Sunny LED TV Televizyonlar

Televizyon seyretmek vazgeçilmezlerinizden biri ise yüksek çözünürlüğü olan, kaliteli bir cihaza ihtiyaç duyarsınız. Haberleri, hava tahminlerini öğrenmek, eğlenceli yayınları izlemek, eğitici, bilgi verici belgeselleri seyretmek, Sunny LED TV ile daha zevkli hale gelir. Son teknolojik gelişmelere göre üretilmiş olan Sunny televizyonunuz sayesinde ailece sorunsuz ve yüksek kaliteli bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.

Sunny LED TV Fiyatları

Her yaş grubunun kendi merakına ve zevkine göre programlar seyrettiği televizyonların görüntü kalitesi, çözünürlük seviyesi, öncelikle aranan niteliklerin başında gelir. Renkleri güzel, parlak ve canlı olarak gösteren, objelerin görüntüsünü net olarak ileten Sunny LED TV çeşitleri, seyir keyfini en yüksek seviyeye çıkarır. Filmlerin sinema tadında izlenebilmesi için ekranın büyüklüğü ve televizyonun net görüntü vermesi çok önemlidir. İncecik, az yer kaplayan Sunny LED televizyonlar, kaliteli görüntü vermesi, yüksek çözünürlüğü ve netliğiyle televizyon seyretme keyfinizi ikiye katlar. Ekran ebatları 19" / 48 cm ile 56" / 142 cmarasında değişen Sunny LED televizyon modelleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Futbol maçlarını zevkle izleyebilir, galibiyet sevincini televizyon başında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Otobüs, minibüs, panelvan gibi motorlu taşıtlarda kullanılabilen ve 12 volt çakmak adaptörüyle çalışan küçük boy LED televizyonlardan, evinizin salonunda kullanabileceğiniz büyük boy LED TV'lere kadar farklı modelleri ihtiyacınıza uygun olarak inceleyebilirsiniz. Kaliteli ses, yüksek kontrast oranı, full HD desteği, USB bağlantısı, PC bağlantısı, teletext desteği gibi daha pek çok teknik özellikleri taşıyan Sunny LED televizyonları tek tek inceleyerek fiyat yönünden karşılaştırabilirsiniz. Üstün özelliklere sahip olan televizyonunuzla seçtiğiniz filmler ile evde sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Değişik büyüklükteki mekanlar için tasarlanan farklı ekran boyutlarında, birbirinden özel televizyon modeli arasından, istediğiniz fiyatta ve istediğiniz büyüklükteki ürünleri bulabilirsiniz.

Sunny Markası Hakkında Bilgi

1979 yılında girişimci Hayrettin Atmaca tarafından kurulan Atmaca Elektronik A.Ş., Sunny markasını oluşturmuştur. Marka adıyla televizyon, uydu alıcısı, süpürge, ısıtıcı, çaycı, kettle gibi elektrikli ve elektronik ürünler imal etmeye başlamıştır. Süreç içinde vergi rekortmenliğine varan başarılar elde eden şirket, televizyon dışında küçük elektrikli ev aletleri üretimiyle de aranan markalardan biri haline gelmiştir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firma, Türkiye'nin en büyük elektronik üreticilerinden biridir.

Firma, 110 bin metrekare kapalı alanda bulunan tesislerde üretim yapar. Üstün teknolojiyle donatılmış tesisler, İstanbul'da bulunur. Yüksek kalitede ve çok sayıda üretim ihtiyacına uygun montaj hatlarıyla her geçen gün gelişimini sürdürür. Şirket, ülkenin üçüncü geniş kapasiteli tesisine sahiptir. Türkiye çapında satış sonrası hizmet merkezi sayısı 400'den fazladır. Türkiye sınırları dışına da ürün gönderen şirketin 42 farklı ülkeyle bağlantısı vardır. İhracat alanında önemli başarılar elde etmiştir. Sürekli değişen ve yenilenen tüketici beklentilerine uyum sağlamak amacıyla, Ar -Ge çalışmalarına ağırlık veren firma, çağın teknolojisini yakalayan televizyonlar üretmeyi sürdürür.

84 inçe kadar dijital uydu alıcılı TV çeşitleri ve Sunny android uydu alıcıları imal eder. Sunny LED TV serilerinde ekran boyutları; 19 inçten 84 inçe kadar değişen pek çok televizyon üretir. Şirket, TURQUALITY® Programı çerçevesinde, “2012 Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülü”'nü kazanmıştır. 2011 yılında aldığı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine uygun olarak çevre dostudur ve ekolojiye zarar vermeden üretim geliştirir. Atmaca Elektronik, yıllarla büyüyen üretim ve pazarlama tecrübesi ve binden fazla çalışanıyla, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmayı sürdürmüştür. Sosyal sorumluluk bilincine ve etik değerlere önem ve öncelik vererek kaliteli, garantili cihazlar üretir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sunny Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/sunny