Vestel Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Zorlu Holding çatısı altında faaliyet gösteren ve 1984 yılından beri Türkiye’nin en önemli teknoloji markalarından olan Vestel, geliştirdiği ses ve görüntü sistemleriyle hem Türkiye’de hem de Avrupa ve Balkan ülkelerinde sayısız kullanıcıya ulaşıyor. AR-GE çalışmalarından gelen gücünü üretime yansıtan ve özellikle televizyon modelleriyle adından söz ettiren marka, geliştirdiği ürünleri genel itibarıyla ulaşılabilir fiyat aralıklarına konumlandırıyor. Bu noktada Vestel ses ve görüntü sistemleri fiyatları, tercih edilen ürünün yer aldığı segment, sahip olduğu teknik özellikler ve sunduğu olanaklara göre farklılık arz ediyor.

Yeni Nesil Teknolojilere Sahip Vestel Televizyonlarla Maksimum Eğlence

Dünyadaki teknoloji trendlerini yakından takip eden ve ürünlerine bu trendlerle gelen özellikleri adapte etmeyi başaran Vestel, geliştirdiği şık ve işlevsel televizyon modelleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Çözünürlükleri HD Ready’den (1366 x 768 piksel) 4K-Ultra HD’ye (3840 x 2160 piksel) kadar uzanan televizyonların, çözünürlükleri gibi ekran genişlikleri ve teknik özellikleri de kendi içlerinde çeşitlilik gösteriyor. Çocuk odası, mutfak ve çalışma odası gibi mekânlar için 24 ila 32 inçlik televizyonlara hayat veren marka, geniş oturma odaları ve salonlar için 75 inçe kadar genişliğe çıkabilen modeller üretiyor. Vestel’in kendine has görüntü teknolojileriyle şekillendirilen ürünlerin birçoğunda Pixellence, Micro Dimming gibi temel teknik imkânlar bulunurken gelişmiş çözümlerde ise Dolby Vision gibi yenilikçi görüntü teknolojileri yer alabiliyor.

Zengin fiziksel noktaları, internete kolayca erişebilmeleri, kullanıcı dostu arayüze sahip akıllı televizyon fonksiyonları ve kullanım sürecini olumlu yönde etkileyen güçlü donanımlarıyla beğeni toplayan Vestel televizyonlar, teknoloji meraklılarına maksimum eğlence vadediyor.

Vestel Ses Sistemleriyle Sıra Dışı Bir İşitsel Deneyime Hazırlanın

Ürün yelpazesini düzenli olarak genişleten ve görüntü sistemleriyle olduğu gibi geliştirdiği ses sistemleriyle de saygınlık kazanan Vestel, ortaya koyduğu ürünlerle kullanıcıların, sıra dışı bir işitsel deneyim yaşamalarına ortam hazırlıyor. Televizyonlarla birlikte değerlendirilebilecek şekilde dizayn edilen Vestel soundbar modelleri, oturma odası ve salonlarda, sinematik bir atmosfer yaratılabilmesine katkıda bulunuyor. Tek başına soundbar veya soundbar/subwoofer ikilisinden meydana gelebilen ürünler, tatmin edici berraklıkta ve güçte sesler oluşturabiliyor.

Yalnızca soundbar modelleriyle değil bireysel müzik dinleme ve film izleme süreçlerinde kullanılabilecek mini ürünlere de hayat veren Vestel, taşınabilir formdaki Bluetooth hoparlörleriyle başta gençler olmak üzere herkesi memnun ediyor. Küçük alanları, işitsel yönden doldurabilen ve uzun saatler boyunca kesintisiz çalışabilen Bluetooth hoparlörler, şık tasarımlarıyla konumlandırıldıkları alanın zarafetini artırıyor. Markanın imzasını taşıyan kablosuz yapıdaki Bluetooth kulaklıklar ise ürünlerin farklı cihazlarla kolayca eşleştirilebilmesi sayesinde çok yönlü değerlendirilebiliyor. Bluetooth destekli televizyonlar, cep telefonları, taşınabilir bilgisayarlar ve daha nice aygıtla eşleştirilebilen kulaklıklar, yüksek kapasiteli bataryalarıyla teknoloji meraklılarından tam not alıyor. Bluetooth hoparlörlerdeki tasarım diline, kulaklık modellerinde de yer veren marka, teknoloji tutkunlarına hem renk hem de dizayn bakımından değişiklik gösteren birçok çözüm sunuyor.

Soru 1: Bilgisayarımla ve akıllı cep telefonumla eşleştirip kullanabileceğim Bluetooth hoparlörler arıyorum; Vestel’in böyle ürünleri var mı?

Cevap 1: Markanın “Desibel” serisi içerisinde farklı teknik özelliklere sahip Bluetooth hoparlörler bulunuyor.

Soru 2: OLED panelli televizyonların görüntüleri daha iyi verdiğini öğrendim; Vestel’in ürün yelpazesinde OLED panelli ürünler mevcut mu?

Cevap 2: Vestel’in akıllı televizyon fonksiyonlarıyla desteklenen OLED panelli ve geniş ekranlı televizyonlar var.

Soru 3: Vestel’in kablosuz kulaklıklarından birini alıp bilgisayar karşısındayken bu kulaklığı kullanmak istiyorum; ürünlerin şarjları ortalama kaç saat müzik dinlememe yardım edebilir?

Cevap 3: Seçeceğiniz Vestel kablosuz Bluetooth kulaklıkların teknik özellikleri değişiklik gösterebilmekle birlikte özellikle üst düzey ürünlerin şarjları 16 saate kadar dayanabiliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Ses ve Görüntü Sistemleri Fiyatları

Televizyon, LED Ekran
Bluetooth Hoparlör
Ev Sinema Sistemleri
Müzik Sistemleri
TV Aksesuarları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 75 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/vestel