Taşınabilir Amfili Hoparlörler

Ev sinema sisteminden profesyonel iş yerlerine kadar birçok farklı ortamda kullanılan taşınabilir amfi hoparlör, kaynaktan gelen ses dalgalarını güçlendirerek sesin daha yüksek çıkmasını sağlar. Parti, düğün gibi etkinliklerin yanı sıra eğitim ve iş toplantılarında da kullanımı artan cihazlar, pratik bir yapıya sahiptir. Tasarımı ile elde kolayca taşınan ve farklı ortamlara götürülebilen amfi hoparlör çeşitleri, teknik özellikleri ve modelleri ile farklı kullanıcılara hitap eder. Özellikleri ve nitelikleri ile farklılık gösteren taşınabilir amfi hoparlör çeşitlerini inceleyebilir, farklı markaların ürünlerini donanımsal açıdan inceleyebilirsiniz.

Taşınabilir Amfi Hoparlör Modelleri

Taşınabilir amfi hoparlör modelleri arasında toplantı amfisi, çok fonksiyonlu ürünler, 2’li amfi ses sistemleri, mikrofonlu ürünler ve daha birçok model bulunur. Şarj edilebilir bataryası ve harici hoparlör çıkışları ile birçok farklı etkinlikte ideal bir kullanım sağlayan telsiz mikrofonlu modeller, kurulum gerektiren yapıları ile öne çıkar. Özellikle kolay bir kullanıma sahip olduğu için tercih edilen modeller; USB girişi, SD kart okuyucu yuvası ve Wireless VHF servis aralığı nitelikleri ile farklı kullanıcılar için işlevsel bir tasarıma sahiptir. Mikrofonlu amfiler arasında iş ve eğitim kurumlarına özgü üretilen ürünler de yer alır. Büyük toplantı salonlarında, konferans salonlarında ve dersliklerde sesin duyulması için kullanılan modeller; USB girişi, FM desteği ve SD kart yuvasına sahiptir. Mikrofon özelliğinin yanında kulaklık desteğine de sahip olan modeller, iş yerlerinde başarılı bir kullanım sunar. Teknik özelliklerinin yanında estetik tasarımlarıyla da farklılık gösteren ürünlerin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Eğlence sektöründe ya da kişisel amaçlı kullanılabilen modeller arasında multimedya amfili ürünler de yer alır. Frekans tepkisi, eko fonksiyonu ve RMS gücü ile eğlence sektöründe kullanmak için ideal olan modellerin, hoparlör değerini öğrenerek amfinin ses gücü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Taşınabilir amfiler arasında öne çıkan çok fonksiyonlu ses sistemleri ise kapalı alanlarda ya da açık havada yapılan spor faaliyetlerinde kullanılır. Güçlü ses çıkış özelliği ile orta büyüklükteki miting alanlarında başarılı sonuçlar verir. Aynı zamanda bluetooth özelliği bulunan modeller telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlara bağlanabilir ve ses kablosuna ihtiyaç duymadan müzik dinleme keyfi sunar. Pratik kullanımlı ve teknisyen gerektirmeden kurulumu yapılabilen modellerin ölçülerini inceleyebilirsiniz.

Taşınabilir Amfi Hoparlör Fiyatları

Teknik nitelikleri ile farklı kullanıcılara göre üretilen taşınabilir ürünlerin fiyatları da ürünlere paralel olarak değişir. Multimedya amfi ses sistemleri fiyatları ile farklı bütçelere hitap ederek benzer modellerden ayrılır. Özellikle sahnede kullanım için tasarlanan modeller çeşitli iş yerlerinde başarılı bir kullanım sunar. Teknik özelliklerinin yanında ahşap dış kabin yapısı ile dikkat çeken modellerin bağlantı özellikleri gibi farklı niteliklerini de öğrenebilirsiniz. Çok fonksiyonlu taşınabilir amfi hoparlör fiyatları ise daha caziptir. Kullanım özellikleri ile hem kişisel kullanıma hem de iş yerlerinde kullanıma uygun olan modeller değişik tasarımlara sahiptir. Çok fonksiyonlu ürünler arasında ışıklı disko topu ve gitar girişi bulunan ürünleri eğlence mekânlarında tercih edebilirsiniz.

Amfi ses sistemleri arasında miting gibi alanlarda kullanıma uygun olan ürünler fiyatları ve fonksiyonel yapıları ile öne çıkar. Özelliklerine uygun fiyatlarda tüketiciye sunulan ses sistemleri, kablosuz mikrofon özelliği ve bataryası ile elektriğin olmadığı ortamlarda kullanılabilir. Uygun fiyatlı modeller arasında ise eğitim amaçlı cihazlar ve el telsizli modeller yer alır. Kullanım amacına göre farklı özelliklerde üretilen eğitim ve iş amaçlı amfi hoparlörlerin fiyatları ise birbirine yakındır. Eğitim amaçlı modellerde daha kolay kullanılan, fonksiyonel ve modern tasarımı ile dikkat çeken ürünlerin fiyatlarını inceleyerek kendinize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taşınabilir Anfi Hoparlör

1581 ürün listeleniyor
Bearrt
Xinhang
Xhang
Magicvoice
Sharplace
Gazechimp
Htun
Flameer
UltraTekno
Westa
Kaito
Tecsun
B Baosity
Eton
Powermaster
Prettyia
Amazon
Behringer
Gold Audio
Coofbe
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 1581 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?