Faaliyetine 1989 yılında başlayan Next & Nextstar, küçük bir mağazada başlayan hikayesine bugün uydu alıcıları sektöründe dünyanın en önemli markalarından birisi olarak devam ediyor. Kalitesi ve güvenilirliği ile yakaladığı yüksek büyüme hızı sayesinde Türkiye pazarının lideri olan Next & Nextstar özellikle komşu ülkelerde de tercih edilen bir marka oluyor. Yeniliği ve farklılığı en önemli çalışma prensibi olarak benimseyen Next & Nextstar bu sayede ürün portföyünü ve kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi başarıyor. HD kalitesinde LCD televizyonlar, DVD ve VCD'ler, oto müzik sistemleri, ev sinema sistemleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Next, dünyadaki son teknolojik gelişmeler ışığında ürettiği Next uydu alıcısı modelleri ile de müşteri talep ve beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Next Uydu Alıcısı Modelleri

Son yıllarda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük yatırımlar yapan Next uydu alıcısı modelleri ile marka bilinirliğini en üst noktaya taşıyor. Otomatik kanal güncelleme desteği sayesinde kumanda ile kanal ekleme ve güncelleme derdine son veren Next uydu alıcısı modelleri HDMI çıkışı üzerinden 1920x1080p görüntü kalitesi sunuyor. Farklı formattaki müzik ve video dosyalarını USB aygıt üzerinden oynatabilen Next uydu alıcısı modelleri 8000, 10000, 20000 gibi farklı TV ve radyo kanalı kapasiteleri ile dikkat çekiyor. 3G ve GPRS modem desteği ile tüketicinin beğenisine sunulan uydu alıcıları dahili wi-fi ile kablosuz ağ bağlantısı da sağlayabiliyor. Çift USB desteği ile harici bellek ve wi-fi bağlantısını aynı anda sağlayabilen Next uydu alıcısı modelleri optik ve dijital ses çıkışı sağlaması ile de dikkat çekiyor.

Android 4.0.3 işletim sistemine sahip olan Next uydu alıcısı modelleri 1Ghz 2500 DMIPS işlemci ile sunuluyor. Dört adet USB 2.0 girişi bulunan Next uydu alıcıları 8 GB flash bellek ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. HD yayınlar ile SD ve MPEG-4 formatlı yayınları kusursuz kalite ile izleme imkanı sunan Next uydu alıcısı modelleri 1 GB DDR3 RAM ile dikkat çekiyor. Twitter, Facebook, Youtube gibi sosyal medya uygulamalarının yanı sıra Android uygulamalara erişim imkanı da sunmasıyla Next uydu alıcısı modelleri klasik uydu alıcılarından ayrılıyor. 2.4 Ghz hareketli sensörlü uzaktan kumandaya sahip olan Next uydu alıcıları USB belleğe kanal yedekleme ve tekrar yükleme imkanı da sağlıyor. 3D ve 2D grafik desteği ile sunulan Next uydu alıcısı modelleri ferdi, merkezi ve motorlu çanak sistemleri ile entegre olabiliyor.

Next Uydu Alıcısı Fiyatları

Yerel imkanlarla küresel başarıyı yakalamak en büyük amacı olan Next, bu yüzden üretimini yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile gerçekleştiriyor. Next'in müşteri memnuniyeti politikası üretim aşamasına geçmeden önce müşteri taleplerinin toplanması ve bu talepler doğrultusunda üretimin şekillenmesi ile başlıyor. Üretim aşamasında mükemmel kaliteyi yakalamak müşteri memnuniyeti politikasının ikinci evresini oluşturuyor. Next'in yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikasının üçüncü aşamasını ise Next uydu alıcısı fiyatları oluşturuyor. Tamamen müşteri odaklı belirlenen Next uydu alıcısı fiyatları tüketiciye oldukça uygun seçenekler sunuyor. Satış sonrası destek ve servis hizmetleri ise Next'in müşteri memnuniyeti politikasının son aşamasını oluşturuyor.

Üretildiği yeni nesil teknolojilerle Next uydu alıcıları klasik uydu alıcısı anlayışını sonsuza kadar değiştiriyor. Otuz yılı aşkın bir süredir Türkiye'nin ve dünyanın en çok tercih ettiği uydu alıcısı markası olan Next & Nextstar daha çok kanalı, daha çok eğlenceyi ve daha çok özelliği küçücük kutulara sığdırmayı başarıyor. 4K ve HD görüntü teknolojileri ile üretilen yüksek görüntü kalitesine sahip televizyonların görüntü kalitesi Next uydu alıcıları ile daha da artıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Next Uydu Alıcısı Fiyatları

40 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 40 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?