Gün içerisinde kullanılan kıyafetlerin temizlenmesi kadar, bakımları ve onları giyerken hissettiğiniz duygular da oldukça önemlidir. İyi temizlenen ama kuruduktan sonra sert kalan, ayrıca güzel kokmayan kıyafetleri; modelleri ve desenleri ne kadar güzel olursa olsun giymekten vazgeçebilirsiniz. Çamaşır yumuşatıcı dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Yumoş’un yumuşatıcı çeşitleri sayesinde kıyafetleriniz güzel kokmakla birlikte yumuşacık olacak.

Yumoş Yumuşatıcı

Çamaşırlarınızın büyük kısmı pamuklu yapıda olduğundan dolayı, yıkama sırasında su ve pamuklar arasında çeşitli kimyasal reaksiyonlar gerçekleşerek pamuk liflerinin sert ve pürüzlü bir hale gelmesine neden olabilir. Çamaşır makinenizin durulama öncesinde kullandığı Yumoş yumuşatıcılar çamaşırlarınızda ve kıyafetlerinizdeki bu pürüzlü ve sert yapıların ortadan kalkmasını sağlar. Aynı zamanda ürünün içeriğindeki güzel kokulu bileşim, özel yapısı aracılığıyla yıkadığınız ürünlerin üzerinde de kalır.

Yumoş yumuşatıcıları yıkama sırasında kullandığınızda, giydiğiniz elbiselerin lif yapıları daha düzenli bir hale geldiğinden, kıyafetin size verdiği yumuşak giyiş hissini yaşarsınız. Genellikle yünlü kıyafetler giyildiğinde yaşanan vücutta statik elektrik birikmesi durumu da, Yumoş yumuşatıcıların ortadan kaldırdığı sorunlardan biridir. Kuruduktan sonra genellikle kırışık şekilde kalan kıyafetler, ütülenme konusunda inatçı olabilirler. Bunun önüne geçebilmek için Yumoş yumuşatıcıları kullanabilir, ütüyü en zorlu ev işlerinden biri olmaktan çıkararak, çamaşır ve kıyafetlerinizi pratik bir şekilde ütüleyebilirsiniz.

Özellikle kış aylarında çamaşırlarınızın kurutulması en zorlu işlemlerden biridir. Çamaşır makinenizin yumuşatıcı gözüne ekleyeceğiniz Yumoş yumuşatıcılar ile çamaşırlarınız, çamaşır makinenizden çıkardıktan sonra daha kısa sürede kurur. Renkli elbiseler herkesin vazgeçilmezlerindendir. Giysilerin renklerinin korunması da, en çok arzu edilen durumlardan biridir. Yumoş, yıkadığınız elbise ve çamaşırların kumaşlarındaki liflerin korunmasını sağlayarak, giysilerinizin yıpranmasının ve renklerinin solmasının da önüne geçer.

Yumoş Yumuşatıcı Çeşitleri

Kullanım sıklığınıza ve tercihinize göre farklı Yumoş yumuşatıcı çeşitleri bulunur. Standart yumuşatıcı kategorisinde yer alan ürünler, tam ölçek kullanılabilir yapıdadır. Tercih edebileceğiniz yumuşatıcılar 1, 2, 5 ve 6 litrelik farklı boyutlarda bulunabilir. Standart Yumoş yumuşatıcılarda birbirinden güzel kokular yer alır. Bahar Tazeliği, Çiçek Bahçesi ve Lavanta Ferahlığı ürünleriyle çamaşırlarınız uzun süreler boyunca güzel kokabilir.

Yumoş’un bir diğer yumuşatıcı çeşidi Yumoş Extra’dır. Standart yumuşatıcılara göre daha yoğun yapıda üretilen Yumoş Extra ürünleri, yıkama sırasında daha az kullanılarak daha yoğun etki gösterebilme yeteneğine sahiptir. Ortalama 1,5 litrelik bir Yumoş Extra yumuşatıcı, 6 litrelik standart Yumoş yumuşatıcılarıyla aynı sayıda yıkama sağlayabilir. Yabani Orkide & Yasemin, Lilyum & Lotus Çiçeği, Lavanta & Manolya, Yumoş Sensitive gibi ürünlerin yanı sıra, tek çiçek kokusu olarak bulabileceğiniz Portakal Çiçeği, Leylak ve Hanımeli gibi Yumoş Extra ürünlerini de edinebilirsiniz. Daha farklı parfüm kokularına ve daha farklı boyutlara sahip Yumoş Extra ürünleri arıyorsanız, Yumoş Extra Delux ürünleri sizin için uygun çözüm olacaktır.

Yumoş Yumuşatıcı Fiyatları

Çamaşır yıkama sıklığınızı ve yıkadığınız çamaşırın çeşidini göre seçebileceğiniz çok sayıda Yumoş ürünü vardır. Haftada bir iki kez çamaşır yıkıyorsanız ve yıkadığınız kıyafetler hacimli değilse, standart Yumoş ürünleri sizin için uygun olabilir. Hafta birkaç kere çamaşır yıkıyorsanız yönelmeniz gereken ürünler Yumoş Extra ve Yumoş Extra Delux olabilir. Böylelikle daha az miktarda yumuşatıcı kullanarak daha çok sayıda çamaşır yıkayabilirsiniz.

Her ihtiyaca uygun şekilde geliştirilen Yumoş yumuşatıcıların boyutları ve çeşitlerine göre, ürün fiyatlarında değişiklikler gözlemlenebilir. Standart yapılı 5 litrelik bir Yumoş ürünüyle Yumoş Extra Delux’ün 720 ml’lik şişesi arasında fiyat farkı bulunabilir.

Yıkadığınız çamaşırın türüne göre belirleyeceğiniz Yumoş ürünleriyle, giysileriniz daha yumuşak ve daha güzel kokulu olabilir.

Yumoş Yumuşatıcı Fiyatları

43 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yumoş
  2. Uni Baby
  3. Omo
  4. Vernel
  5. Bingo
  6. ABC
  7. Dalin
  8. Amway
  9. Vatan
  10. Viking
  11. Bayer Kimya
  12. Sodasan
  13. Iduna
  14. Sılanss
  15. Baby&Me
  16. Mom's Green Ecologic
  17. Sleepy
  18. Sır
  19. gemix
  20. Akbel Kimya
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Markalar Yumoş
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/28002776
BAŞA DÖN