Tefal Buhar Kazanlı Ütü

Geniş su haznesine sahip olan buhar kazanlı ütüler, kazana doldurulan bol miktarda suyun ısınması ile çalışır ve çok daha hızlı ve ekonomik bir ütüleme sağlar. Normal ütülerden farklı olarak yoğun buhar gücü üreten buhar kazanlı ütüler, zorlu kırışıklıkları güçlü basınç oluşturan buhar sistemiyle kolayca açar. Kazanda bulunan su çok hızlı ısındığı için ütünüzün ısınması da çok kısa sürer. Çok gözenekli taban yapıları sayesinde bol buhar çıkışı sağlar ve en zorlu kırşıklıkları bile kolayca düzleştirir.

En İnatçı Kırışıkları Kolayca Düzleştiren Tefal Buhar Kazanlı Ütüler

  • Tefal'in benzersiz teknolojilerle donatarak ürettiği Pro Express serisi buhar kazanlı ütüler, 2600 W güçle çalışır. Yüksek buhar gücü, şok basınç özelliği, dikey buhar, çizilmeye dayanıklı taban, boş depo detektörü, sürekli dolum, konforlu sap, yüksek basınçlı kaynama ve tek tuşla kontrol edilebilme özelliği sayesinde en inatçı kırışıklar üzerinde olağanüstü etki sağlayarak mükemmel kalitede presleme işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. Özel bir ayarlama gerektirmeyen elektronik tasarımı ile ütülediğiniz kıyafetin yanmaması veya sararması için en ideal sıcaklık seviyesine ulaştığında otomatik olarak kapanır ve hem kendini hem de kıyafetinizi koruma altına alır. 
  • Pro Express serisi buhar kazanlı ütülerde bulunan Durilium Airglide Autoclean taban teknolojisi, kumaş üzerinde yağ gibi kayıp giden yapısıyla en hassas yüzeylerde dahi üst düzey performans gösterir. Son derece kullanışlı bir tasarıma sahip olan ütüler, kilitli mekanizmaları sayesinde ütü işlemi bittiğinde güvenli ve pratik bir biçimde taşınır ve muhafaza edilebilir. Pro Express serisi buhar kazanlı ütülerde bulunan kireç toplayıcı özelliği, buhar kazanında zamanla oluşan kireci biriktirir ve ütünüze zarar vermesine engel olur. Protect System, sızıntıları ve su damlalarını buharlaştırarak kıyafetlerinizde su damlası lekesi oluşmasını önler. 
  • Tefal Pro Express serisi buhar kazanlı ütülerde bulunan akıllı buhar teknolojisi, ütünüzün hareketine göre buhar salınımı sağlayarak benzersiz bir ütüleme deneyimi sunar. 6 ile 8 bar arasında buhar basıncı oluşturan buhar kazanlı ütü modelleri, kıyafetlerinize profesyonel verimlilikte presleme yapar. Ütülenmesi zor kalın kumaşlar ya da bir türlü düzleşmeyen inatçı kırışıklarda 650g/ dakika ile 340g/dakika arasında değişen yoğunluğa sahip yüksek basınçlı buhar gücü ile şok buhar çıkışı sağlar.
  • Tefal'in Care serisi buhar kazanlı ütüleri, sahip olduğu zengin işlevsel özellikleri sayesinde zahmetsiz ve etkili bir presleme performansı gösterir. Yüksek kapasiteli geniş su haznesi, ütünüzün uzun süre boyunca kesintisiz olarak çalışmasını sağlar. Care serisi buhar kazanlı ütülerde bulunan 3 ile 5 kademe ayarı sayesinde buhar gücünü dilediğiniz doğrultuda artırarak ya da azaltarak optimum düzeyde performans sunar. Mükemmel teknolojilerle donatılan Care serisi buhar kazanlı ütülerde bulunan Auto-Clean teknolojisi, ütü tabanının kendi kendini temizlemesini sağlar. Bu özellik, buhar kazanlı ütünüzün daha uzun ömürlü olmasını ve ütünüzün ilk günkü performansı ve kalitesiyle çalışmaya devam etmesini sağlar. 
  • 7 ile 7,5 bar arasında değişen yüksek buhar basıncına sahip Care serisi buhar kazanlı ütüler, 120g/ dakika sürekli buhar, 500g/ dakika şok buhar çıkışı sağlar. 2400 W güçle çalışan modeller, kumaş koruma kalkanı, kireç toplama çubuğu, 5 ayrı elektronik ön ayar, çıkarılabilir su haznesi, akıllı çip özelliği ile kendi kendini temizleme, akıllı kontrol, damlama önleme, kireç önleme ve Auto Clean taban teknolojisi gibi zengin fonksiyonlarla donatılmıştır. 

Kutu İçeriğinde Neler Var? 

Kutu içeriğinde, Tefal buhar kazanlı ütü modelleri arasından beğenerek satın aldığınız buhar kazanlı ütü, buhar kazanı ve su haznesi (çıkarılabilir su hazneli modellerde) yer alır. Temel parça ve aksesuarların dışında ayrıca ütünüzü nasıl kullanacağınıza dair yönergelerin bulunduğu bir kullanma kılavuzu da kutu içeriğinde bulunur. 

Kullanım Önerileri

Her kullanımdan sonra su haznesini boşaltmanız, kireç çubuğu olan modellerde kireç çubuğunu belirli periyotlarla temizlemeniz ütünüzün ömrünü uzatacaktır. Cihazınız elektronik ve hassas bir alet olduğu için düşme darbelerden korumanız önemlidir. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Buhar Kazanlı Ütü

.
.
Toplam 24 / 43 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155122/80162057/tefal