Ofis, iş yeri ve ev gibi ortamlara içme suyu temin etmek için tasarlanan su sebilleri, geniş hazneleri sayesinde belirli oranda içme suyunu depolayarak istenilen zamanda kullanıma hazır hale getiriyor. Kullanışlılığı ve pratik yapısı ile öne çıkan su sebilleri; okul, dinlenme tesisi, kütüphane ve hastane gibi kamuya açık alanlarda da sıklıkla tercih ediliyor. Kapalı sisteme sahip su haznesinin steril koşullarda muhafaza edilebilmesi, hazne içinde depolanan suyun uzun süreler boyunca tazeliğini korumasına olanak tanıyor. Temel anlamda ergonomik musluklar ve su akış havzasından oluşan ürünler, kendi içinde de çeşitlilik gösterebiliyor. Farklı kullanım alanlarına uygun olarak dizayn edilen Vestel su sebilleri, ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyor.

Vestel Su Sebili Fiyatları

Vestel su sebili fiyatları; ürünün modeli, türü, ebatları, tasarımı, su depolama kapasitesi, teknik donanımları ve ekstra aksesuarları gibi özelliklere bağlı olarak değişebiliyor. Beyaz, siyah, gri ve metalik renk seçeneklerinin bulunduğu markaya ait su pınarları, estetik ve şık tasarım detaylarıyla göz dolduruyor. Ürünlerin fonksiyonel detayları ve kullanıcılara sunduğu çeşitli kolaylıklar, fiyat üzerinde etkili olan önemli hususlar arasında yer alıyor. Özel kaplamalar ile çevrili alüminyum veya paslanmaz çelikten hazırlanan kullanım yüzeyleri, hem daha uzun ömürlü oluyor hem de depolanan suyun daha steril koşullar altında kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Oda sıcaklığında su alma özelliğinin yanı sıra, farklı sıcaklık ve soğukluk seviyelerinde de su hazırlanabiliyor.

Vestel su sebilleri, evinize veya ofisinize ekonomik katma değer sunuyor. Suyun daha kontrollü bir şekilde harcanmasına ve istenilen sıcaklık değerlerinde tutulmasına olanak sağlayan ürünler, hem enerjiden hem de kaynaklardan tasarruf edebilmenize destek oluyor. Su kilit mekanizması, çocukların sıcak suya ulaşımını önlüyor. Zemine güçlü bir şekilde oturtulan sebiller, ekstra koruma çubukları ile de güçlendirilebiliyor. Çeşme altında bulunan düz evye, atık suların belli bir alanda depolanabilmesini ya da doğrudan dışarıya tahliye edilebilmesini sağlıyor. Bazı modellerde yer alan bardaklık aparatı, plastik veya ped bardakların ufak bir alanda ve düzenli bir şekilde muhafaza edilebilmesine de olanak tanıyor.

Vestel Su Sebili Modelleri

Geleneksel su sebillerinin büyük bir kısmı, üstten depolamalı haznelere sahip oluyor. Üstten depolamalı ürünlerde, damacanayı ters çevirerek suyun hazne içine ulaşması sağlanıyor. Yer çekimi etkisinden dolayı, damacanayı üst bölüme konumlandırmaktan başka bir şey yapmaya da gerek kalmıyor. Sistem açık formda dizayn edildiği için, su kullanımı ve tüketim değerleri de kolaylıkla takip edilebiliyor. Su damacanasını veya şişesini sebil tabanında tutabilen Vestel su sebili modelleri ise, daha kolay ve zahmetsiz bir kullanım vadediyor. Aynı zamanda, soğutucunun üstündeki ağır damacanayı indirip kaldırma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Zeminde bulunan suyun sıcak ve soğuk su çıkışına çekilebilmesi için farklı teknolojilerden yararlanılıyor.

Üst bölümden ya da alttan su çeken çok yönlü Vestel su sebilleri, farklı ihtiyaçlara esnek çözümler sunabiliyor. Çift depolama alanı sayesinde sıcak ve soğuk su, cihaz içinde rahatlıkla muhafaza edilebiliyor. Haznelerden biri sadece soğuk su için, diğer hazne de sıcak su ihtiyacı için kullanılabiliyor. Bu özellik, yoğun kullanım ihtiyacının bulunduğu, hastane, iş yeri, ofis ve büro gibi yerlerde büyük kolaylıklar sağlıyor. Dijital gösterge paneline sahip olan modeller, dokunmatik ya da kapasitif ekran üzerinden kolaylıkla yönetilebiliyor. Soğutma seçenekleri, su sıcaklık ayarı ve otomatik kapanma gibi farklı özellikler, hızlıca ayarlanabiliyor. Daha ufak boyutlara sahip olan Vestel su sebilleri ise, masa ve tezgah gibi düz zeminler üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Su Sebili Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel Su Sebilleri
  2. Arçelik Su Sebilleri
  3. Gündüz Metal Su Sebilleri
  4. Bosch Su Sebilleri
  5. Awox Su Sebilleri
  6. Rainwater Su Sebilleri
  7. Genpazar Su Sebilleri
  8. Siemens Su Sebilleri
  9. Fidex Home Su Sebilleri
  10. Goldmaster Su Sebilleri
  11. Beko Su Sebilleri
  12. Perotti Su Sebilleri
  13. Sado Su Sebilleri
  14. AO Smith Su Sebilleri
  15. Acar Su Sebilleri
  16. Bambum Su Sebilleri
  17. Dijitsu Su Sebilleri
  18. Esty Su Sebilleri
  19. Funtik Su Sebilleri
  20. Rys Su Sebilleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
  1. Gri
 6. Türü
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/236214/vestel
Başa dön