Termikel Ankastre Setler

Mutfakta farklı işlerde kullanılan ankastre setler; ocak, fırın ve davlumbazdan oluşuyor. Özellikle modern mutfaklarda kullanılan setler, mutfak dolaplarına kolayca yerleştirilip mutfakta düzenli ve tertipli bir ortamın oluşmasını sağlıyor. Teknik özellikleri, modelleri ve tasarımları farklı olan ankastre setler, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına hitap ediyor. Üçlü setlerden oluşan Termikel arkastra setlerini kategoride inceleyebilir, ihtiyacınızı karşılayan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Termikel Ankastre Set

Kayseri’de düdüklü tencere fabrikası olarak kurulan Termikel, müşteri odaklı üretim anlayışı ile farklı ihtiyaçlara hitap eden beyaz eşyalar üretiyor. Termikel ürünler arasında, farklı aile tiplerine hitap eden birçok farklı ürün bulunuyor. Özellikle modelleri değişiklik gösteren ankastre setlerde, sade ve modern stili ile öne çıkan birçok ürün yer alıyor.

Multifonksiyon fırın, cam ankastre ocak, camlı davlumbazdan oluşan setler, hem şıklığı hem de işlevsel yapısı ile dikkat çekiyor. Üç ayrı hız kademesi olan davlumbaz, kolay temizlenebilir özel güvenlikli cam yüzeye sahip ocak ve altı fonksiyonlu fırını olan setlerin detaylı özelliklerini kategoride inceleyebilirsiniz.

Termikel ankastre setler arasında markanın tarzını yansıtan ürünler de yer alıyor. Markaya ait ankastre setlerin arasından hem yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı fonksiyonel ürünlere hem de şık desenli ürünlere ulaşabilirsiniz. Papatya desenli ya da tezhip gibi mutfaklara yakışacak desenlerin kullanıldığı setler, mutfağınıza yeni bir tarz katmanıza imkan tanıyor.

Beyaz, gri ve siyah gibi farklı renklerde birçok modeli olan ürünler, teknik olarak da farklılıklar gösteriyor. Markaya ait 10 fonksiyonlu fırınların bulunduğu ürünler olduğu gibi, 5 fonksiyonlu statik fırınların olduğu ürünlere de rastlanıyor. Ocaklarda ise kolay temizlenen cam yüzey, düğmeden otomatik ateşleme ve kolay kullanılan yandan düğmeli tasarıma sahip birçok ürün beğeninize sunuluyor.

Davlumbaz çeşitleri arasında şeffaf cam yüzeyi olan kolay temizlenen ürünler bulunuyor. Özellikle davlumbazlar arasında zaman ayarlı otomatik kapanma özelliği bulunan ürünler, kolay ve konforlu bir kullanım sunmalarıyla öne çıkıyor. Ankastre setlerde, karbon filtre kullanım seçeneği bulunan davlumbazları içeren ürünleri tercih edebilirsiniz.

Termikel ankastre setler arasında; 24 saate kadar programlanabilen, sesli uyarı sistemi ile pişirmeyi durduran dijital programlı fırınların bulunduğu ve dijital ekranlı, camdan dokunmatik kontrol paneli olan davlumbaza sahip ürünler de yer alıyor.

Termikel Ankastre Set Fiyatları

Modelleri farklı olan ankastre setlerde fırın, ocak ve davlumbazların teknik özelliklerine bağlı olarak ürünlerin fiyatları değişiklik gösteriyor. Beş fonksiyonlu fırını, yandan düğmeli dört gözlü ocağı ve standart mekanik push button kumanda sistemi ile çalışan davlumbazı olan ürünler, diğerlerine göre daha uygun fiyatlarda alıcı buluyor.

A enerji sınıfı, uygun fiyatlı Termikel ankastre setler arasında; yıkanabilir bacaya sahip davlumbazı bulunan ürünlere ulaşabilir ve bu ürünlerin fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kolay temizlenen cam yüzeye sahip ocağı, fırını ve davlumbazı bulunan setlerin fiyatları ise değişkenlik gösteriyor. Özellikle soğutma fanı bulunan fırınları içeren ürünlerde, ocak ve davlumbazlar farklılık gösterse de fiyatlar birbirine yakın olmalarıyla dikkat çekiyor.

Ankastre setlerin fiyatını değiştiren diğer bir nokta ise davlumbazların işlevsel özellikleri... Üç ayrı hız kademesi ve düşük ses seviyesine sahip olan davlumbazları olan ankastre setler, farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunuluyor.

Teknik özellikleri değişiklik gösteren setlerde yüksek performanslı davlumbazlara ve fırınlara sahip olan ürünler hem farklı kullanıcılara hem de farklı bütçelere hitap ediyor. Fırınlarda termostat ayarı sayesinde istenilen yemeği istenilen sıcaklıkta pişirmeye olanak veren ürünler bulunurken, geniş iç hacme sahip fırınların bulunduğu ürünler ise geniş aileler için uygun bir kullanım sunuyor. İhtiyacınıza, mutfağınıza, ailenizin büyüklüğüne ve fonksiyonel beklentilerinize uyan modelleri belirleyebilir, bu ürünleri fiyatlarına göre değerlendirerek dilediğiniz ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Termikel Ankastre Set Fiyatları

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Termikel
  2. Ferre
  3. Kumtel
  4. Silverline
  5. Simfer
  6. Arçelik
  7. Eminçelik
  8. Mekappa
  9. Lanova
  10. Siemens
  11. Hoover
  12. Naturel
  13. Esty
  14. Ventino
  15. Teka
  16. Samsung
  17. Electrolux
  18. Oscar
  19. Çetintaş
  20. ICF
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Termikel
DSACategoryId/2147483637/235604/234329
BAŞA DÖN