Bebeğinizin geleceğini öğrendiğiniz an onun için en iyisini ve en doğalını bulma arayışınız başlıyor. Bebek bakımında kullanılan, bilhassa onun narin cildine birebir temas eden ürünler tercih edilirken ise çok daha fazla dikkat etmek ve seçici olmak gerekiyor. Yeni doğandan çocuklara kadar, hayatın ilk zamanlarında kullanılan ürünler çocukların sağlığı için son derece belirleyici oluyor. Özellikle de bebekler söz konusu olduğunda henüz son derece hassas ciltleri için en saf, en doğal dokunuşu bulmak gerekiyor. Tam da bu noktada ebeveynlerin yardımına Uni Baby yetişiyor. Eczacıbaşı’nın uzun yıllara dayanan tecrübesinin bebekler için geliştirilmiş hali olan Uni Baby çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı çeşitleri, ilk günden itibaren güvenle ve sağlıkla bebek kıyafetleri için tercih edilebiliyor.

Bebeğinizin Narin Tenine Yumuşacık ve Sağlıklı Bir Dokunuş

Uni Baby, bebek bakımına yönelik olarak; çamaşır deterjanından, biberon ve emzik temizleyicilere, ıslak mendillerden, şampuanlara ve bebek bezlerine kadar geniş bir yelpazede ürünler geliştiriyor ve sunuyor. Bu özel gruba gereken uzmanlık ve özen ile üretmekte olduğu ürünler, anne ve babalardan tam not alıyor. Bebekleri için en iyisini isteyen ailelerin en çok tercih ettikleri Uni Baby ürünlerinden biri de Uni Baby yumuşatıcılar oluyor. Yumuşatıcıların genel anlamda taşıması gereken özellikler ile bebeklerin ihtiyaç duydukları nitelikler doğal olarak farklılaşabiliyor. Yetişkinlerin cildi birçok maddeye karşı alerjik yapısını kaybetmiş ve bağışıklık sağlamışken, bebekler henüz dünyayı yeni tanıma aşamasında iken birçok maddeye karşı irritasyon geliştirebiliyor. Bu sebeple bebek çamaşırlarının hem hijyen açısından hem de bebek cildinin hassasiyetini gözetebilmek için mutlaka yetişkinlerin çamaşırlarından ayrı ve özel olarak onlar için geliştirilmiş ürünler ile yıkanması gerekiyor. Tüm bu öncelikler ile yola çıkan Uni Baby yumuşatıcı çeşitlerinin tamamı, allerjen testlerinden başarı ile geçmiş ve hipoalerjenik olarak tescil edilmiş bulunuyor. Bu da bebeğinizin kıyafetler ile temas eden cildinde herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmayacağını garanti ediyor. Özellikle erken dönemde cildin PH dengesinin bozulmaması, döküntü ya da tahriş olmaması için kullanılan ürünlerin mutlaka dermatolojik olarak test edilmiş olması gerekiyor. Diğer cilt problemleri ve irritasyonları için ise Uni Baby yumuşatıcı çeşitleri dermatolojik onaya sahip bulunuyor.

Bebekler için yumuşatıcı seçerken bir diğer önemli kriter de kalıntı bırakmaması oluyor. Çamaşır makinesinde ya da elde yıkandıktan sonra doğrudan giysi üzerinde kalan çamaşır deterjanı ya da yumuşatıcı artıkları bebeğin hassas cildinde rahatsızlıklar yaratabiliyor. Uni Baby’nin ipeksi yapısı, yıkama sonrasında kalıntı bırakmıyor ve bebeğin cildini özenle koruyor.

 • Hipoalerjeniktir.
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 • Çamaşırda kalıntı bırakmaz.
 • İlk günden itibaren kullanılabilir.
 • Çamaşırları yumuşacık yapar. 

Uni Baby Yumuşatıcı Çeşitleri ve Fiyatları

Uni Baby, bebeklerin hassas ve geçirgen ciltlerini korumak için özel olarak geliştirdiği yumuşatıcılarda alkol, paraben ve renklendirici boya kullanmıyor. Bu sayede bebeğinizin hak ettiği yumuşacık dokunuş doğala en yakın içerik ile sağlanıyor. Her bebeğin kendine has ve baş döndüren kokusu yumuşatıcılar ile artık çamaşırlarına da taşınıyor. Uni Baby yumuşatıcı ile ister elde ister çamaşır makinasında yıkanan kıyafetler, aynı bebeğiniz gibi mis gibi kokuyor. Dahası, henüz son derece hassas olan cildine sürten kıyafetlerin hasar vermemesi için kumaşa son derece yumuşak bir yapı da kazandırılıyor. Bebeklerin büyüme sürecinde sürekli yıkanan kıyafetler kullanılan yöntemlerin de etkisiyle zamanla ilk günkü dokusunu kaybediyor ve sertleşebiliyor. Oysa bebeğin hayatının ilk dokuz ayını geçirdiği anne karnındaki gibi desteklenebilmesi için sürtünme ile rahatsızlık yaşamayacağı bir durumda olması gerekiyor. Bu sebeple tercih edilecek yumuşatıcıların kumaşın dokusuna eşsiz bir şekilde nüfuz etmesi ve istenen yumuşaklığı sağlaması gerekiyor. Bu öncelikler ile geliştirilen Uni Baby yumuşatıcılar, 1200 ve 1500 ml seçenekleri ile çeşitlendirilmiş bulunuyor. Pudra ve çiçek kokusu ile zenginleştirilen Uni Baby yumuşatıcı fiyatları ulaşılabilir düzeylerde belirleniyor ve kullanıcılarının beğenilerine sunuluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Uni Baby Yumuşatıcı Fiyatları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Uni Baby Yumuşatıcılar
  2. Yumoş Yumuşatıcılar
  3. Vernel Yumuşatıcılar
  4. Bingo Yumuşatıcılar
  5. Sleepy Yumuşatıcılar
  6. Dalin Yumuşatıcılar
  7. The LifeCo Yumuşatıcılar
  8. Frosch Yumuşatıcılar
  9. U Green Clean Yumuşatıcılar
  10. ABC Yumuşatıcılar
  11. Friendly Organic Yumuşatıcılar
  12. Viking Yumuşatıcılar
  13. Lenor Yumuşatıcılar
  14. Tex Yumuşatıcılar
  15. Vatan Yumuşatıcılar
  16. SES Yumuşatıcılar
  17. Peros Yumuşatıcılar
  18. Poxy Yumuşatıcılar
  19. Amway Yumuşatıcılar
  20. Domol Yumuşatıcılar
 2. Türü
 3. Türü
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Değerlendirme Puanı
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Miktar
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Markalar Uni Baby
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/28002776/unibaby
Başa dön