve başarılı iç aydınlatma sistemi ile öne çıkan ürünler yer alır. Gıdalara kolay erişim imkanı veren çok yönlü raf dizaynları ile kolay kullanılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Yüksek sıcaklıkta alarm özelliği sunan ürünler ise gıdaları doğru şekilde saklamanıza imkan verir.

Sunny buzdolapları arasında açık kapı alarmı gibi özelliklere sahip ürünler de bulunur. Su sebili ve kapı içi buz yapma bölmesi olan buzdolaplarına da markanın ürünleri arasından ulaşabilirsiniz.

Sunny Buzdolabı Modelleri

Sunny buzdolapları arasında kombi tipi, buzluk bölümü üstte bulunan buzdolapları ve mini buzdolapları bulunur. Kombi tipi buzdolaplarında geniş ve çekmeceli buzluk bölümüne sahip ürünler yer alır. Küçük iç hacmi ile tek kişilik evlere uygun olan kombi tipi buzdolapları dışında, buzluk kısmı üstte bulunan modeller arasında daha geniş hacimli ürünlere ulaşabilirsiniz. Çift kapılı buzdolaplarının derinliğini inceleyebilir, kalabalık aileler için geniş hacimli ürünleri tercih edebilirsiniz. Kullanım özelliklerinin yanında beyaz ve gri renk seçeneklerine sahip ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz.

Ev tipi buzdolapları dışında ofislerde kullanıma uygun buzdolabı modellerine de ulaşabilirsiniz. Masa altına sığabilen küçük ebatlı ürünleri ile birlikte daha geniş ebatlı mini buzdolapları da ürünler arasında yer alır.

Sunny Buzdolabı Fiyatları

Farklı özellikleri ile çeşitli ihtiyaçlara cevap veren Sunny buzdolaplarının fiyatları, modellerine bağlı olarak değişiklik gösterir. No frost kombi tipi buzdolapları özelliklerine bağlı olarak uygun fiyatlar ile yer alır. Küçük ailelere hitap eden kombi tipi buzdolapları, A+ enerji sınıfına dahil olduğu için enerji tasarrufu etmenize imkan verir. İki kapılı buzdolaplarında ise hacimleri ve soğutma performansları farklı olan ürünler bulunur. Fiyatları da hacimlerine bağlı olarak değişen Sunny buzdolapları arasında, su sebili özelliği olan ürünlerin fiyatları diğer modellere oranla daha yüksektir. Çizilmeye karşı dayanıklı inox buzdolapları ise farklı bütçelere hitap eder.

Sunny marka buzdolapları arasında yer alan mini buzdolapları cazip fiyatlara sahiptir. Ofis kullanımına uygun yüksek soğutma kapasitesine sahip ürünlerin kullanış özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. A enerji sınıfına sahil olan mini buzdolaplarını karşılaştırarak uygun fiyatlı ürünleri seçebilirsiniz.

Sunny Buzdolabı Nasıldır?

Sunny buzdolapları arasında özellikle ofis tipi buzdolapları öne çıkar. Ofiste kullanıma uygun tasarımları, hızlı soğutma özellikleri, masa veya dolap altına yerleştirmeye uygun ebatları ile kullanıcı memnuniyetine sahip olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda cazip fiyatları ile tercih edilen mini buzdolapları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

4-5 kişilik ailelere hitap eden no frost buzdolapları ve çift kapılı buzdolapları ise açık kapı alarmı ve yüksek sıcaklık alarmı gibi özellikleri ile öne çıkar. Rahat kullanımlı esnek kapak rafları ve raf dizaynı ile tercih edilen modeller arasında su sebili gibi işlevsel özellikleri olan ürünler ilgi çeker. Teknik özelliklerinin yanında sade ve yalın tasarımları ile dikkat çeken buzdolapları arasında beyaz ve metalik gri renklerine sahip ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz.

Sunny Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sunny
  2. Vestel
  3. Samsung
  4. Liebherr
  5. Siemens
  6. Altus
  7. Hotpoint Ariston
  8. Profilo
  9. Arçelik
  10. Bosch
  11. LG
  12. Beko
  13. Grundig
  14. Regal
  15. Electrolux
  16. Hitachi
  17. Uğur
  18. Franke
  19. Indesit
  20. Sharp
  21. Vestfrost
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Kontrol Paneli
 6. Ürün Tipi
 7. Dondurucu Özelliği
 8. Enerji Sınıfı
 9. Ses Seviyesi (db)
 10. Toplam Net Hacim
 11. Üretici
 12. Ürün Rengi
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı
 • Marka Sunny

Buzdolapları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN