Tenga Fiyatları

Cinsel hayatına renk katmak isteyen erkeklerin tercih edebileceği Tenga, değişik iç dizaynı ile ilgi çeken cinsel ürünler arasında yer alıyor. Farklı çeşitleri ile pek çok değişik pozisyonda denenebilen bu ürün sihirli dokunuşlarla önemli bir zevk oyuncağı haline dönüşüyor. Erkeklere yönelik olarak üretilen ürün, modelleriyle mastürbasyon deneyimine farklı bir bakış açısı kazandırıyor. 18 yaş üzerindeki her erkeğin rahatlıkla kullanılabildiği Tenga özel tasarımı ile beklentileri rahatlıkla karşılıyor.

Tenga Nedir?

Japonya'da üretilen ürün; "Tenga nedir" diye soranlara dışarıdan deodorant şişesine benzeyen, içi plastik bir kalıpla ve kayganlaştırıcı jel ile kaplı olan mastürbatörler olarak açıklanabiliyor. Japonların yenilikçi bakış açısı ile üretilmiş olan marka aynı adlı ürünü ile tek kullanımlık olma özelliği taşıyor. Kullanıma hazır halde üretildiği için öncesinde bir hazırlık gerektirmeyen bu ürün, kullanıldıktan sonra da kolaylıkla atılabiliyor. Pratik ve kolay bir kullanımı olan Tenga kusursuz iç tasarımı sayesinde gerçeğe yakın bir tecrübe yaşamayı garantiliyor. Erken boşalma gibi sorunlarını kontrol altına almak isteyen erkekler için ideal yapıda olan mastürbatör, zevkli bir deneyime imkan tanıyor. Tek kullanımlık olarak tasarlanan ürün hijyenik standartlar sağlandığı takdirde ve prezervatifle birlikte kullanıldığında birden çok defa da kullanılabilmeye elverişli oluyor. Cinsel ürün her ne kadar erkekler için tasarlanmış olsa da kadınlar da Tenga'yı erkek arkadaşlarına veya eşlerine hediye ederek onlara değişik bir hediye alternatifi sunabiliyorlar.

Tenga Fiyatları

Tenga fiyatları ulaşılabilir aralıklarda sunuluyor. Özelliklerine ve yapılarına göre değişen pek çok Tenga ürünü piyasada bulunuyor. Temel niteliklerle donatılmış olan ürünler uygun fiyatlardan satılıyor. Vakumlu, basınçlı, döndürmeli veya titreşimli masajlı gibi ürünler ise öne çıkan üstün özellikleri ile daha yüksek fiyatlarla kullanıcıların tercihine sunuluyor. Cinsel sağlık ürünleri kavramını kökünden değiştirmeyi amaçlayan ürünün oda sıcaklığında saklanması tavsiye ediliyor. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk ortamlar ürün içeriğinde bozulmalara neden olabiliyor. Ayrıca direkt olarak güneş ışığı ile temas etmesini engellemek ürünün içerisindeki kayganlaştırıcının ömrünü uzatıyor. Buzdolabına konulmaması gereken ürünün çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmesi de önem taşıyor. Tenga ürünlerinin herhangi bir kokusu bulunmuyor. Sadece ürünün içerisindeki kayganlaştırıcı jel hafif tatlımsı bir kokuya sahip bulunuyor. Ürünün arka kısmında yer alan hava delikleri sayesinde kullanım esnasında iç basınç rahatlıkla ayarlanabiliyor. Cinsel yaşamını renkli ve zevkli hale getirmek isteyen erkekler için Tenga ideal bir seçenek oluşturuyor.

Tenga Çeşitleri

Tenga çeşitleri pek çok alternatif içeriyor. Klasik Tenga çeşitleri paketi çıkarılarak kolayca açılabiliyor. Hava deliğini kapatan etiket çıkarılarak losyonlu girişe ulaşılan ürün, aşağı yukarı doğru hareket ettirilerek kullanılabiliyor. Normal bir mastürbatör işlevi gören ürünün yanı sıra vakumlu Tenga çeşitleri ise vakum hissi ile kullanıcılara eğlenceli ve zevkli dakikalar vadediyor. Vakum hissi hava deliği kısmından kolaylıkla kontrol edilebiliyor. Genişlik opsiyonu bulunan ürünler ise kullanıcılara ürünün darlık-genişlik ayarını kolaylıkla yapabilmelerine imkan tanıyor. Böylece kullanıcılar daha keyifli bir deneyim yaşayabiliyorlar. Üst kısımdan tercih edilen ayar yapılarak ürün kullanılabiliyor. Hareket kabiliyetli Tengalar ise 360 derece hareket özellikleri ile istenilen açının rahatlıkla ayarlanmasını sağlıyor. Kullanıcıların özgür bir mastürbasyon deneyimi için tasarlanmış ürünler içerisinde hava yastıklı modeller ise bambaşka hisler için ideal seçenekler arasında bulunuyor. Gelişmiş hava yastığı teknolojisi kullanılarak tasarlanmış olan çeşitler farklı bir zevk sağlarken aynı zamanda vakum ayarını da kullanıcıların yapmasına imkan veriyor. İki ayrı noktası bulunan modeller ise kullanıcıların aynı anda farklı hisler tatmasını ve kendilerini şımartmalarını mümkün kılıyor. Cinsel deneyimi rahatlıkla yaşamaya imkan veren Tenga erkekleri yepyeni maceralara davet ediyor. 

Tenga Fiyatları

58 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
BAŞA DÖN