Vestel Blenderlar

Elektrikli ev aletleri, tüm rutin ev işlerinizde size yardımcı olurken, aynı zamanda ev işine ayırdığınız vakti de minimuma indirir. Özellikle mutfaktaki işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıran bu aletler, uğraş gerektiren birçok yemeğin yapımını sizin yerinize üstlenebilir. Az yer kaplayan ve tek tuşla çalıştırılabilen Vestel blenderlar da mutfaktaki sağ kolunuz olmaya adaydır. Çeşitli özellikler sunan bu blenderlar, pek çok yemek, içecek ve sos yapımında size yardımcı olacaktır.

Vestel Blenderlar

İşlevsellikleri ve çok sayıda kullanım alanıyla dikkat çeken blenderlar, çorba, dip sos, bebek maması ve benzeri bol malzemeli gıdaların öğütülerek yapımında kullanılabilir. Tüm malzemeleri eşit şekilde öğüterek karışmasını sağlayan blender çeşitleri ile birbirinden farklı meyve ve sebze karışımları yapabilir, tüm aileniz için sağlık ve vitamin deposu gıda karışımları hazırlayabilirsiniz. İçecek yapımında da kullanabileceğiniz blenderlarla birbirinden lezzetli milkshake ve detox içecek karışımları elde edebilirsiniz.

Mutfaktaki küçük yardımcınız Vestel blenderlar çelik aparatları sayesinde ısıya dayanıklıdır. Bu sayede elektronik olmayan tüm aparatlar bulaşık makinesinde yıkanabilir ve yemeklerin soğuması beklenmeden kullanılabilir. Blender ayağı ve bıçakları paslanmaz çelikten üretildiğinden, uzun vadeli kullanım imkanı sağlar. Kullanım sırasında hız ayarı da yapabileceğiniz Vestel blenderlarla gıdaları öğütürken önce yavaş, son aşamada hızlı modu tercih edebilirsiniz. Ürünlerde bulunan turbo moduyla da yiyeceklerinizi hızlıca doğrayabilir, pratik yemekler hazırlayabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan kablosuz çalıştırma özelliği sayesinde blenderınızı mutfağınızın her alanında özgürce kullanabilirsiniz.

Vestel Blender Seti

Tek bir cihazla istediğiniz çorba, püre ve içecek karışımlarını hazırlayabilir, kek ya da krema çırpabilir, katı gıdaları doğrayabilir ve ölçülü karıştırma kabı ile tam kıvamında yiyecek ve içecekler hazırlayabilirsiniz. Blender setleri, yalnızca bir cihaza bağlayarak kullanabileceğiniz farklı aparatlardan oluşur. Vestel blender setleri sayesinde yapacağınız her işlem için farklı bir mutfak aleti kullanmanıza gerek kalmaz. Cihaz ve aparatlarının boyutları sayesinde, mutfağınızda fazla yer tutmaz, rahatça saklanabilir. Ana cihaz rahatlıkla kullanabilmeniz için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tek tuşla çalıştırabilir, tek elle hız ayarını kolayca yapabilirsiniz. Tüm blender setlerinde 200 ml ile 1000 ml arası kapasitesi olan doğrayıcı kabı, ölçekli karıştırma kabı ve paslanmaz çelikten yapılan çırpıcı aparatı bulunur. Tüm kesme ve karıştırma aparatları kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Kesici bıçakları ve kapları bulaşık makinesinde temizlenmek için uygun olan setlerin elektronik cihazları suyla temas ettirilmeden, silinerek temizlenmelidir.

Vestel blenderlar arasında en çok tercih edilen setlerden biri de Vestel Mix & Go blender setidir. Bu set ile birbirinden lezzetli smoothie çeşitleri hazırlayabilir ve taşınabilir şişelerinde saklayabilirsiniz. 300 ml ve 600 ml kapasiteli iki adet taşınabilir şişesi ile istediğiniz miktarda içecek hazırlayabilir, dilerseniz iki farklı içeceği de bu şişelerde muhafaza edebilirsiniz. Bu set güçlü bıçakları ile buz kıracağı olarak da kullanım imkanı sunuyor. Sıcak yaz günlerinde birbirinden farklı malzemelerle frozen ve meyveli frappeler hazırlayıp pratik şişelerini kullanarak dışarıda da tüketebilirsiniz.

Vestel Blender Fiyatları

Vestel blenderlar sunduğu farklı seçenekler ve pratik kullanımı ile mutfağınızdaki dostunuz olacak. Tek tuşla hazırlayacağınız gıdalar sayesinde mutfakta harcadığınız zamandan tasarruf ederek, sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz blenderlar fiyat bakımından da farklılık gösterir. Fiyatlar ürünlerin kablosuz kullanım seçeneğinin olması, karıştırma kaplarının kapasitesi, hız kademeleri ve set içeriklerine göre değişebilir.

Markanın tüm ürünleri kalite ve dayanıklılık bakımından benzer şekilde üretilmiştir. Ergonomik tasarım, karıştırma kaplarında kullanılan malzemenin kalitesi, ısıya dayanıklılık ve paslanmaz çelik aparatlar tüm setlerde aynıdır. Ürünlerinin tamamını kalite ve dayanıklılık bakımından eşit standartlarda üreten marka, ürün serilerine sadece özellik bakımından bazı farklılıklar eklemiştir. Bu farklılıklar, her kullanıcının ihtiyacına uygun ürünü kolayca tercih etmesini sağlayacaktır. Sizin için en doğru ürüne karar verirken ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Blender Fiyatları

34 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Blender Tipi
Toplam 24 / 34 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22003/vestel