Vestel Beyaz Eşya Markaları

Yenilikçi tasarımları ve zengin ürün yelpazesiyle öne çıkan Vestel beyaz eşya markaları içerisinde saygın bir noktada yer alıyor. Vestel beyaz eşya modelleri, başta evler olmak üzere yaşam alanları için yemek pişirme, gıda muhafaza etme, ortam havalandırma, çamaşır ve bulaşık temizliğine dair etkili çözümler sunuyor. Markanın ürün seçenekleri arasında ocaklar, buzdolapları, davlumbazlar, fırınlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, derin dondurucular, aspiratörler, mikrodalga fırınlar, su sebili, ankastre setler, kurutma makineleri ve beyaz eşya yedek parçaları gibi alternatifler bulunuyor.

Vestel Teknolojisiyle Konfora Kavuşan Evler

 • Ürün seçenekleri arasında farklı devir hızı, yıkama kapasitesi ve ek özelliklere sahip çamaşır makinesi modeller bulunan marka, kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapma şansı veriyor.
 • Enerji sınıfı, tambur hacmi ve kurutma kapasitesi model özelinde değişkenlik gösteren Vestel kurutma makineleri, çamaşırların çabuk ve etkili şekilde kurutulmasına olanak sunuyor.
 • Solo veya ankastre kullanım şekilli, mekanik veya dijital kontrol panelli ve çeşitli kapasite seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunulan mikrodalga fırınlar, hızlı ve pratik ısıtma çözümleri sağlıyor.
 • Çeşitli program seçenekleriyle sunulan Vestel bulaşık makinesi modelleri, 12 ile 15 arasında değişen kapasitede yemek takımı yıkayabiliyor.
 • Markanın no frost veya statik dondurucu özellikli, mekanik veya dijital kontrol panelli seçeneklerle sunulan çift kapılı, büro tipi, kombi tip ve gardırop tipi buzdolabı modelleri, soğuk gıda muhafazası için tercih ediliyor.
 • Yatay ve dikey, sandıklı ve çekmeceli model tipleri olan Vestel dondurucular, uzun soluklu şekilde gıda saklayabilmek için kullanılıyor.

Havalandırma Çözümleri Sunan Davlumbaz ve Aspiratörler

Kademe sayısı, hava debisi, genişlik, şekil, renk ve montaj tipi bakımından zengin model seçenekleri bulunan davlumbazlar, mutfak havalandırması için kullanıcılara yardımcı oluyor. Vestel’in mutfak havalandırmasına yönelik ürün çeşitleri arasında aspiratörler de yer alıyor. Kullanıcılar, alan büyüklüğüne göre ürün ve model tercihi gerçekleştirebiliyor.

Mutfaklar İçin Kullanışlı Fırın, Ocak ve Ankastre Setleri

 • Hacim, program sayısı, enerji sınıfı, ocak tipi ve kullanım şekli bakımından çeşitli seçenekleri bulunan Vestel fırınlar, kullanıcılara leziz yemekler pişirme şansı sunuyor.
 • Solo ve ankastre kullanıma yönelik LPG, gazlı, elektrikli ve indüksiyonlu çeşitleri olan ocaklar, yemek pişirilen mutfakların vazgeçilmezleri arasına girmeye hazırlanıyor.
 • Damacanalardan pratik biçimde su kullanabilmek için tasarlanan Vestel su sebili modelleri, hazır durumda soğuk ve sıcak su depolayabilmeleriyle öne çıkıyor.
 • Markanın cam ya da metal yüzeyli ocak, fırın ve davlumbazdan meydana gelen ankastre setleri, önceden belirlenmiş alanlara yerleştirilerek kullanılabiliyor.
 • Vestel beyaz eşya modelleri içerisinde evlere yönelik alternatiflerin yanı sıra işletmeler için dizayn edilmiş alternatifler de bulunuyor.

Vestel Beyaz Eşya Yedek Parçaları

Yedek parçalar içerisinde markanın birçok modeline yönelik seçenekler yer alıyor. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanımı destekleyen beyaz eşya yedek parçaları, buzdolabından çamaşır makinesine kadar çeşitli beyaz eşyaların tamir edilmesi ya da yenilenmesi amacıyla kullanılıyor.

Soru 1: Vestel beyaz eşya modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Cevap 1: Vestel beyaz eşyalar arasından seçim yaparken ihtiyaca yönelik bir model bulabilmek için ürünlerin teknik özelliklerinin gözden geçirilmesi tavsiye ediliyor.

Soru 2: Vestel beyaz eşya modellerinin kurulum işlemleri kim tarafından gerçekleştirilir?

Cevap 2: Vestel güvencesiyle kullanıcılara sunulan tüm beyaz eşya modellerinin kurulum işlemleri, markanın yetkili teknik servisleri tarafından yapılmaktadır.

Soru 3: Vestel beyaz eşya yedek parçaları nasıl monte edilir?

Cevap 3: Montajları teknik bilgi gerektiren Vestel beyaz eşya yedek parçalarının uzmanlar tarafından monte edilmesi öneriliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Beyaz Eşya Markaları

281 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Vestel Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  2. Bosch Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  3. Altus Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  4. Ferre Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  5. Arçelik Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  6. Siemens Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  7. Universal Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  8. Franke Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  9. Miele Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  10. Samsung Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  11. Regal Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  12. Profilo Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  13. Simfer Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  14. Beko Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  15. Termikel Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  16. Esty Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  17. Teka Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  18. Kumtel Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  19. Hotpoint Ariston Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
  20. Luxell Beyaz Eşya & Ankastre Ürünleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Enerji Sınıfı
 7. Renk A-Z
 8. Kullanım Şekli
 9. Genişlik (cm) A-Z
 10. Yükseklik (cm) A-Z
 11. Derinlik (cm) A-Z
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/vestel
Başa dön