Toshiba LED TV Televizyonlar

Televizyonlar artık evlerinizde en sık kullandığımız elektronik eşyaların başında geliyorlar. Tıpkı akıllı telefonlar ve bilgisayarlar gibi, televizyonlar da hızlı bir şekilde gelişmiş özelliklere kavuşuyorlar. Özellikleri kadar ekran ölçüleri de farklılaşan, yüksek kalitede teknolojilerle üretilen Toshiba LED TV televizyonlar, beklentilerinizi karşılayacak nitelikte detaylar ile sizlere sunuluyor. Keyifle TV izlemenizi sağlayacak birçok farklı donanıma sahip olan LED televizyon modelleri, görüntüde olduğu kadar ses kalitesinde de ileri seviyelere ulaşmış durumdalar. Güçlendirilmiş bas özellikli hoparlörleri ile film, maç ve dizi izleme deneyiminizi kaliteli bir ses sistemi ile birlikte yaşayabilirsiniz.

Toshiba LED TV

Geniş LED ekranlarıyla yüksek çözünürlüklü görüntüler sunan televizyon modelleri, günümüzde giderek artan akıllı fonksiyonları ile birçok ihtiyacınızı karşılayabilecek niteliktedir. Odanızın boyutlarına göre seçebileceğiniz Toshiba LED televizyonlar ile evinizde, sinema atmosferinde büyük ekran keyfini yaşayabilirsiniz. 32 inçlik ekrana sahip modeli tercih edebileceğiniz gibi, dilerseniz 165 cm'ye denk gelen 65 inçlik modeli de inceleyebilir, evinizde eğlenceli ve gerçekçi bir görüntü atmosferini bu büyük ekranlar sayesinde yaşayabilirsiniz.

Ekran boyutu kadar önemli olan LED TV özelliklerinden bir diğeri de ekran çözünürlüğüdür. 1366'ya 768 ekran çözünürlüğü ve HD ready desteğine sahip modelleri tercih edebileceğiniz gibi, 1920'ye 1080 piksellik çözünürlüğe sahip full HD özellikli ürünlere de sahip olabilir, bu sayede çok daha canlı renk ve görüntü kalitesiyle televizyonunuzu seyretme şansına erişebilirsiniz.

Yüksek kalitede bir görüntü akışı için, Toshiba LED TV televizyonlar arasından dilerseniz HD'nin dört katı çözünürlük seviyesini sizlere sunan 4K LED TV modelini tercih edebilirsiniz. Ultra high definition olarak da geçen bu teknoloji ile 3840 x 2160 piksellik görüntü kalitesindeki yayınları, filmleri ve dizleri ayrıntılı bir netlik eşliğinde izleyebilirsiniz. Görüntü tarama hızı oranları yüksek modelleri seçerek, akıcı ve kaliteli ekran performanslarına erişebilir, LED televizyonların keskin renk değerlerinin keyfini, dış ortamın aydınlığından etkilenmeden yaşayabilirsiniz.

Yeni nesil televizyonlarda özellikle aranan bir diğer özellik de internete bağlanabilmesidir. Siz de Wi - Fi bağlantılı ya da ethernet girişli modelleri tercih ederek, televizyonunuz ile internette dolaşma keyfini yaşayabileceksiniz.

Toshiba LED TV Fiyatları

Uygun fiyata yüksek performans sunan ürünleri bulabileceğiniz Toshiba LED TV televizyonlar kategorisinde, son teknolojiye sahip tüm özellikleri ayrıntılı olarak inceleyebilir ve dilediğiniz modele, geniş fiyat yelpazesi arasından sahip olabilirsiniz.

Şık kasa dizaynlarıyla, evinizin dekorasyonuna da katkıda bulunacak Toshiba LED TV modelleri arasından dahili uydu alıcısı olanları seçerek, uydu alıcısına ekstra ücretler vermekten de kurtulacaksınız. Scart, komponent ve kompozit video girişleri gibi standart özelliklerin çok üstünde bağlantı şekillerine sahip yeni nesil televizyonlarınızla, DVD player ya da sinema ses sitemi gibi birçok elektronik üründen yüksek kalitede ses ve görüntü giriş çıkışını yapabilirsiniz. HDMI olarak adlandırılan yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü ile diğer cihazlardan çok hızlı ve kaliteli dijital veri akışını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

USB girişine sahip ürünler sayesinde, fotoğraflarınızı büyük ekranda görebilir ve sevdiklerinizle birlikte rahatlıkla izleyebilirsiniz. Video ve ses dosyalarınızı da Toshiba LED TV'ler aracılığıyla oynatma imkanını size sunan USB girişleri, işinize en çok yarayacak özelliklerden biri olacaktır.

Sahip olduğu farklı tipte birçok hazır görüntüleme modunu seçme imkanını sizlere sunan ürünlerin bu ve benzeri smart TV özellikleri sayesinde, televizyonlarınız evlerinizdeki eğlence merkezleri haline dönüşecek. Üç boyutlu renk yönetimi ve arka ışık kontrolü gibi üst düzey teknolojik özellikleri de bulabileceğiniz modeller arasından, zevkinize en uygun LED televizyonu seçebilir, yüksek kaliteli görüntüler eşliğinde TV keyfinizi yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Toshiba Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

50 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Çözünürlük
Toplam 48 / 50 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?